нещастие!!!!!!!!!!

  • 5 591
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 26
 Simple SmileбЛАГОДАРЯ ВИ МАМИ!!! Не съм се отказала! Искам бебче повече от всичко на света!!! Дори отказах цигарите на 14.02.08 заради това! ЩЕ ПРОДЪЛЖА ДА СЕ БОРЯ!!!!!!!!!!! Заедно с мъжа ми!

# 61
  • BG
  • Мнения: 793
Много късмет ти пожелавам  Praynig

# 62
Bi Ji, пожелавам ти и аз много късмет!Ще стискам палци  Hug

# 63
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
след пластиката, се пази от простуди и тем подобни заболявания, следвай съветите на докито, имаш голям шанс за бебе!познавам две сладур4ета, родени след хиляди проблеми,извънмато4ни,  пластики,няколко ин витро, спонтанни и те,съвсем нормални бременности!

# 64
  • Мнения: 403
Simple SmileбЛАГОДАРЯ ВИ МАМИ!!! Не съм се отказала! Искам бебче повече от всичко на света!!! Дори отказах цигарите на 14.02.08 заради това! ЩЕ ПРОДЪЛЖА ДА СЕ БОРЯ!!!!!!!!!!! Заедно с мъжа ми!
Само така.  bouquet

# 65
  • Мнения: 26
Здравейте, мами! Ще си правя пластика другата седмица. Искам съвет и помощ. Така и нищо не знам за тези пластики. Някоя правила ли си е? Какво е възстановяването??? Колко време? Лошото е, че си намерих хубава работа и искам да съчетая и двете..... ако е възможно, разбира се. Лекарят ми каза в началото - 4 дни и си на линия! А сега ново 20! - ще те изпиша на 6-7 ден ще си болничен общо 15 дни......... А аз искам да знам подробности. ПОМОГНЕТЕ МИ!!!

# 66
  • Мнения: 1 768
Мила , не мога да помогна с подробности , но съм с теб и ти стискам палци .Желая ти много късмет и няма да се отказваш.Аз съм на 37 и не съм се предала, еййййй не сме за изхвърляне още дръж се наборе Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 67
  • Мнения: 2 382
Не съм правила пластика,но имам други операции. Според мен си предвиди две седмици за пълно възстановяване.На 2-3 ден вече си ОК,но за да водиш предишния си начин на живот и след най-леката интервенция се иска малко време.Желая ти успех Peace.

# 68
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Стискам палци и ти пожелавам бързо възстановяване и успех! Родих на 38 второто си дете след почти десетгодишня борба и два спонтанни аборта и съм щастлива, че не се отказах! Кураж!

Общи условия

Активация на акаунт