От кога може да се повдига леко облегалката на количката?

  • 5 076
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 545
Може вече.И аз по това време я повдигнах.
Peace

# 16
  • Мнения: 5 401
Аз също повдигнах облегалката към 5,5 месеца, а на 6,5 - 7 м. седеше на 90 градуса.

# 17
  • Мнения: 3 146
Можеш да я повдигаш, но го наблюдавай деденце - като се измори, ще се изхлуци леко надолу и му я свали. После - пак  Hug

# 18
  • Мнения: 16
Вече повдигам облегалката с едно ниво-и му харесва.Иначе и ние правихме коремни преси да се повдига.

# 19
  • Мнения: 2 960
Синът ми скоро ще стане на 5 месеца и се ядосва, че не може да гледа какво става наоколо. От кога може да се повдига леко облегалката на количката?

аз повдигннах на първото ниво седалката на синът ми като направи пет месеца и половина...и то първоначално за 10 после 15 минути и така постепенно увеличавах времето .

# 20
  • Мнения: 4 401
ние към края на 5 м.

# 21
  • Мнения: 472
Можеш! Дъщеря ми беше на 4 м., когато педито ми разреши да я слагам в количката полулегнала. Hug Наблюдавах я и като се измореше я пусках легнала.

# 22
  • Мнения: 4 546
какво имате предвид под "уморява се"?  newsm78
моята количка е със зимен и летен кош. зимния е за новородено и е само с напълно легнало положение. летния е с полулегнало и седнало, няма напълно легнало. така че сега малчо си стои само в полулегнало полоение, когато сме на разходка. не забелязвам да му е неудобно, той си спи през почти цялото време . как разбирате, че се изморяват? newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз повдигнах облегалката след петия месец. Wink

# 24
  • Мнения: 957
моята количка е със зимен и летен кош. зимния е за новородено и е само с напълно легнало положение. летния е с полулегнало и седнало, няма напълно легнало.

Аз точно това имах предвид като пуснах темата. Дали мога да возя малкия поне в най-ниската степен на полулегнако положение.

# 25
  • Мнения: 1 897
Дали мога да возя малкия поне в най-ниската степен на полулегнако положение.
Да, може.

# 26
  • Мнения: 660
Към четвъртия месец започнах да я вдигам. Нашето най-ниско положение е около 40 градуса.

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
След третия месец повдигнах облегалката на първата от трите възможни степени на количката.

# 28
  • Мнения: 159
Вдигнах я на 1 степен когато стана на 3 месеца и нещо. От този момент на татък спрях да бутам количката
с 1 ръка и да го нося в другата.Като стана на 5 месеца ортопеда каза,че вече мога спокойно да го слагам седнал във всякакво положение...
Детето само си показва. Ако се притесняваш все пак питай ортопед или педиатър.

# 29
  • Мнения: 1 196
аз към 4 месеца я вдигах на половина .т.е. около 30-40градуса.Но тя постоянно се надигаше и си искаше сама.А малко след 6-ия месец за 3 дни се научи и да седи на дупето си!
elfljo ,къде си раждала,каква е тази болница!?Много луксозно е всичко!Направо не вярвам да е в БГ! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт