Пак за изневярата, ама по частно...

  • 4 574
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не е нормално да лъжеш и унижаваш патньора си ...
разбира се щом смяташ за нормално да те унижават а ти да казваш "добре мили" , това си е твой избор ...
А защо го правите тогава (да обясниш като мъж), защо е масово явление кръшкането? Защо все мечтаете за "чуждо"? И защо са тия обяснения "това няма нищо общо с теб, само теб обичам", а според теб това е унижение на съпругата?

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
              И същите тези предполагаеми чувства на дали ще изтраят дълго време след това...
  И определено говорех за моите нблюдения...винаги има изключения  Peace

Не мисля, че са изключения. Изневяра се случва в почти всички семейства (да не кажа "всички", че ще ми наскачате). В повечето случаи това излиза на бял свят рано или късно. Но все още има доста семейства, нали?

# 47
  • Мнения: 421
Четеш ли какво пиша или просто публикуваш постове?

# 48
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не е нормално да лъжеш и унижаваш патньора си ...
разбира се щом смяташ за нормално да те унижават а ти да казваш "добре мили" , това си е твой избор ...
А защо го правите тогава (да обясниш като мъж), защо е масово явление кръшкането? Защо все мечтаете за "чуждо"? И защо са тия обяснения "това няма нищо общо с теб, само теб обичам", а според теб това е унижение на съпругата?

Не мога да ти кажа - не съм кръшкал на жената ...
Намирам го за подло и унижително спрямо нея и не искам да я наранявам.

# 49
  • Мнения: 2 336
Основната идея на питането ми беше как  мъжете приемат в емоционален план изневярата. Дори и еднократно залитане.
Labrador, поздварления за мисленето ти!

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Четеш ли какво пиша или просто публикуваш постове?
Вероятно съм искала да отговоря на някой друг, извинявай.

# 51
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Основната идея на питането ми беше как  мъжете приемат в емоционален план изневярата. Дори и еднократно залитане.
Labrador, поздварления за мисленето ти!

мислил съм по въпроса и накрая все някой влиза в затвора или нещо по-гадно се случва. Не стигам до варианта "Ми добре мило" ....

# 52
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пак казвам, че е различно за всеки. Пълно е с обяви, в които семейства търсят други такива за забавления.

# 53
  • Мнения: 1 425
Аз пак казвам, че е различно за всеки. Пълно е с обяви, в които семейства търсят други такива за забавления.
Представата за "семейство" доста се различава между различните хора.

# 54
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Семейството по принцип са мъж и жена, сключили брак (евентуално- живеещи заедно без брак). Това имам предвид и аз под тази дума.

# 55
  • Мнения: 1 425
Семейството по принцип са мъж и жена, сключили брак (евентуално- живеещи заедно без брак). Това имам предвид и аз под тази дума.
Това което си написала нищо не казва за отношението между хората в т.нар. "семейство".
Обичат ли се? Мразят ли се? или просто се понасят? Защо са заедно? Може би само заради секса? Може би и те не знаят?
Познаваш ли хора от тези които практикуват суинг? Имаш ли представа какви е вътрешната динамика на връзката им?
Имам бегли впечатления от един суйнгър само и личното ми впечатление е че този човек има сериозни психически проблеми.
Иначе и аз съм казал - има хора които са над тези неща, държат един на друг и си позволяват всичко, включително изневери (които не са точно изневери щом са позволени) любовници, размяна на партньори и други неща които на околните и на обществото могат да се струват дори ненормални.
Но повечето случай са просто хора които не държат един на друг.

# 56
  • Мнения: 2 336
Предполагам, че има и мъже, които нямат против и друг да оцени по достойнство техните жени.
Но масата бг - мъже разсъждават така - Моето си е мое, чуждото общо.

# 57
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Познавам жената в едно такова семейство. Омъжи се по любов, беше яко хлътнала (сватбата им беше през 95 г.). Безразборният секс им беше ежедневие. Сега, когато имат дете може и да са се кротнали, не знам.
Но се радвам, че има мъже като вас. Моят се мислеше за уникат, но трябва да му покажа тази тема Laughing

# 58
  • Мнения: 1 425
Предполагам, че има и мъже, които нямат против и друг да оцени по достойнство техните жени.
Има - казват им сводници.

# 59
  • Мнения: 220
Ренииии, по твоя въпрос - ако булката не готви... мчи той ако е мъж на място, хич няма да я вземе  Mr. Green Mr. Green Mr. Green - припомням ти 1 стара мъдрост - любовта на мъжа минава през стомаха...

Код:
мислил съм по въпроса и накрая все някой влиза в затвора или нещо по-гадно се случва. Не стигам до варианта "Ми добре мило" ....


 Peace и аз като се замисля...

п.п. днес след работа дали да не мина да си купя 1 пушка или пистолет, че да съм подготвен ако ме изненадат...

Общи условия

Активация на акаунт