За съжаление и аз съм тук

  • 4 303
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 765
Оудулина  Hug

Няма да те приветствам с добре дошла, защото не се радвам да те видя тук, но все пак...мисля, че положението не е безнадежно. Открит проблем = решен проблем. Послушай момичетата и давай напред, стискам палци  Heart Eyes

П.П Не се страхувай, положителната настройка, винаги помага поне мъничко...

# 16
  • Мнения: 902
Пролемът ви е сериозен. За естествено забременяване на този етап е трудно да се говори. По-скоро би било чудо, отколкото реалност. Съжалявам, но е по-добре рано да се отърсиш от илюзиите.
Направете консултация с д-р Кацаров:
http://andrologia.hit.bg/
Може да има отстраним проблем и след лечение да имате шансове.
Ще се наложи да се насочите към специалист по стерилитет. Трябва ви много сериозен подход.
Бебе ще има. Просто ще дойде малко по-трудно.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 100
Аудулинка,
КУРАЖ Hug
И ние сме с подобен проблем,само че диагнозата е олигоастенозоосперми-малък брой и малка подвижност.
Не мога да ти помогна със съвети,защото и аз отскоро съм тук!Само искам да ти кажа-бъдете един до друг в този момент,подкрепяйте се и се обичайте повече отвсякога!Това много ще ви помогне!
Изгради си план на действие,сподели го с половинката си и действайте!
Слушай момичетата тук-те са страхотни!
Вярвам,че всички ще успеем и накрая ще си имаме най-хубавите бебчета Grinning

# 18
  • Мнения: 7 716
За съжаление нещата са зле и вероятността за естесвено забременяване е нищожна. Обаче има едно момиче в Дира, което е забременяло естесвено с лоша спермограма, така че чудеса стават.
Моят съвет е пременно да се консултирате с Кацаров, по-горе има даден линк към сайта му. Възможно е да има органична причина и проблемът лесно да се реши.
Ако нещата са зле и непоправими можете да направите ИКСИ на естествен цикъл, ако ти нямаш проблеми. Изважда се една яйцеклетка и в нея се инжектира едни сперматозоид, след няколко дни зародишът се връща в матката. Не е болезнено, не е натоварващо за организма. Късмет и пиши. Hug

# 19
  • Мнения: 7 716
Аудулина, късмет днес на прегледа, чакаме те, пиши. Praynig

# 20
  • Мнения: 4
Подкрепям мнението на другите момичета.д-р Милен Кацаров!
Няма смисъл да се разхождаш от лекар на лекар.Така проблема може да стане още по-заплетен.
Имам лични наблюдения над неговата практика.И специално при проблеми със забременяването съм се наслушала какви ли не случаи.Надежда винаги има!!!Важно е да попаднеш на добър специалист.
С най-добри намерения предупреждавам,че има и много самозванци,които си приписват титлата андролог без да имат нужните познания.
Всяко нещо трябва да се извършва с абсолютна точност-поставяне на диагноза,правилната лаборатория (защото и там има големи гафове!) и правилното лечение.От там нататък нещата зависят от теб-дали ще отидеш при специалист или ще те мотаят некомпетентни люде.
Успех!И ако имаш нужда от каквото и да е-пиши.Всички сме с теб  bouquetНе се отчайвай.

# 21
  • Мнения: 674
Ето ме и мен Hug Прегръщам ви всички Hug Не знаете колко по-добре се чувства човек изпаднал в такова състояние да получи дадената подкрепа Blush
И така днес бяхме при док.Милен Кацаров и той каза,че състоянието е такова в следствие на това,че е опериран от разширена вена и това оказва влияние днес на спермограмата.Препоръча ни да пуснем хормони и щял да даде лечение и чак после ако нестане да мислим за инвитро.Каза още,че с тази спермограма нямало да има никакъв проблем за инвитро и може би ще стане от първият път Grinning
Та поне днес малко се упокоих все пак, като чух и мнението на специалист Grinning

П.п.Да ви разкажа да се посмеете, влизам аз с мъжа ми при док.Кацаров и той гледа като луд и вика:
Обикновенно влизат мъже затова съм учуден и се смее Laughing
А мъжа ми вика:
Е от форума е от там ви препоръчват всички Laughing
Док:
И аз така си помислих само те влизат с мъжете си  Wink Mr. Green Heart Eyes
Хайде милички целувам ви много и като изпише лечението пак ще пиша Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 335
Браво, миличка!  Hug
Това са добри новини! Дано скоро ни зарадваш и с най-добрата новина!!!   bouquet

# 23
  • Мнения: 4
Много се радвам,че си по-спокойна.Психическата нагласа е много важна в тези случаи Simple Smile
А там наистина все мъже влизат Mr. GreenТой човека си знае. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 716
Аудулина, браво, радвам се, всичко ще е наред. Hug Хехехе, голяма смешка. Joy

# 25
  • Мнения: 3 453
Посмях се от сърце! Joy

Радвам се, че сте се успокоили, Аудулина! Hug Решение има, вървите по верния път, всичко ще се нареди, ще видиш! Peace
Прегръщам те и ти пожелавам повече търпение и бързи резултати! Hug

# 26
  • Мнения: 674
Ето ме отново Hug
Вчера ходихме при док.Кацаров и назначи лечение три месеца в който усилено да правим бебе и ако за тия три месеца не стане ще говорим за инвитро Praynig
Прегръщам ви всички и още веднъж благодаря за подкрепата Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 303
Ели,Ели....

Трябва да ти кажа,че и ние ще трябва да се присъединим към вас. Cry Cry Cry.
Незнам какво да кажа,при мен се оправиха нещата при него лоши.
Надявам се да се чуем скоро и да ми обясниш как да действаме и ние от тук нататък.
Прегръщам те и се надявам да се борим заедно.

# 28
  • Мнения: 674
Малечкааааааааааааа мила Hug
Само не се шашкай,знам какво ти е и аз го изпитах,но вярваш ли силно все ще излезне нещичко което да те зарадва Wink
Пък дори и да не стане по естествен път,нито ще сме първите забременяли с инвитро, нито последните Wink
Кураж мила,прегръщам те силно Hug 
И много съжалявам,че една по една идваме тук Cry

# 29
  • Мнения: 4 589
audulina и ние сме минали през този ад. На мъжът ми резултатите са много лоши. Поне година се лекуваше при д-р Кацаров, но за съжаление без резултат и той ни каза да се ориентираме към ИКСИ (което е по-добрия вариант, ако не дай си Боже не успеете през 3 месеца). Но за това пък започнахме да пием билките на д-р Желязков и от 5 мил брой на сперматозоидите, последния месец бяха около 85 минл. Но за съжаление не са достатъчни, тъй като имаме лоша морфология и антитела.

Не се стряскай, успех. Всичко ще е наред. Не му мислете много.

Общи условия

Активация на акаунт