Да посрещнем НГ -за нас ще е щастлива тя и през МАРТ ще ни донесе здравички деца

  • 10 153
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Нова година,нова темичка за чисто нови човечета!
   Весело посрещане на специалната за нас 2008 !!!Нека ни донесе най-здравите и хубави бебчета,много здраве на нас мамите и татковците, да им се радваме!!!

Честит Рожден Ден , БИЛИ! nbirthday
Аз също още не съм купила нищо бебешко.Май вече ще се ориентирам,че наистина по-накрая ще ни е по-тежичко.На мамите,които още не са купили нищо ще им кажа---Купете първо шапчица за бебешока,та да излиза с главичката напред!
   Май ще направя един сън,за повече издържливост довечера.
 Tada  bigdance2  madnoel baloni pregnant baby  ylinfant stork-boy  ylinfant stork-girl  ylinfant stork-boy  ylinfant stork-girl  ylinfant stork-boy  ylinfant stork-girl

# 16
  • Мнения: 308
   Момичета, весело изкарване на празника, много настроение, любов, късмет,  и най важното - здрави, щастливи и красиви бебчета да щъкат покрай нас при посрещането на 2009г.  

  Били, честит рожден ден, да си жива и здрава и март месец слънчице да озари дома ви и да радва теб и близките ти.

   Диана, честито и на братчето ти.

   Кикиники, дано до довечера да се оправиш с хремата и да прекараш празника по-спокойно.

# 17
  • Мнения: 48
   Момичета, весело изкарване на празника, много настроение, любов, късмет,  и най важното - здрави, щастливи и красиви бебчета да щъкат покрай нас при посрещането на 2009г.  



е, 2009 ще я посрещаме догодина, не бързай толкова  Joy

# 18
  • Мнения: 519
Да се запиша и аз в новата темичка, която е красива като всички други. Весели празници, момичета. Да изпратим старата година с радост и да посрещнем новата с надежда!  smile3503

# 19
Здравейте и от нас. Да се запишем и ние в новата темичка. Живот и здраве да си родим здрави и красиви бебчета. Нашите подаръчета Дядо Мраз ще ни  ги изпрати по Баба Марта. Весело посрещане на новата 2008 година. newsm18  ura Tada  costumed034 baloni Two Hearts

# 20
  • Мнения: 4 406
Весело посрещане и от мен!

# 21
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Весело посрещане на Новата 2008  Hug
Честит рожден ден на Били   bouquet Здраве, щастие и любов ти желая   bouquet
Честито и на брата на Диана   bouquet
КикиНики - оправяй се по-бързо   bouquet

# 22
  • Мнения: 147
Да се запиша и аз за последно в старата година Simple Smile
Весело посрещане на Новата Година и от мен!
Честит Рожден Ден на Били!
Наздраве!  cheers
Догодина да се хвалим със здрави бебоци, след февруари разбира се Лориситка Simple Smile

# 23
  • Мнения: 83
Новата тема е много красива.
Момичета,весело посрещане на новата година.Да сме живи и здрави ,да  си родим живички  и здравички бебенца които да изпълнят живота ни с още повече обич и топлина към всички невинни същества.Пожелавам ви много ,много щастие.
Наздраве!

# 24
  • София...........
  • Мнения: 955
Весело посрещане на Новата Година!!!
Наздраве Wink

# 25
  • Мнения: 107
Весело посрещане и от нас! на всички пожелам много здраве щастие и късмет и да гушнем всички по едно мартенско щъркелче.честит рожден ден на Били.-нека всичко което си пожелаеш се сбъдне.



 Айде като за последно тази година НАЗДРАВЕ!

# 26
  • София...........
  • Мнения: 955
Били_ , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!
Желая ти много здраве, щастие и да си най-обичаната както жена така и мама!
 newsm59

# 27
Честита  Нова Година, Пожелавам на всички мами много много здраве, щастие и  много късмет през Новата 2008 година.     ura

# 28
  • Мнения: 63
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, СЛАДУРКИ!!!
ПОЛЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МНОГО ЩАСТЛИВА 2008-А, ИЗПЪЛНЕНА СЪС ЗДРАВЕ И МНОГО ХУБАВИ ЕМОЦИИ, А ПРЕЗ МАРТ И С НОВИ СЛАДКИ ЧЛЕНОВЕ НА НАШИТЕ СЕМЕЙСТВА!!!
newsm51

# 29
  • Мнения: 82
    Честита Нова Година!Много здраве,усмивки и най-щастливите мигове да ни сполетят тази година,щом се родят малките ни слънчица!

Общи условия

Активация на акаунт