Най-грозната детска количка

  • 22 470
  • 218
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 721
Dante, страхотни снимки, удивителна е еволюцията, особено при летните колички  Laughing Laughing

Стана ми жал за бебенцето от 1947 г, много неудобна ми изглежда , но предполагам е била голяма г.зария  hahaha Перденцата на прозорчетата са много сладурски, както казваш - важен е детайлът

# 196
  • Мнения: 3 634
Стана ми жал за бебенцето от 1947 г, много неудобна ми изглежда , но предполагам е била голяма г.зария  hahaha

Бебенцето е баща ми и просто физиономията му и сега си е такава.  Личи си където ме държи на снимката със зимната ми количка. Laughing Тук не се вижда много добре, но в неговата коичка вътре има нещо подобно на тапициран стол, на който той седи. Точно като във файтон. А "сенникът" е нещо подобно на капак на кофа за боклук от уличните. Работи на същия принцип.  Mr. Green За онези времена е била страшно шик, още повече, че не е било масово детска количка в малък провинциален град. Дядо ми е бил доста богат за онези времена и имаме уникални снимки. Мога да ви пусна снимки с детска мода от 1917г.  Joy

# 197
  • София
  • Мнения: 6 011
Данте, пускай, пускай! Снимките са ти уникални просто.
Твоята зимна количка прилича на Силвър крос количка от 3000$

# 198
  • Мнения: 3 634
Ок, довечера като ходим до майка ми ще взема снимките на дядо ми. Той е роден малко след Освобождението иима много албуми с невероятни снимки. Дано само модераторите не се сърдят.   bouquet

# 199
  • София
  • Мнения: 44 122
За да не се сърди никой, може да направиш някъде един албум със снимки (в мултиплай, снимка бг, уебшотс или където ти е удобно) и да пуснеш само линк, а ние ще се наслаждаваме после на красотите. Аз лично много обичам ретро снимки, много са ми готини Wink

# 200
  • Мнения: 3 634
Ок, ще направя един албум в бгфото и ще ви пусна линк. Всички снимки са от България и предполагам, че ще са интересни, особено тези от тогавашните детски градини и училища. Имам и няколко снимки, които са на бургаски герои от войната и ако някой може да определи дали е Балканската или Първата световна ще е чудесно.

# 201
  • Мнения: 4 717
момичета, миналата година в една галерия близо до нас имаше изложба на колички, ето ви линк към албумчето ми, но не съм писала коя от коя година е, но то си се вижда Embarassed:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=133257

Данте - давай снимки, много е интересно,че сте запазили историята Hug

# 202
  • Мнения: 1 477
Данте страшни са снимките.А количките пазите ли?Ще са голяма атракция по улиците...

# 203
  • Мнения: 2 231
Тия са направо супер, а на последната страница даже една триколка бяха изобретили. Наистина ще е страшна атракция ако се намери някоя такава запазена. Laughing

# 204
  • София
  • Мнения: 44 122
Красота Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Мерси за споделеното  bouquet

# 205
# 206
  • София
  • Мнения: 44 122
това си е шейна............
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=133257&photo=9 обаче това е зимна количка...кефи Simple Smile

# 207
  • Мнения: 11 004
Dante, снимките са страхотни!!!   bouquet
Чакаме да покажеш ретро моделите Heart Eyes

# 208
  • Мнения: 6 442
Леле,Данте,разби ме направо! Laughing Особено тази дървената ми събра очите-ама голям шик си е било!
Кой знае как след време ще разглеждат днешните колички  Joy И на тях ще направят изложение  hahaha

# 209
  • Мнения: 5 297
Eх, влюбих се в тази количка http://images17.snimka.bg/002873779.jpg  Flutter.

Общи условия

Активация на акаунт