Козметика Chicco

  • 3 453
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 31
Мами, доволни ли сте от бебешката линия на Чико?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ползвала съм само слънцезащитния им и олиото за след баня /масажното/...от първия съм много доволна...от втория сина ми стана огнено червен. Явно си е до кожа.
Количките им и играчките им иначе са страхотни...моят син има доста играчки на Чико и вярвай ми той е трошач на играчки а само чиковските са живи Mr. Green

# 2
  • Мнения: 417
Аз ползвам шампоан за коса и тяло вече седми месец(една тубичка).Много е икономичен и хубав.

# 3
  • Мнения: 748
ползвала съм слънцезащитния крем и не останах очарована. много трудно се нанася и не попива добре. Naughty

# 4
  • София
  • Мнения: 545
Ползвам продуктите им от самото начало. Пробвали сме почти всичко и шампоана, и олиото, и слънцезащитния крем, и кремчето против комари. Много съм доволна.

# 5
  • Мнения: 4 668
Да  Peace Ползвала съм почти всичко и съм много доволна  Hug И от шампоана и от кремовете за тяло / миришат страхотно / и пастите за зъби ...
Онзи ден взех и колд крем - също е много добър .
Определено много ми харесва .

# 6
  • Мнения: 5 940
Аз ползвам шампоан за коса и тяло вече седми месец(една тубичка).Много е икономичен и хубав.
Подкрепям.

# 7
  • Мнения: 208
Аз също ползвам шампоан на Chicco и съм изключително доволна.Ползвам не само козметиката на Chicco но и останалите продукти на марката, които също са изключително хубави.

# 8
  • Мнения: 11 004
Доволна съм от всичко. Само слънцезащитния крем 50+ не ми допада, понеже се разнася трудно и стои като намазано с бяло.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 603
Взех олиото за след баня и ..... нещо не ми хареса, дори така си стои, та темата ме подсети за него.

# 10
  • Мнения: 46 515
Купувала съм всичко, което е на пазара, но Чикото ми допадна най-много, а как мирише ... мммммм Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 423
Аз съм фен на Chicco, не само на козметиката, на всичко с тази марка. И съм изключително доволна точно от слънцезащитния крем 50+ като стана дума за него. Обаче от известно време кожата на бузките на дребния е много суха, да не кажа атопична (според лекарката е точно такава) и не знам дали Chicco има серия за проблемна кожа или ще трябва да сменям марката.

# 12
  • Мнения: 2 100
Скептична съм към продукти, които крещят отвсякъде "Купете ме!!! Няма по добро от мен!" За Чико това важи с пълна сила. На Чико имаме олио, но го спряхме веднага след като на малкия му се получиха малки пъпчици по тялото. Незнам дали е от него. Най-вероятно е съвпадение. Но мисля, че има достатъчно други качествени бебешки продукти, които не са с излишно надути цени. По малкия човек има и без това много първоначални разходи. Предпочитам по-скоро медицинската козметика Peace

# 13
  • Мнения: 179
Ползвам олиото и сам много доволна.

# 14
  • Мнения: 422
има много и най-различни наистина , аз съм се спряла на Бюбхен, за чико нищо не знам , мами са споделяли че са доволни от Бюбхен, но наистина  всичко е строго индивидуално, всякла кожа си е различна , ти питаш за да пазаруваш ли Simple Smile  много е готино нали , да купуваш някакви малки сладки неща, мъжът ми като ги гледа все вика ,,,,,, сигурна ли си че са за бебе,,а не за някой бебешки играчки >?  Party 

# 15
  • Мнения: 9 973
не е лоша,но не съм им върл фен Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 320
От козметиката на Чико съм много доволна, ползвала съм всичките им продукти и все още ползвам. Доволна съм, а и аромата им е страхотен!

# 17
  • Мнения: 4 668
и не знам дали Chicco има серия за проблемна кожа или ще трябва да сменям марката.
ЧИКО имат серия за атопична кожа , но не знам дали е толкова добра ... Ползвала съм я , но не бях толкова доволна колкото от Мустела Стелатопия или Нахткерцен на д-рТайс .
Освен това , не навсякъде я има .

# 18
  • Мнения: X
Чико имат специална серия за проблемна кожа. Аз ги ползвам от доста време, много ми харесва как мирише. А кремовете за слънце по принцип трудно се нанасят, ако са видок фактор. В началото обаче ползвах СебаМед, защото е медицинска козметика, а това е по- добре за новородено. Доволна съм от Чико, понасят му добре и ми допада много миризмата!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Лятото ползвах слънцезащитният им крем, сега шампоана за къдрава коса. И от двата продукта съм доволна.

# 20
  • Мнения: 1 873
На Чико ползвам само балсам за коса, от който съм много доволна.Преди да купиш каквато и да е козметика попитай за тестери на продуктите, които искаш да вземеш.

# 21
  • Мнения: 491
Ползвала съм и ползвам всичките им продукти за лице и тяло

# 22
  • Мнения: 2 616
Моят човек нещо не я понася тая козметика, изрина се по крачетата, не мога да го оправя още. Имам почти пълен шампоан и лосион за след баня. По  всяка вероятност аз ще си ги ползвам.

# 23
  • Мнения: 305
Доволна съм! newsm10 Използвам сапуна и лосиона за тяло,найстина са доста икономични.

# 24
  • Мнения: 128
Ползваме цялата гама от козметични продукти на Чико.
На всички мивки у дома съм сложила сапуните им, не изсушават кожата и миришат страхотно както и цялата серия.
Имат продукти за много суха и атопична кожа -казва се DOLCEАTOPIA. С кремчето от тази серия мажа бузките на бебето, на каката и моите ръце.
Дори аз ползвам почистващото мляко за сваляне на грим и хидратиращия лосион за тялото си.
Според мен това е най-добрата бебешка козметика на пазара в България.

# 25
  • Мнения: 287
Първоначално ползвах Бюбхен, но ми се наложи да вземем млякото на Чико за атопична кожа. Звуча малко като Космодиска Mr. Green но след като го пробвахме млякото почнах да купувам и кремчето против подсичане. ДОбри са, ползвам ги повече от година. За къпане ползвам на Бюбхен т.нар. "сапун без сапун".

# 26
  • Мнения: 468
От как се е родила дребната за нея ползвам само продукти на Чико.Много съм доволна , а и както казват някой миришат страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт