^^ Дибидюс ^^

  • 5 902
  • 125
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10 758
Обича да я гледат гола. Възбужда се от мисълта, че ще е тема на мастурбация Flutter

# 91
  • София
  • Мнения: 62 595
Как изглеждат? Същите! Заменили са пудрилата и мазилата с пластична хирургия, художниците с фотографи, салоните с клубове, и плащачите са същите, но вместо с файтони са с коли. Нищо ново под слънцето, само технологията променя подробностите от пейзажа.

# 92
  • Мнения: 17 546
за да запази доказателство за инак преходните си хубости  Joy
А отливката от половинта гръд на Аня Пенчева пред 199, а?
А тази пък е като още няколко, в т.ч. и Лили Иванова, дето не могат да приемат, че живота следва своя собствен ход и старостта не е порок. Ако някой и предложи, като нищо ще се изтипоса дибидюс в съответните издания или ще направи отливка на онуй си нещо, заради което смята, че е особено невероятна жена. Пък и на нея и е на така (І) не на иначе (-). Де бюст, де чудо... и малко силикон! Ама това е тайна...

# 93
  • Варна
  • Мнения: 4 818
По мое мнение, жена може да се снима гола, защото е защитник на животинските права и кожи. Тя иска за спаси света и е готова да го покаже с цялата мощ на голата си плът. Ако е с къса косма още по-добре, за да не прикрива даровете божии, с които се е обогатила в тоя си земен престой. В друж живот може да е животно, че и космато и тогава ще компенсира дължината... Crazy

Нудистка на плажа тоже позира за оглед. Там как стоят нещата не мога да измисля. Навярно всичко произхожда от първичното, голотия до шия, нагон  въф фургонь, секс он дъ бийч, феромонни ухания и жадувани стенания, та дамата нудистка с удоволствие се плиска с морски блясък пред нечий фотохапаратен тласък..

# 94
  • Мнения: 3 447

Нудистка на плажа тоже позира за оглед.

Не съм съгласна за нудистката, ще прощавате  Naughty

# 95
  • София
  • Мнения: 1 783
От дългокосместите съм, брадата ми е като на арменския католикос, точно ми покрива пищната гръд. Демек и за доброто на животинския свят не мога да се снимам Sad.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 1 383
По мое мнение, жена може да се снима гола, защото е защитник на животинските права и кожи. Тя иска за спаси света и е готова да го покаже с цялата мощ на голата си плът.

Събличането за кауза жертва ли е? И каузата каква полза има?

# 97
  • Мнения: 750
Честно казано само за пари бих го направила. Но за много пари. За 20 бона да речем.
Стига бе.... Shocked
20 бона много пари ли са? Rolling Eyes
Ще ти кажа....не са! NaughtyМного са ако ги харчиш за един! Wink
Тъкмо да отговоря абсолютно като теб....но цифрата е различна поради която бих се съгласила да се снимам!
Няма да я  цитирам........Но,пак ще кажа!Не за пари....за много пари ще го направя! Mr. Green

# 98
  • Мнения: 17 546
Честно казано само за пари бих го направила. Но за много пари. За 20 бона да речем.
Стига бе.... Shocked
20 бона много пари ли са? Rolling Eyes
Ще ти кажа....не са! Naughty
Хихи, и аз се посмях на цифрата! Peace


По мое мнение, жена може да се снима гола, защото е защитник на животинските права и кожи. Тя иска за спаси света и е готова да го покаже с цялата мощ на голата си плът.

Събличането за кауза жертва ли е? И каузата каква полза има?
Ахам Peace Ето това е снимка за PETA (май така се казваше организацията)

Някой да ми обясни за кого е ползата от тази снимка!? Това мило, сладко зайче отдавна сигурно е гарнитура в някое меко, сладко, СКЪПО, пухкаво палто, на една такава гола жена!

# 99
  • София
  • Мнения: 62 595
От полза на момичето, рекламната агенция, списанието, и всички други маймуни на клона.

# 100

Нудистка на плажа тоже позира за оглед.

Не съм съгласна за нудистката, ще прощавате  Naughty
И аз не съм съгласна че позират за оглед нудистите,даже никога не ми е хрумвало че някой затова ходи на нудистки плаж.Просто хората искат да се изпекат навсякъде по тялото.

# 101
  • out of space
  • Мнения: 8 573
E колко 2 000 000 ли трябваше да напиша?
Ако говорим по принцип за пари- ок, 20 бона не са много...
Все пак говорим за снимки в списание бе мамка му...  Tired
За елементарни неща трябва да се обяснявам   Whistling

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 14:36 от Erica

# 102
  • Мнения: 6 029
Джане и Балу, колко са много пари?
20 бона на мен ми се видят чудесен хонорар. Явно вие сте нещо много спИцЯлни каки, че да искате повече.

# 103
  • Мнения: 17 546
Джане и Балу, колко са много пари?
20 бона на мен ми се видят чудесен хонорар. Явно вие сте нещо много спИцЯлни каки, че да искате повече.
СпИциЯлно на мен трябва да ми платят повече от 20 бона, за да имам пари после да плащам обезщетения на родата на всички, които ще се гътнат като ме видят гола, не дай Боже пък на корица. ЗаТва! Пък за другите - не знам! Twisted Evil Ми сИциЯлна съм, я!

# 104
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Джане и Балу, колко са много пари?
20 бона на мен ми се видят чудесен хонорар. Явно вие сте нещо много спИцЯлни каки, че да искате повече.
СпИциЯлно на мен трябва да ми платят повече от 20 бона, за да имам пари после да плащам обезщетения на родата на всички, които ще се гътнат като ме видят гола, не дай Боже пък на корица. ЗаТва! Пък за другите - не знам! Twisted Evil Ми сИциЯлна съм, я!

И за това реши да се посмееш на тези, на които 20 бона им стигат ли? А ако ти покажа пръстче ще се посмееш ли пак? Верно си специална.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт