С КАКВО ЩЕ ЗАПОНМНИТЕ 2007

  • 3 675
  • 134
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 092
Празнувах първия рожден ден на  Нана и тя направи пътвите си крачки  ...подобрих отношенията си с хората около мен , научих се на повече търпение и  започнах да разбирам и обичам повече хората около себе си.
посрещам Новата година с чисто сърце и с много надежда за здраве , професионални и лични успехи и много късмет!
Пожелавам много добро и щастие на всички ви  Hug

Последна редакция: пн, 31 дек 2007, 15:53 от Вили1

# 31
  • София
  • Мнения: 672
Станах мама Simple Smile

# 32
  • Мнения: 422
С това , че с най-прекрасния мъж на света си казахме ДА и сключихме брак и сега чакаме нашето малко слънчице ! Само с хубави емоции и невероятни дни ! Дано всяка година да е такава ! На всички много здраве и живот , много щастие и много късмет !       newsm10          married          preggo

# 33
  • Мнения: 1 596
Че родих бебенцето си,най-златното чудо на света Simple Smile
Господ ми направи най-хубавият подарък,за което най -много му благодаря.
Най-голямото щастие Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 1 586
Е, аз пък ще я запомня с първата годишнина на нашето момченце, с първото "мама" и с първите крачки,които направи!Пожелавам на всички много щастие и красиви мигове през новата 2008! Hug

# 35
  • Мнения: 721
За мене е най-щастливата година от 35те ми защото след прекрасна бременност и вълнуващо раждене на света се появи дългоочакваната ми рожба - Марина.

Обичам 2007 - тя беше и "моята" година!

# 36
  • Мнения: 151
С раждането на второто ми детенце. Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 4 784
Ще я запомня с най-щастливото събитие в живота ми - раждането на сина ни Калоян! Беше незабравима година!

# 38
  • Мнения: 770
Най-прекрасната година в живота ми досега - родиха се нашите дечица СИЯНА И КРИСТИЯН!

# 39
  • Враца
  • Мнения: 173
Ще я запомня с това, че след почти 10 годишен стерилитет, аз се сдобих, с най- прекрасната дъщеричка, Владислава

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
С раждането на Мария
Peace

# 41
  • Мнения: 3 356
С много работа и безсънни нощи.

# 42
  • Мнения: 3 416
с малкото хубави и повечето тъжни момкенти,но и с най-голямото щастие,компенсация за всичко това-моето съкровище Ивайла Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 43
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За мен тя е най- щастливата година, защото се омъжих и родих едно прекрасно момиченце
  newsm03
момченце Peace

# 44
  • Мнения: 1 409
Ще я запомня с дъждовната юлска нощ,в която се роди прекрасния ми син.Това за мен е най-страхотното събитие за 2007 година.

Общи условия

Активация на акаунт