18-годишното ви АЗ щеше ли да хареса това, което сте в момента?

  • 8 063
  • 191
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 392
Да. Щеше да ми каже: "Одъртяла си, но още си печена." Laughing

# 166
  • Мнения: 1 367
Миииии,със сигурност 18-годишното ми Аз щеше да каже на сегашното-почти 32-годишно:"Я се стегни малко и отслабни 20-тина килца!Виж кви готини мъже се разхождат наоколо,а ти приличаш на.... #Cussing out" А иначе може и да се харесат-на акъл не са много различни,хахаха! Laughing

# 167
  • Мнения: 1 318
18-годишното ми АЗ щеше да се гордее с мен Flutter Постигнах повечето от нещата, които си бях планувала, не мога да се оплача от себе си...

# 168
  • Мнения: 4 784
100 % ДА! Има неща, през които съм минала и с които не се гордея, но пък вярвам, че е трябвало така да се случи, за да имам това, на което се наслаждавам сега.

# 169
  • Мнения: 3 268
Наскоро разбрах,че 18-годишните приятели на моя син ме харесват и това много ме зарадва.Имах рожден ден и те дойдоха у дома с цветя,разцелуваха ме и ми пожелаха все така хубаво да им готвя. GrinningАз редовно им правя пиршества.Когато се обадя на сина си по мобилния,никога не забравят да ми пратят поздрави.Явно още не съм станала досадна лелка. Flutter

# 170
  • Мнения: 233
на 10години исках да стана архитект, на 18 години не вярвах, че мога да успея да стана архитект, е сега съм архитект. И само толкова. Мисля, че останалата част от мен, няма да се хареса никак на 18 годишното ми аз.............е, остава надеждата , че разочарованието не е пълно, а само :sick:90%

Имаш много красиво момиченце да ти е живо и здраво!


# 171
  • Мнения: 9 865
Стефани (с чувство за хумор ест.), станала си симпатична лелка!
Мисля, че 18 год. ми АЗ нямаше да дава и пет пари за 24-год. ми АЗ. При всички случаи нямаше да се харесвам или тайно щях да си завиждам.

# 172
  • Мнения: 2 388
Щеше да ме хареса с много мънички изключения. Simple Smile Не съм се променила кой знае колко.

# 173
  • Мнения: 3 268
Стефани (с чувство за хумор ест.), станала си симпатична лелка!
Мисля, че 18 год. ми АЗ нямаше да дава и пет пари за 24-год. ми АЗ. При всички случаи нямаше да се харесвам или тайно щях да си завиждам.
Каква лелка,какви пет лева!!!!Аз съм жена без възраст,но с минало и бъдеще. Grinning

# 174
  • Мнения: 9 865
Стефани (с чувство за хумор ест.), станала си симпатична лелка!
Мисля, че 18 год. ми АЗ нямаше да дава и пет пари за 24-год. ми АЗ. При всички случаи нямаше да се харесвам или тайно щях да си завиждам.
Каква лелка,какви пет лева!!!!Аз съм жена без възраст,но с минало и бъдеще. Grinning
О, всички сме така. И никакви леопардово-тигрови шарки!  Mr. Green

# 175
  • Мнения: 3 835
И никакви леопардово-тигрови шарки!  Mr. Green

Мили боже, тия са ми "любимите", в съчетание със златни нюанси, веднага се сещам, на първо четене Mr. Green, за Масларова. ooooh!

# 176
  • Мнения: 2 407
18 годишното ми аз,може само да ми завижда.

# 177
  • Мнения: 4 965
След една невероятна седмица на морето - 18-годишното ми АЗ и 30-годишното ми АЗ си подадоха ръка и сега много се харесват взаимно /демек, дойдоха на един акъл.../.
И определено самата аз се влюбих в настоящето си АЗ и сега работя по въпроса да се харесам още повече...

# 178
  • Мнения: 620
Аз мога да се надявам моето 18 годишно АЗ да ме хареса,въпреки че ежедневието ми ще му се стори скучно newsm78.За сметка на това емоционалния ми заряд е даже по-голям Party Laughing

# 179
  • София
  • Мнения: 1 783
От няколко дни се чудя, дали да се ядосам на 18-годишното, че ме поведе по трудната пътека...

Общи условия

Активация на акаунт