ВЪЛШЕБНОТО СПИСЪЧЕ НА УСПЕХА!

  • 84 189
  • 712
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 196
Здравейте, тъй като съм отскоро във форума, никога не съм влизала преди, моля някой да ми разясни принципите които отразяват списъците и как може да се попадне в тях? Какво е нужно да се знае за мен за да ме включите в някой от списъците?

# 31
  • Мнения: 3 215
В идеалния случай - да си бременна. Ако не - да бебеправите и да кажеш кога не очакваш да ти дойде. Това е накратко.
Съветвам те също да прочетеш правилата за участие във форума - в началото са. Ще намериш отговори на много въпроси  Peace

# 32
  • Мнения: 196
Прочетох почти всичко за правилата във форума, но информацията е много и взех да се обърквам. Май ще трябва да понатрупам участие първо за да свикна. Относно бебеправенето - вече се пробваме около 6 месеца след като претърпях операция от извънматочна бременност през м. Юни 2008 и ми премахнаха едната тръба. Сега НЕ очаквам "гости" на 27.01. Ако смятате че мястото ми не е в тази тема, моля да бъда преместена, но все пак МОЛЯ включете ме в списъка, ей така за късмет! Praynig

# 33
  • Мнения: 1 775
Прочетох почти всичко за правилата във форума, но информацията е много и взех да се обърквам. Май ще трябва да понатрупам участие първо за да свикна. Относно бебеправенето - вече се пробваме около 6 месеца след като претърпях операция от извънматочна бременност през м. Юни 2008 и ми премахнаха едната тръба. Сега НЕ очаквам "гости" на 27.01. Ако смятате че мястото ми не е в тази тема, моля да бъда преместена, но все пак МОЛЯ включете ме в списъка, ей така за късмет! Praynig

rali_bt, сигурна съм, че Сънчи ще те включи в списъчето. Междувременно, заповядай в седмичната тема, там си споделяме много неща и може би ще ти помогне да се ориентираш по-добре в обстановката. Hug

# 34
  • Мнения: 579
Моля да бъда преместена на 16.02  Cry
Много благодаря!

# 35
  • Мнения: 452
Сънчи моля те махни ме от нечакащи на 20.01. и ме сложи нечакаща на 14.02.09!

# 36
  • Мнения: 1 495
Можете да ме преместите в групичката при успелите, миналата седмица видях двете чертички. Благодаря много.

# 37
  • София
  • Мнения: 679
Сънчи, премести ме от нечакащите на 15.01 при виделите  EFP
Благодаря  bouquet
Успех на всички  Hug

# 38
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Сънчи, моля да ме включите в списъка като нечакаща на 19.02.
Благодаря   bouquet

# 39
Здравейте!И аз искам да се включа в списъчето на успеха-ще ме запишете ли за нечакаща на 20.021!Много ви благодаря!Желая успех на всички!  bouquet

# 40
  • Мнения: 281
Аз отново се бях зарекла да не се включвам в списъчето, за да не се надявам много много, но......................
Моля Praynig преместете ме от не чакащи на 8. 01 на 8.02

# 41
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Бихте ли ме преместили от 23.01 на 20.02  Tired

# 42
  • Мнения: 38
Здравейте! Бихте ли ме записали за нечакащи на 30.01.2009? Praynig

# 43
  • Мнения: 3 641
Сънчи ,може ли и мен за Нечакащи на  05.02.2009 Praynig PraynigБлагодаря!  bouquet

# 44
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Мога ли да се включа в НЕчакащите на 16.02.2009?

Общи условия

Активация на акаунт