Зима бяла е дошла, ДОБРИЧ дреме под снега (39)

  • 12 561
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Дороти, хайде и от мен: "Добре дошла!". Надявам се тук да ти е добре, да намериш отговори на въпросите, които те интересуват, пък защо не и да намериш нови приятели!  Wink  bouquet Тук в темата отвреме навреме се палят огньове, но няма как...Нали знаеш поговорката: "Където има искри, все някога огънят пламва.", така че смело се присъединявай към отбора!  Wink

# 286
  • Мнения: 1 095
Мерси за милото посрещане Simple Smile
Тъкмо ви разглеждах снимките, много сте сладки,а какви красиви деца си имате, нямам думи !!!
Аз съм "дива и щастлива" според моите приятели,надявам се да ви допадна.
За статистиката - родена съм в Добрич и тук живея,76 набор ,завършила съм Руската гимназия.
Мерси за поканата за срещата,но заминавам за София и ще пропусна ,но на следващата смятам да дойда Simple Smile !

# 287
  • Мнения: 166
Ей, добре дошла на новата бъдеща мама!  bouquet Много сладка изглеждаш на снимката! Тук позитивните са само от полза, тъй че си наистина ценен кадър в темата!
Хайде сега разказвай за себе си, че онова инфо е твърде малко. Поне за мен. smile3508

# 288
  • Мнения: 377
А кой ден предлагате да е срещата?Някой след понеделник (21 ) нали?Радвам се ,че има желаещи доста за срещата и не се съмнявам ,че ще си изкараме страхотно(както винаги).

# 289
  • Мнения: 1 095
Ще вземе да ми хареса да говоря за себе си Simple Smile ДА не се възгордея само Simple Smile
След 2 извънматочни бременности, като 2-та смятам,че е по вина на лекуващия ми лекар,направих ин витро и ето ме на в редиците на бъдещите мами Simple Smile
До 2 седмици ще спра да работя и се отдавам на лентяйство  Crazy
Тези от вас, които работят в търговската мрежа най-вероятно ме познават поне по физиономия.
  bouquet

# 290
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Честит празник на всички имащи повод.  bouquet

Доротейке, добре дошла в редиците ни. Дано да ти е приятно, че честичко се караме тук. С теб се познаваме от ученическата скамейка. Раздвам се за бремеността и стискам палци за успешен край.

Момичета вече сме малко по-добре. Нямаме Т от вчера и днес р.щястие е по-малко, ама да чукна на дърво. Сега остава да регулираме и захарта и да предприемем по-натаъшни лечения. Аз съм вкъщи, защото още нямам много сили. Двамата с баща си се справят добре.

Радвам се че децата са били зарадвани и няма смисъл да коментирам вече казани неща.
Пак ще се включвам.

# 291
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Спинки, много се радвам да чуя добрите новини!  Hug Дано днес вече да се оправите наплъно от вируса и да можете да тръгнете за София!  Praynig Днес само поговорки цитирам, но да кажа и още една: "След всяка буря изгрява слънце", така че не губете надежда, вяра и дух!  Hug

# 292
  • Мнения: 1 095
Честит празник на всички имащи повод.  bouquet

Доротейке, добре дошла в редиците ни. Дано да ти е приятно, че честичко се караме тук. С теб се познаваме от ученическата скамейка. Раздвам се за бремеността и стискам палци за успешен край.

Момичета вече сме малко по-добре. Нямаме Т от вчера и днес р.щястие е по-малко, ама да чукна на дърво. Сега остава да регулираме и захарта и да предприемем по-натаъшни лечения. Аз съм вкъщи, защото още нямам много сили. Двамата с баща си се справят добре.

Радвам се че децата са били зарадвани и няма смисъл да коментирам вече казани неща.
Пак ще се включвам.

Ооо,Теди !!! Радвам се да те видя Simple Smile)) Кой ви зарази с тоя вирус??? То не ,че града не е пълен с кихащи, подсмърчащи и тем подобни де !
Оздравявайте бързо !  bouquet

# 293
  • Добрич
  • Мнения: 958
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, АНИ!
Да си здрава и много обичана!


# 294
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честит имен ден, Ани!!!   bouquet

Спинки, много хубава новина за чревния вирус, браво! Дано и кръвната захар да се нормализира бързо, за да можете да тръгнете за София. Praynig  Praynig  Praynig
Оправяй се и ти, събирай сили, миличка, ще ти трябват. Hug

Дороти, добре дошла!   bouquet

# 295
  • Добрич
  • Мнения: 958
Дороти, добре дошла!   bouquet

Дори, радвам се, за подобрението на Ивчо. Стискам палци и ти да се оправиш скоро.

Бързичко изписахме темата, особено последните 2 дни.

То я и НОВАТА ТЕМА.

Общи условия

Активация на акаунт