Има ли мама от Бургас, която да е доволна от личния лекар...

  • 3 793
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 452

mam4e, какво е работното време на д-р Апостолова? Когато не е на работа, можеш ли да й звъниш по всяко време, приемала ли ви е за преглед извънредно?

  Ами пон,ср,пет е сутрин, останалите дни - следобяд, точните часове обаче не знам Embarassed. По отношение на извънредните прегледи- когато Мартин беше с алергичната реакция я "хванахме" случайно в кабинета в събота, докато търсехме дежурен лекар - беше дошла да си взима нещо, но го прегледа, написа му направление и цялата събота се чувахме през половин час по тел., вкл. и тя ни звъня, за да ни даде телефона на инфекционистката. Друг случай да я търсим извънредно не сме имали, но от тази случка педполагам , че по спешност винаги би постъпила така. Мартин е записан при нея от няколко месеца, нямам дълги наблюдения, но досега не мога да се оплача.

# 16
  • Мнения: 114
Ние сме пациенти на др.Нончева, доста време не сме я посещавали   yes
много е плаха с хомеопатията. Иначе е много внимателна, и когато се е налагало дава направления(за малката естественно).

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
su_elan , какво значи "много е плаха с хомеопатията"? Д-р Пейчев ни каза, че тя прилага хомеопатия, но на съвсем ниско ниво. Това ли имаш предвид?

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 528
Ние сме бивши пациенти на доктор Апостолава и хич не съм доволна.В извън работно време-тц,т.е прехвърля те на дежурния в поликлиниката.Заради немарливост ли що чак в 8 месец установи ,че детето е с остатъчен рахит въпреки ,че всеки месец на консултация го преглеждаше и уж му нямаше нищо-на всичко отгоре напълно неадекватно лечение.Втори гаф,детето получава реактивен артрит и след като два дни лечението не помогна по телефона ни изпрати при колегата си да ни даде направление за болница,а когато на другия ден отидох и и казах ,че шефа на детското е казал,че не сме за болница тя ми отговори,че не може да направи нищо повече.Така,че ти решаваш.Ние сме при Ангелова в Света София-много е готина и можеш да я търсиш по всяко време ама понеже има много пациенти залага много на антибиотиците.Честно казано май не познавам майка,която да е супер доволна е личната си докторока.А за доктор Ангелов също съм чувала хубави неща ама и той е фен на АБ.

Общи условия

Активация на акаунт