Какви абсурдни подаръци сте получавали от свекитата си?

  • 32 806
  • 419
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 887
За мен абсурдни подаръция няма. Щом като жената си е направила труда да отдели дредства и време за мен ми се струва грозно да и критикувам избора.

# 31
  • София
  • Мнения: 146
... изкуството да си щастлив се крие отчасти и във умението да приемаш хората такива, каквито са.
Много точно казано   bouquet

На мен също не всеки подарък ми е бил по вкуса, но пък определено ми е приятно вниманието.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 105
за 5 години нищо не са ми подарявали, без майтап
а, преди да се оженим- комплект сапун, душ-гел и гъба
и една покривка за маса, ма при поредния скандал си я взе Mr. Green

# 33
Малко не съм по темата,защото не смятам подаръците за абсурдни,подарени от който и да било.Нормално е нещо да не ти хареса,аз самата често купувам неща,които после се чудя как съм ги взела.А свекърва ми за Коледа ми подари колан,който ми харесва и с кеф си нося.

# 34
  • Мнения: 884
Не ми се изброява сега, но най-готините ми подаръци-с или без повод, са от нея.

# 35
  • Мнения: 323
Няма такива,винаги ми е харесвало подареното от нея.Благодарна съм на всичко подарено Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 397
 Абсурдното беше, че ми подари нещо, което аз й бях подарила преди това, но явно е забравила, че е от мен. Joy Не й го казах де.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Моята винаги ми дава пари. Тази година ми подари за коледа месомелачка, но ми харесва. Аз не мога да се оплача!

# 38
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Що се оплаквате, не знам.
Абсурден или не, подаръкът си е подарък.

А моята дори на сватбата нищо не ми подари.

# 39
  • Мнения: 3 376
изкуството да си щастлив се крие отчасти и във умението да приемаш хората такива, каквито са.
bowuu Браво!Много точно казано Peace
Отначало моята свекърва ми подаряваше неща с повод и без-най-вече дрехи.Носех ги пред нея понякога,за да не я обидя съвсем,но тя разбра,че не са много мой тип и започна да ми дава пари+цвете винаги-букет или в саксия.Винаги гледам да си купя нещо преди да потънат в семейния бюджет и и го показвам с думите"Майко,това ми е от теб".Така и вълка сит и агнето цяло  Peace

# 40
  • Мнения: 887
За мен абсурдни подаръция няма. Щом като жената си е направила труда да отдели средства и време за мен ми се струва грозно да и критикувам избора.

# 41
  • Мнения: 2 885
Не ми се изброява сега, но най-готините ми подаръци-с или без повод, са от нея.

Именно - с повод и без повод.
Последният й подарък от нея за семейството е 42" LCD + DVD.
Много съвременна и рабрана жена за свеки си имам. Обичам я.

# 42
  • Мнения: 616
Няма абсурдни подаръци, има кофти ситуации!
Аз като се замисля, от майка си съм получавала повече неща, на които искрено се чудя отде е решила че е за мен, при все че тя ме е учила на стил и облекло  newsm78  Свекървата си я харесвам, и се радвам когато ми подарява, дори да не го смятам за най-върховното нещо!
Единствено ме подразни веднъж, в един магазин, пред някаква рокля, когато каза "искаш ли да ти я купя за сватбата ви?" ... понеже ние изобщо не мислехме да се женим, а и роклята беше коктейлна, а не сватбена. Но тя го каза в искреното си желание да ме приеме за истинска част от семейството й, затова не се сърдя, по-скоро се радвам!

# 43
  • София
  • Мнения: 426
моята свекърва ми е подарявала само хубави неща  или ми дава пари аз да си избера подаръка

# 44
  • Мнения: 254
Моята свекърва ми подари 20-тина чашки на,които пише ЯМБОЛСКА РАКИЯ Mr. Green. (чашите се продават с ракията,а от къде ги е намерила  newsm78,не знам)

Общи условия

Активация на акаунт