Русе 2008

  • 9 945
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 299
Честит рожден ден на Радост!  bouquet  bouquet  bouquet

# 241
  • Мнения: 280
Честит рожден ден на Радост и Боряна , много здраве и късмет   bouquet

# 242
  • Русе, у дома
  • Мнения: 741
Честит рожден ден на Радост и Боряна , много здраве и късмет   bouquet
И от мен   bouquet за двете ни рожденички , малката и голямата....

# 243
  • Мнения: 706
Момичета,моля погледнете русенската тема в благотворителни и се включете кой с каквото може:идеи ,практическа помощ....
благодаря!
Честит рожденик на vivka

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 13:15 от mona25

# 244
  • Мнения: 1 942
Честит Рожден Ден на Kалоян на Vivka   party023  Gift 

Да расте здраво, послушно и усмихнато детенце на мама и тати  Hug

# 245
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Честит Ви рожденник Вивка,да Ви е жив и здрав,мноого да ви радва,да расте слънчево,умно и усмихнато дете!

# 246
  • Мнения: 1 523
 bdbaloni На Калоян!

# 247
  • Мнения: 946
Честит рожденник на Вивка!

# 248
# 249
  • Мнения: 14
Честит рожден ден на Калоян   bouquet

# 250
# 251
  • Мнения: 3 216
Честит рожден ден на Калоян на Вивка! Да е жив и здрав, да расте умен и послушен   bouquet
Честито и на вчерашните рожденици - Радост и boriana!   bouquet

# 252
  • Мнения: 116
 Здравейте, мами от Русе!

 Съжалявам, че ви притеснявам, но се надявам някоя от вас да ми помогне. Аз не съм от Русе, но издирвам една жена оттам и случайно разбирам, че нейна дъщеря е Александра Овчарова, която участваше в Стар Академи. Също знам, че майката на Александра има фирма "ПЕРФЕКТА" или "ПЕРФЕКТ", но не знам с каква дейност се занимава самата фирма.
 
 Моля, ако някои от вас познават Александра или майка й, или пък има познати, които ги познават да ми пишат. Ще ви бъда много признателна.

 Случаят е много деликатен и съм съвсем искрена, а не съм някоя побъркана фенка примерно. На 11.01.08г. майката на Александра е направила грешка или от банката са сгрешили и е преведена, не малка сума пари, по мойта сметка. От банката не могат да поправят грешката и да и върнат парите без тя да е забелязала липсата им. Само това ми казаха. А ми е съвестно, горката жена сигурно и не подозира за недорозумението.... Моля ви разчитам на вас ако можете да ми помогнете. Благодаря ви предварително!!!   bouquet

# 253
  • Мнения: 1 568
Мога да ти помогна...

# 254
  • Мнения: 116

  Hug  Кажи ми как, моля! Наистина по никакъв начин не мога да докажа, че не се шегувам и сте в правото да бъдете по-предпазливи, но Маргало, предложи вариант, за да се свържа с тази женица.

Общи условия

Активация на акаунт