Рицарки на Новата година 31.12.2007 – 06.01.2008

  • 16 331
  • 592
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 531
весела вечер на всички!
утре ще ви казвам пожелания!
умната. не преяждайте!

# 31
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Забързо и аз да се разпиша, че търча да отивам на работа  ooooh! Shocked Rolling Eyes. Сутринта с Кантарев си погукахме лИбовно и той ми рече, че съм била -0.5 кг!!! Аз не му фанах вяра много, щото под 65 не съм се виждала от няколко години, а вчера хапнах от Коледния пудинг - беше тооолкова сладък, че чак не можах повече от 1 парче да изям, ама... Утре няма да мога да видя кое колко е, че ще се прибера от работа в 11 вечерта и ще ставам в 6 сутринта пак да ходя на работа. Сякаш на 01.01. в тая фирма ще работя само аз и най-много още някой...

Както и да е, пожелавам ви много весело изкарване на НГ. Не се стягайте за кг-мите, колкото - толкова. Нова година - нов късмет - от втори (вдругиден, а не след 1 година...) почваме пак.

Пийнете по едно и за мен!
Много си я харесвам тая темичка и аз - и онези - за най-голямата муня и муньо (ама дето описват муньовците, а не класацията) също - адски са смешни.

Казах ли, че ви обичам всичките?  Hug Hug  bouquet Heart Eyes

Ай, шсъ видим дугудинъ!  bowuu hahaha

# 32
  • Мнения: 5 873
Мили мои рицарки!

Весело посрещане на Новата 2008 година с пожелание за
много здраве,щастие,обич и сбъдване на всички мечти!  bouquet

Наздраве!!!



# 33
  • Мнения: 1 279


Весело посрещане на Новата година и от мен!!!
Желая ви много щастие, здраве и любов!!!
Много воля, търпение и упорство, за да постигнете мечтите си!!!
Обичам ви и ви прегръщам!!!

# 34
  • Мнения: 2 487

    ВЕСЕЛА НОВА ГОДИНА , МОМИЧЕТА !

   ОБИЧАМ ВИ  Heart Eyes

# 35
# 36
  • Мнения: 2 956
Хайде първа  Laughing
От сърце ви пожелавам една прекрасна година, изпълнена с много здраве, щастие, любов, свалени килограми и всичко,което си пожелаете. Обичам ви.

# 37
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Пу втора.
Нека това бъде една нова прекрасна чудесна година - за всички нас и нашите близки.

# 38
  • Мнения: 1 531
Честита НОва Година!
Да сте здрави - вие и семействата ви! Много късмет, успехи и щастие!
Да сте все по-слаби:)!

# 39
  • Мнения: 1 369
Честита нова година, момичета  Hug
Пожелавам ви една по-добра, красива и пълна със сбъднати мечти година Hug Аз вярвам, вярвайте и вие  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 1 531
аз си седя сама пред компа. 2 бр деца и 1 бр мъж заспаха при майка ми и не можах да вдигна нито един и си тръгнах самичка. това е положението. та сега вися тука:), поне на вас ви честитих новата година:)!

# 41
  • Мнения: 720
Честита Нова година момичета.  Hug Да сте живи и здрави вие и семействата ви, много усмивки, сбъднати мечти и осъществени цели. Много любов и топлина през новата година.  Hug

# 42
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Айде честита новата година, момичета!

2008 сбъднати мечти ви пожелавам, много любов и благоденствие!

# 43
  • Мнения: 2 040
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И УСМИВКИ!

# 44
  • Мнения: 1 488
Честита нова година момичета,пожелавам ви през новата година много здраве,любов,щастие,смях и не на последно място ПАРИ! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт