Какво и е на лицето на Жаси от "Сделка или не"

  • 8 949
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 943
Марио е шефът на "Стъклен свят", за когото светската мълва гласи, че живее с Жасмина.

Тоя Марио луд ли е?Едва ли е първа хубост,но сигурно има парички.Не можа ли някоя по-прилична да замъкне? newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 3 838
Нещо повече - дори писаха, че бил и пред развод с жена си заради нея.

# 47
  • Мнения: 4 435
Нещо повече - дори писаха, че бил и пред развод с жена си заради нея.

Марио не ходеше ли преди с някоя фолк-певица?

# 48
  • София
  • Мнения: 62 595
С какво да ходи въпросният индивид от мъжки пол, с професор по антропология ли? Дали ще е чалга, дали ще е манекенка, все тая, все блондинки под прикритие

# 49
  • София
  • Мнения: 3 838
Нещо повече - дори писаха, че бил и пред развод с жена си заради нея.

Марио не ходеше ли преди с някоя фолк-певица?

Не знам, но щом харесва такъв тип жени, е много възможно да е ходил.

# 50
  • Мнения: 4 435
С какво да ходи въпросният индивид от мъжки пол, с професор по антропология ли? Дали ще е чалга, дали ще е манекенка, все тая, все блондинки под прикритие


Ок де,просто се чудих коя беше,защото не мога да се сетя в момента,а ми е любопитно.

# 51
  • София
  • Мнения: 62 595
Не се заяждам. Дори и да се сети някой, сигурно ще си прилича с някоя друга.  Wink

# 52
  • Мнения: 1 885
Не знам кво е правила, но на мен ми е странен тоя стремеж - всички да са възможно най-слаби, с продълговато лице, изразени скули и големи джуки.
Скоро ще заприличаме на клонинги!

# 53
Аз даже не я познах Жасмина когато избираха най-горещия мъж.Нещо не й отива силен грим,или беше кофги гримирана,а  червеното (роклята)пък изобщо.

# 54
  • Мнения: 3 376
Има му нещо на това момиче.
Преди около месец засякох предването случайно и бях с една приятелка в стаята и се втрещих Shocked Казвам и"Виж това не е Жасмина,ама много прилича на нея,сигурно е сестра и"... и тя се съгласява с мен след каратък спор и упорито гледане в екрана Mr. Green Бях сигурна,че не е Жасмина,като бях бременна от скука всяка вечер съм я гледала,познавам я като петте си пръста вече  Crazy
Напоследък ня съм я засичала много,но май пак се е "завърнала".Явно си е правила нещо с временен ефект  Thinking

# 55
  • Мнения: 3
 
  На мен ми прилича на болна от анорексия Tired
  Те така слабеят и погрозняват,променят се коренно Thinking

# 56
  • Мнения: 3 695
чудя се дали ще се намери снимка някъде на този Марио да го видим що за стока е Thinking

# 57
  • Мнения: 3 268
Жаси винаги е изглеждала евтино,като жена за една нощ.Определено има промяна обаче и то към добро.Затова все пак е пластичната хирургия,да поправя разни неща.

# 58
  • Мнения: 3 695
http://kliuki.net/view-article.php?p=3596
намерих нещо, но не се вижда хубаво

# 59
  • Мнения: 5 103
Дайте снимка на тоя ?

Общи условия

Активация на акаунт