Обезкосмяването при мъжете

  • 42 173
  • 152
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 71
Az sym za obezkosmqvane na opredeleni mesta, a ne cqlostno. Na men moq myj mi haresva taka, ama toj nqma mnogo kosmi po princip. Vijdala sym myje, ama te sa kato gora ot kosmi.
Ej, za tqh ve4e shte mi e drugo mnenieto - te trqbva da se obezkosmqvat.

Ekcnpec: Моля, пишете на кирилица...!

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 01:36 от Ekcnpec

# 31
Ето къде е ключът за бараката - защо имало "мъжленца" !!
Разбирам жената да се обезкосмява, да, но мъж - та това мъж ли е?
 Thinking

# 32
  • Мнения: 1 418
А защо жената да се обезкосмява,а мъжът-не?

# 33
  • София
  • Мнения: 46
А защо жената да се обезкосмява,а мъжът-не?

Може би защото още битува мисленето, че мъжът тр. да е потен, космат (за да им а къде да се задържа потта, разбира се), миризлив и като цяло неподдържан, и това е синоним на най-голяма мъжественост! Sick Sick Sick
Пък ти до него-ухаеща и гола прасковка, която да ахка и охка до припадък по височайшата му особа  Laughing Laughing Laughing

# 34
  • Мнения: 1 418
Предпочитам сто пъти обезкосмен мъж,отколкото някаква космата смрад...  Sick

# 35
  • Мнения: 1 599
Предпочитам сто пъти обезкосмен мъж,отколкото някаква космата смрад...  Sick


 newsm10 newsm10 newsm10
 и аз мисля така

# 36
  • Мнения: 395
Как така няма да се обезкосмява...боляло било, гейско било.Я моля ви се!!! Истинският мъж трябва да е добре поддържан мъж- за мен това означава обезкосмен(айде може да има по краката косми), да си поддържа веждите( а не да е някакъв рунтавелко и да му викат ВЕЖДАТА), да се грижи за ноктите си , кожата. Всичко. Не е въпроса само до обезкосмяването, трябва цялостна поддръжка. И щом като ние можем да полагаме толкова много усилия в това да изглеждаме добре, редно и мъжете да положат и да потърят малко болка.

# 37
  • Мнения: 5
според зависи....

ако генетично си орангутан - безумие

но пък, ако природно си "гол" без да се замисляте...махнете ги навсякъде от врата надолу...

абе кой като, му харесва...и поважното - както пожелае!

на твърдения от рода "тоя мъж ли е или гей" даже не се смейте  Joy

"ела ти шибна два шамара и ще ти се разясни мистерията мъж ли съм, гей ли съм" Wink

п.п. опс тук с peonia леко разминаване "истински мъж =  поддържан мъж" плииииииис...мъжа е мъж защото има умения, а не защото изглежда добре...

# 38
  • Мнения: 3 569
Който не му харесва - да пали. Аз се обезкосмявам, щото на мен така ми харесва и така се чувствам добре.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Още едно време като бях ''мома'' тръгнахме с един младеж да си лягаме и като се съблече #Crazy Naughty направо ми се отщя и забегнах.Ако щете вярвайте.....То не бяха косми,то не беше чудо.........Ужас!А понастоящем моичкия прилежно се обезкосмява навсякъде/включително и краката от скоро/.А,да не забравя и веждите-и тях лекинко така си ги пооформя/да не са много дебели,че аз и дебели вежди недолюбвам хич/. PeaceГладкото мъжко тяло просто за мен си е афродизиак и ако има косми направо се отказвам.Такава съм Sunglasses

# 40
  • Мнения: 94
Определено не си падам по мъже с окосмение тип "орангутан", но това пък не би било причина да харесвам или не някой. Ами ако е мъжа на живота ми и го изпусна само заради предрасъдъците си..........  Confused Би било ужасно. А като цяло харесвам мъжете, които са добре поддържани. Ако са умерено или минимално окосмени - не е необходимо да се мъчат чак толкоз, но ако са доста - все пак трябва да положат усилие за поддържане на добър външен вид, което включва и процеса на обезкосмяване Simple Smile

# 41
И аз съм твърдо за епилираните мъже!

# 42
  • Мнения: 220
Цитат
Не е въпроса само до обезкосмяването, трябва цялостна поддръжка. И щом като ние можем да полагаме толкова много усилия в това да изглеждаме добре, редно и мъжете да положат и да потърят малко болка.

аааааааааааа, най-накрая открихме ключа за палатката!!! значи на мен като ми е гадно и на мъжа трябва да му е гадно....

и хайде моля да не отъждествяваме космясъл мъж с "някаква космата смрад" - някои си миришат и без косми!!! то нека да е обезкосмен, пък 10 дена да е с едни и същи чорапи....

# 43
  • Мнения: 1 418
Въпросът е,че космите задържат много повече
миризма.Ако ги няма,няма и толкова миризма.
И не говорим за мъже,които ползват банята
само в неделя...Пък в крайна сметка,всеки
решава за себе си.

# 44
  • Мнения: 7 186
Обезкосмяването под мишниците и в интимните зони е абсолютно задължително, според моя вкус. И от естетична, и от хигиенична гледна точка. И от френска Joy
Предпочитам и по др. части на тялото да няма косми, макар че ако са малко не е проблем, но по- добре без тях Peace
Това, че мъжът не бил мъж без косми или бил гей са глупости на търкалета, явно все още има хора, които страдат от предразсъдъци.
А съм забелязала, че доста от бг мъже /особено от по- старото поколение/, много ги е страх някой да не ги помисли случайно за гей Laughing Току- виж някой ги изнасилил Laughing
Освен това обявяват всички обезкосмяващи се мъже за гейове ooooh!
Забелязвам, че по- младите и съвременни мъже са по- широкоскроени в това отношение Peace

... абе жени, вие ако си легнете в тъмното с обезкосмен мъж сигурно няма да усетите, ако вместо него е легнала друга жена до вас(може да го объркате, а

Абе има какво да се "усети" Grinning, ти ако разчиташ само на едни косми Laughing

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 10:25 от Lady Marmalade

Общи условия

Активация на акаунт