Какви тенджери да избера?

  • 29 540
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 178
Имам комплект на Сапир, с многослойно дъно, вече 5-та година и не са мръднали. Получих ги комплект подарък с печката за сваДбата.
Други тенджери нямам и тези се експлоатират зверски..
Не знам може и ние да попадаме на добри серии от иначе калпави марки.. Защото имаме и едни ножове Елит ( на дървено кубче) нашите са пак 5 годишни и са супер, а подарихме на девера и за 6м оръждивяха зверски

# 16
  • София
  • Мнения: 676
Аз не харесвам тефлоновите съдове! Сега заглеждам един комплект на Brabantia, почти се бях навила да го взема днес, но реших да посъбера мнения...

# 17
  • Мнения: 19 485
Харесах си един комплект Солинген, смятам скоро да ги купя.
Аз по този повод да попитам - някой зная ли тоз Солинген дето се продава в БГ напоследък дали не е менте  защото цял комплект за 99 лв от ТАЗИ марка ми звучи направо невероятно. ПРодавачката ми каза, че се произвеждали от завода на Солинген в Турция. Гледах им в сайта - имат разни заводи в чужбина , май на Филипините ама в Турция нямат - някой да знае нещо по въпроса?

# 18
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ние отскоро започнахме подмяна на съдовете. Имахме Тефал - Индженио, но се убедих че тефлоновото покритие не е за предпочитане или поне аз вече не го искам. Купихме си тенджери на Цептер и съм много доволна  Peace Оправдаха си парите  Peace

# 19
  • Мнения: 901
eli6 солинген и в Турция да са правени няма да са 99 лв ...ако трябва да бъдат качествени .. пък повечето фирми изнасят производството си в Китай - нормално по евтина раб ръка.... но въпреки това качеството на някои фирми правени в дори в Китай си остава на ниво... затова хубави неща в повечето случаи са по скъпи ...

За тенджерите аз лични не бих съветвала Тефал (повече реклама отколко качество.. ) най добре да се взимат по скъпи комплекти тип Силит.. Brabantia.. и т.н защото това са парите които ще ви се изплатят след време заради качественият материал ...

лично аз имах комплект от ТЕфал.. купен на времето заради отличните отзиви.. е след 2 години изхвърлих почти 90% оттова което имах .. в момента купих нов комплект тенджери дадох повече пари, но вообще не съжалявам

# 20
  • София
  • Мнения: 676
Аз днес си взех комплекта на Brabantia!!! Гледах ги, гледах ги и все повече ги харесвах. Водят се високият им клас, но мисля, че и другите са хубави. В момента имат промоции!
Много му се радвам, но реално нямам още отзиви.

# 21
  • Мнения: 371
http://www.nvb-bg.com/read.php?see=amt&catid=82&p=0
това са наи-добрите тенджери,които аз съм ползвала Peace
доста са скъпички,но мисля че цената им е заслужена

# 22
  • София
  • Мнения: 11 704
Аз днес си взех комплекта на Brabantia!!! Гледах ги, гледах ги и все повече ги харесвах. Водят се високият им клас, но мисля, че и другите са хубави. В момента имат промоции!
Много му се радвам, но реално нямам още отзиви.

Честито и със здраве да си ги ползваш!
Би ли споделила нещо повече?Цена,какво включва комплекта и от къде е?
Благодаря!

# 23
  • Мнения: 1 041
От 8 години ползвам комплект от турските "Солинген" и съм доволна от тях. На най-често използваната тенджера обаче бързо се счупи циферблата с градусите на капака/изобщо не мога да се сетя как точно му е името Embarassed/. От около 2 години имам две тенджери на АМТ Гастрогус/купени от Технополис/. Наистина, че напълно си заслужават парите. Храната става невероятна в тях. Не загаря. Само, че са малко тежички. Сега имат и олекотени модели, но не съм ги пробвала.

# 24
  • София
  • Мнения: 302
Zepter е истината за мен Simple Smile имам и тиган и тенджера! Спестява се ток и време - за мен те готвят сами

# 25
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз имам тенджери на "Метеор" - доволна съм, двойно дъно и стъклен капак. Тиганите ми са "Тефал" - 3 броя, един грил-тиган, един дълбок и един плитък. Също съм доволна, но си ги мия на ръка, незнам какво ще стане ако ги сложа в миялната  Thinking . Обаче и аз съм хвърлила око на "Цептер", в краен случай "Барбантия"  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 11 704
Знаете ли приблизителна цена на Цептер?

# 27
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Знаете ли приблизителна цена на Цептер?
Мда, почват от 300лв  Confused

# 28
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Знаете ли приблизителна цена на Цептер?
Мда, почват от 300лв  Confused

Даже и от повече бих казала. За 300лв. малка тенджерка или тиганче. Аз в момента изплащам едни тенджорляци на Цептер  #Crazy и съм толкова наясно с цените...всеки месец се разделям с прилична сума...  Money  Money  Money

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Е, да де почват от 300лв  hahaha
Иначе понеже са добри, дават ги и на изплащане  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт