След празниците при Дюкан има наплив най-голям - 60 тема

  • 24 176
  • 576
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 640
Лаис, Кри, Калдашева (кой е това? да си признае  Simple Smile),  Hug Hug Hug Страхотна работа по страничката с рецептите! Чудесно оформление! Изобщо, момичета, супер сте! Благодаря ви за труда!   bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • Мнения: 352
Добро утро! Hug
Честита юбилейна темичка,макар че сигурно съвсем скоро ще стигнем до номер 70 Heart EyesМного минусчета да осавим тук  Praynig
Гледам всички черпите кафе...ми дайте по една закуска,гладни ще умрем тука  Joy Joy
Айде за всички по един Дюкански дюнер! Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 3 090
Хапнах доста кис. мляко...много го обичам.
По този повод един цитат от списание Бон апети:
Яденето на нискомаслено кисело мляко три пъти дневно може да удвои загубата на телесно тегло.

Изпиването на чаша кафе преди тренировка помага да се стопят 31% повече мазнини.
Лютите чушки стимулират метаболизма, създават чуство за ситост и не позволяват да се преяжда.

Така че да си хапваме киселото мляко на 3 пъти, а не наведнъж.  Laughing
Куин Hug, вярно, че е 60 тема, значи 50 теми за мен с Дюкан.  Laughing Laughing Laughing
Ванче, мерси за водицата, аз още не съм я почнала, нещо не ми се пие  Sad ама се справих с една кофичка айрян! Дано утре да си стигнеш кг от тикера!  bouquet
О, Баева Hug! Какво ново? Пиши, тук да не е читалня!
Сън  Hug Бачи е това! Тези дни малко съм немарлива към рецептите, но ще се поправя!
Рокси, къв е тоя дюнер  #Crazy слюнките ще ми изтекат, а си хапнах вече тричавата палачинка!

# 33
  • Мнения: 3 202
Sun, mihaella77, krikri, GoldyV, jbaeva, Майка Зайка, vani_nik, djufka, ladyto, Pokcu, DramaQween, Peppi и 2 Гости

# 34
  • Мнения: 279
Добро утро!
Благодаря за кафенцата Hug
Преди малко се качих на кантара- 57,5 кг.
Започвам деня с извара.За обяд имам пилешки пържолки на скара,а за вечеря още не съм измислила Simple Smile
Въпросът ми е: на П съм,колко извара мога да хапна?

# 35
  • Мнения: 958
Здравейте,милички Дюканки  HugДокато изчета какво сте писали вчера си направих 45мин тренировка на степера  LaughingИмам министепер,слагам го пред компа и си тренирам докато чета,2 в 1  Smile Аз нямам с какво да се похваля за съжаление,от 4 протеинови дни резултата е 1.5кг нагоре,пак добре,по едно време бяха 2  smile3516 smile3515 Явно или нещо не правя както трябва или такъв ми е момента,във всеки случай от днес започвам 3ПЗ,пък ако сваля повече през тях може да ги направя 5  newsm12

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 310
При мен нищо ново минаха празниците и се разправях с 1 килограм ту надолу ту нагоре ми ходеше по нервата ,но сега всичко е наред пак старото положение.За храна няма да говоря, че толкова нережимни неща изядох  Embarassed Embarassed Embarassed.Радвам се че вече няма празници!

# 37
  • Мнения: 3 202
Калдашева (кой е това? да си признае  Simple Smile)
Калдъшева съм, ама латиницата не ми знае буквата Ъ, та ме докара с а  Joy
Сънче..... ай ся да не ти напомням, как светкавично ни преведохте с Деата французките рацапти, които откри Брукселсчето (то пък де се изгуби newsm78)
                                                                               

# 38
  • Мнения: 5 873
Дано утре да си стигнеш кг от тикера!  bouquet

Кри,благодаря ти. Hug От твоите уста(пръсти Laughing) в Божиите уши.

# 39
  • Мнения: 3 202
Само съм замислила, като ходите да пазарувате трици-снимайте магазинчетата, че да ги поместим и тях с адресите им в различните градове  Wink

# 40
  • Мнения: 958
Дано утре да си стигнеш кг от тикера!  bouquet

Кри,благодаря ти. Hug От твоите уста(пръсти Laughing) в Божиите уши.
Искам и аз утре да си ги стигна  smile3518

# 41
  • София
  • Мнения: 2 245
Добро утро момичета!   bouquet

Вчера ми се скарахте, че не пиша и днес мисля да наваксам.

Снощи имах гала с огромна порция спагети със сметана, пушено сирене и пилешко + 2 чаши бяло вино и си мислех, че ще има плюсове....но няма! Много съм щастлива!  Crazy

Среща на 12.01. ли се очертава? Уж четох предишната тема, но не видях нищо там  newsm78

За пъстармата - ако пиете по 3 и повече литра вода на ден, няма проблеми. Изяла съм промишлено количество от нея във втора фаза.

Оказа, че си нямам кисело млекце за триците... а си мислех, че е останала 1 кофичка  Sad много е студено и не ми се ходи до магазина. За закуска ще хапна 2 парченаца бонус със малко кашкавал.

Мерси за кафето!

Пожелавам ви сртахотен ден!  Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора.

А, пиша доста бързо...  Crazy

# 42
  • Мнения: 745
Добро утро момичета

# 43
  • Мнения: 5 873
Искам и аз утре да си ги стигна  smile3518
желая ти успех. Hug

# 44
  • Мнения: 745

Като видях това Дюканско дюнерче и направо ми текнаха лигите, отивам и за да си направя едно. Wink

Общи условия

Активация на акаунт