кога започнахте да се чувствате "на години"?

  • 10 993
  • 159
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
Аз лично не се чувствам на годините, на които съм.Единственото, което ме дразни, че започвам да побелявам, но и за това си има решение.

# 16
  • Мнения: 135
смята се че човек остарява по внушение - примерно смятайки(подсъзнателно), че като се увеличава възрастта му, трябва да е вече и стар.
има начини (комплексно) този процес да стане обратим, и то без... козметична хирургия!
Важно е наистина как се чувства човек. А и деца от по-възрастни родители могат да бъдат по-умни.

# 17
  • Мнения: 4 733
има начини (комплексно) този процес да стане обратим, и то без... козметична хирургия!

Стана ми интересно Simple Smile Ще споделиш ли?

# 18
  • Мнения: 2 161
Майка ми е на 51 и не съм я чула да се оплаква от годините си,напротив.Всичко е въпрос на усещане.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
понеже всички сте младИ, ей не нА - аз съм от дъртите...

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
смята се че човек остарява по внушение - примерно смятайки(подсъзнателно), че като се увеличава възрастта му, трябва да е вече и стар.
има начини (комплексно) този процес да стане обратим, и то без... козметична хирургия!
Важно е наистина как се чувства човек. А и деца от по-възрастни родители могат да бъдат по-умни.

и с доста по-голяма вероятност болни от разни труднолечими малко извесни болести.

# 21
  • Мнения: 2 161
А и деца от по-възрастни родители могат да бъдат по-умни.
Не смея да си помисля каква щеше да е дъщеря ми,ако бях я родила не на 19,а на 39.

# 22
  • Мнения: 135
има начини (комплексно) този процес да стане обратим, и то без... козметична хирургия!

Стана ми интересно Simple Smile Ще споделиш ли?

първо да уточня че това не съм го "изобретил" аз, източника е според мен сериозен:)

Има различни фактори, които касаят спомагат за подмладяването, и някои са по-достъпни.

1. Една от причините е внушението(че остаряваш)
оттук може да се работи съзнателно с често мислено произнасяне на положително самовнушение от вида:
"Ще се подмладя", "Красива ще бъда", "Ще се подобри положението ми".
 Чрез самовнушение на запад са лекували успешно много
сериозни заболявания. може да потърсите в google.com  за Емил Куе
2. С увеличаване на възрастта, може да намалее нивото на "биоенергия" която има човек. В младите е повече, но тревоги , нездравословен начин на живот и стрес може да влияят неблагоприятно на количеството на енергия, което има човек.
И съответно съзнателно да се правят методи, които увеличават нивото на енергия - дълбоко пълно дишане, по често ходене на планина, особено по високи върхове(Мусала и др.), пиене на гореща вода или горещ чай сутрин на гладно,
(тонизиращи билки - има китайски и български:), http://si-plus.com/index.php?p=31.
3. Активиране на някои мозъчни центрове и жлези с вътрешна секреция, но това е по-сериозна работа. Ако някой се интересува, може да ми пише на лична бележка.

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 16:01 от Deepinside

# 23
  • Мнения: 3 461
Когато започна да ми става студено на 17 градуса , а като ученичка, на -17 ми беше жега. Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 181
Аз съм на 41 год. Имам две дъщери - на 18 и на 2 год. - и двете от един и същи партньор. Родих втората си дъщеря, защото, въпреки че стана"случайно" и двамата с мъжа ми  я искахме. Родих много лесно, нормално, без нито един шев, въпреки всички увещания, че понеже съм на години и все едно ми е първо при такава голяма разлика - трябва да бъде секцио. Чуствам се млада, хубава и желана. Удовлетворена съм от работата си, от семейството си, от годините си! С голямата си дъщеря си споделяме всичко по женски, тя гледа малката, когато решим да излезем с мъжа ми. Пиша го не заради друго, а просто за повечето от вас, които са много по-млади от мен - да знаят, че животът може да бъде хубав по различен начин и след 5, и след10, и след 20 г.

# 25
  • Мнения: 3 675
Това за децата на възрастни родители е вярно.Имах един съученик, чийто родители в 8 клас бяха пенсионери, беше много умно, брат му също.

# 26
  • Мнения: 3 675
Между другото на мъжа ми никой не може да му даде 41 години, изглежда на 29-30.Като го попитат на колко е и когато той им каже, не могат да повярват.Всичко си е до ген май.

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Имах един съученик, чийто родители в 8 клас бяха пенсионери, беше много умно, брат му също.
Мм, чудничко, татко се пенсионира, когато бях в пети клас Laughing Винаги съм се чудила как съвсем обикновени хора са успели да създадат такова съвършено творение като мен, пък то от какво било Joy

# 28
  • Мнения: 274
Автотренинг за подмладяване? Хм......Те някои лекуват и рак така, айде молЯ ви се.
При  мен кризата настъпва тепърва. И как няма, като през май правя 35, а всяка обява за работа/ е, почти всяка/, съдържа фразата "ДО 35 години"......... Confused

# 29
  • София
  • Мнения: 39 761
Ми не се чувствам "на години". Само на 35 съм Simple Smile
Мама на 50 ходеше по дискотеки и "Метрополис". Смеех се с приятели, че се прибирам скапана от работа, цял ден съм висяла пред монитора, прибирам се, лягам на дивана и заспивам пред ТВто, а мама зачезва на дискотека Simple Smile
Но пък зависи в какъв контекст се каже това - "на години".

Общи условия

Активация на акаунт