Loreal Casting

  • 36 240
  • 171
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 54
Извинявам се за тъпия въпрос, знам че на опаковката пише как точно се нанася боята, но някой може ли да ми обясни по-подробно? направо като шампоан се втрива или първо пак се разделя на кичури? И трябва ли наистина първо да ми постои повече време на корените, тъй като те са ми порастнали, съвсем малко но все пак. Моля обяснете ми   bouquet

# 151
  • Мнения: 54
Извинявам се забравих да помоля да ми кажете дали наистина при боядисвана коса трябва да стои 15 мин на корените и само 5 по дължината или се прави заедно всичко и си стои навсякъде по 20 мин. Утре ми предстои боядисване, моля Ви помагайте Sad

# 152
  • Мнения: 3 499
Днес си взех две бои руси, попринцип искам леко косата да ми е по- светла (сега е тъмна), но четох, че сте писали, че косата става по- тъмна, от това, което е показано на опаковката... днес ще си направя теста, за да видя дали съм алергична...

На опаковката пише, че теста трябва да трае 2 дни, но няма да имам толкова време. Вие колко време го правихте??? Слагате ли си шапка на косата, докато стоите с боята!?

# 153
  • Мнения: 17 409
Извинявам се за тъпия въпрос, знам че на опаковката пише как точно се нанася боята, но някой може ли да ми обясни по-подробно? направо като шампоан се втрива или първо пак се разделя на кичури? И трябва ли наистина първо да ми постои повече време на корените, тъй като те са ми порастнали, съвсем малко но все пак. Моля обяснете ми   bouquet

понеже се нанася на мокра коса, аз втривах като шампоан- мажа наред. Никога не съм боядисвала първо корени, че след туй по дължината.

# 154
  • Мнения: X
Извинявам се за тъпия въпрос, знам че на опаковката пише как точно се нанася боята, но някой може ли да ми обясни по-подробно? направо като шампоан се втрива или първо пак се разделя на кичури? И трябва ли наистина първо да ми постои повече време на корените, тъй като те са ми порастнали, съвсем малко но все пак. Моля обяснете ми   bouquet

понеже се нанася на мокра коса, аз втривах като шампоан- мажа наред. Никога не съм боядисвала първо корени, че след туй по дължината.
И аз така, и не слагах шапка Simple Smile

# 155
  • Мнения: 3
Днес си взех две бои руси, попринцип искам леко косата да ми е по- светла (сега е тъмна), но четох, че сте писали, че косата става по- тъмна, от това, което е показано на опаковката... днес ще си направя теста, за да видя дали съм алергична...

На опаковката пише, че теста трябва да трае 2 дни, но няма да имам толкова време. Вие колко време го правихте??? Слагате ли си шапка на косата, докато стоите с боята!?


По време на боя не се слага шапка или нещо друго, косата се разтваря за диша и да не се уврежда.
За теста можеш и един ден да почакаш няма да е проблем.

# 156
  • Мнения: 3
Извинявам се за тъпия въпрос, знам че на опаковката пише как точно се нанася боята, но някой може ли да ми обясни по-подробно? направо като шампоан се втрива или първо пак се разделя на кичури? И трябва ли наистина първо да ми постои повече време на корените, тъй като те са ми порастнали, съвсем малко но все пак. Моля обяснете ми   bouquet

понеже се нанася на мокра коса, аз втривах като шампоан- мажа наред. Никога не съм боядисвала първо корени, че след туй по дължината.

Маже се наред, но ако е кестеняво или тъмно кестеняво ако така се прави на всяко боядисване, а междувременно не е паднала много от боята, може да стане прекалено тъмно...

# 157
  • Мнения: 3 499
Момичета, след малко се боядисвам и стискайте палци да се получи хубав и равномерен цвят...

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 16:27 от .galkata.

# 158
  • Мнения: 3
какво стана с боядисването Simple Smile

# 159
  • Мнения: 143
Здравейте, аз вчера се боядисах с Лореал Кастинг, но резултатът е плачевен Sad. Взех си цвят шоколад, а стана черна Rolling Eyes. Преди бях на кичури и много се харесвах,но миналия месец реших малко да я потъмня и една фризьорка ме боядиса приятно светло-кестенява, но след две седмици кичурите избиха ,а в корените станах рижава ( с Лореал профешънъл стана това). След което аз отидох за съвет и тя пак ми направи кичури - стана манджа с грозде - кичури, рижави отеннъци под тях и моят цвят (по-тъмен) изби в корените.
Не издържах и реших ( въпреки,че не се харесвам тъмна) да потърпя малко - та и косата малко да почине- но сега съм ужасна. Толкова ме състарява това черно...
Надявам се да се измие с времето и да стане по-кестеняво,че незнам как ще се издържа иначе.
Ще докладвам по темата с падането на цвета и ако някой знае как по-бързо да падна гадното черно да споделя.
Ако искате и снимков материал ще пусна-before and after.

# 160
  • Мнения: X
Аз така си взех пък черен абанос, който не стана хубав черен ами много тъмно кафяв, но след като се поизми стана разкошен кафяв цвят. Мен много ми се иска да се боядисам пак с кастинга, ама така ми пада сега косата, че не смея да я боядисвам с нищо.Кастинга ако не друго прави хубав блясък.

# 161
  • при него
  • Мнения: 1 239
Здравейте, аз вчера се боядисах с Лореал Кастинг, но резултатът е плачевен Sad. Взех си цвят шоколад, а стана черна Rolling Eyes. Преди бях на кичури и много се харесвах,но миналия месец реших малко да я потъмня и една фризьорка ме боядиса приятно светло-кестенява, но след две седмици кичурите избиха ,а в корените станах рижава ( с Лореал профешънъл стана това). След което аз отидох за съвет и тя пак ми направи кичури - стана манджа с грозде - кичури, рижави отеннъци под тях и моят цвят (по-тъмен) изби в корените.
Не издържах и реших ( въпреки,че не се харесвам тъмна) да потърпя малко - та и косата малко да почине- но сега съм ужасна. Толкова ме състарява това черно...
Надявам се да се измие с времето и да стане по-кестеняво,че незнам как ще се издържа иначе.
Ще докладвам по темата с падането на цвета и ако някой знае как по-бързо да падна гадното черно да споделя.
Ако искате и снимков материал ще пусна-before and after.

За кичурите - когато се потъмнява с повече от два тона трябва да се направи "Репигментация". Първоначално , за да се постигнат руси кичури, те са били обезцветени - т.е. от косата е бил извлечен целия цветен пигмент. Косъма остава празен и затова сега трудно се задържат вътре цветни молекули. За да може това да се получи, трябва косата да се насити обратно с пигмент. Един вид, слагат се две бои една върху друга без да се измива първата - това обаче НЕ се прави в домашни условия. Някои фризьори не го правят защото не им се занимава или пък не знаят точно как или марката боя с която работят не го позволява - напрмер при Л'ореал в различните цветове има различен процент ампоняк, т.е. като сложиш 2 различни цвята и двете формули си взаимодействат - никой не знае къде ще "отиде" цвета, затова и при теб, както сама казваш резултата е плачевен. От дурга страна дори и фризьора да предложи тази "репигментация" това неминуемо оскъпява процедурата, а много жени гледат да минат "тънко". В някои случаи просто няма как. Горе главата, коса е  Simple Smile Намери си свестна фризьорка, питай дали могат да поправят положението с римувър и после да те потъмнят и да уедняквят цвета.. И не се боядисвай отново със същата марка, явно с нея не става добре в твоя случай.

# 162
  • Мнения: 0
Моят случай е следният: бях 2години на руси кичури(със шапка),след това и все още съм изцяло руса,боядисвам се с амонячна боя,сега искам да си върна естественият цвят(кестеняв) или най-вече да си потъмня косата,но не искам да го чакам да израсне,затова смятам да се боядисам шоколад с Loreal Casting,като съм наясно, че с едно боядисване няма да се размина.Въпроса ми е,ще се получи ли нещо приемливо>? Rolling Eyes

# 163
Момичета, аз се боядисах с Casting Creme Gloss преди почти 2 месеца (#300 Darkest Brown). Доволна съм много, ест цвят на косата ми е светло кестенява. Харесвам се много с тъмна коса и смятам сега да се мацам със стария кастин, отново Darkest Brown. Проблемът е, че аз съм на 16 и всичко ми писва много бързо, сигурна съм че след 1-2 години ще искам да си върна цвета на косата, бих ли могла като периодично се боядисвам с 1 тон по-светло, защото знам, че няма да стане същата като моята само от един път, все пак е безамонячна. Та с колко такив абоядисвания, например с цвят лешник, ще си възвърна стария свят г/д.

# 164
  • Мнения: 0
az sam MOM4E i kosata mi e rijava normalno nito tamno nito mnogo svetla i iskam da se boqdisam 4eren mn 4eren i da vi pitam boqta na loreal casting nomer 200 4ernata http://www.lorealparisbulgaria.com/haircolor/colour/casting-crem … noirs-glossy.aspx  ako se boqdisam s tazi boq dali 6te se polu4i jelaniq rezoltat a toi e ot rijava kosa na tamno 4erna blestq6to 4erna ? i zakolko vreme 6te se izmie i pak 6te stane rijava a ako stazi boq nestava kajete truga t osam se sprql natazi no nqma problem da si kupq druga samo i samo da polu4a rezultata 4erna blestq6ta kosa ! i kajete zakolko v4eme 6te se izmie ? mersi predvaritelno Simple Smile  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт