Как изглеждате?Като кой?

  • 6 617
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 196
Според една програма в нета приличам на Робърт Де Ниро,Ричард  Гиър и Нелсън Мандела.Убавица съм. Flutter

# 31
  • Мнения: 5 622

 Ето тук, съвсем скоро даже, казах на кого приличам  Thinking   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254519.20

# 32
  • Мнения: 17 407
На първата снимка приличаш, на втората- не Mr. Green Twisted Evil
Почвам да се депресирам вече, кво ли ми трябваше да пиша, само ми излизат непрочетени публикации...

# 33
  • Мнения: 5 622
На първата снимка приличаш, на втората- не Mr. Green Twisted Evil
Почвам да се депресирам вече, кво ли ми трябваше да пиша, само ми излизат непрочетени публикации...

 Мога да се докарам да приличам, няма да е особено трудно да застана в подобаваща поза и да си бръкна в гащите. Мога го  Joy

# 34
  • Мнения: 17 407
Е,знаех си, че тъй ще излезе! Mr. Green НАистина на първата снимка повече приличаш, според мен, разбира се Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 5 765
Според една програма в нета приличам на Робърт Де Ниро,Ричард  Гиър и Нелсън Мандела.Убавица съм. Flutter
според тая програма приличам на "много еднакви" хора - от кралица Рания (на Йордания май беше) и Мария Шарапова до Вин Дизел и Кристофър Уокън  Crazy

# 36
  • Мнения: 118
Рус , но не сладък .

# 37
  • Мнения: 351
Едно време като бях с дълга коса ме сравняваха с Аланис Морисет!
Според сайта приличам на Летисия Каста,Кайли Миноуг....?! #Crazy
А според мен приличам на мама и тате!

# 38
  • Мнения: 5 577
 Confused на мен са ми казвали на Ума Търман, но сега няма как да сложа моя снимка

# 39
  • Мнения: 5 622
Confused на мен са ми казвали на Ума Търман, но сега няма как да сложа моя снимка

То пък щото не сме те виждали  Wink

Според мен нямаш нищо общо с нея, обаче  Thinking

# 40
# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Confused на мен са ми казвали на Ума Търман, но сега няма как да сложа моя снимка

В Сделка или не има две скумриести близначки, много ми приличат на Верга.

# 42
  • Мнения: 5 940
Като Мег Райън.

# 43
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Confused на мен са ми казвали на Ума Търман, но сега няма как да сложа моя снимка

В Сделка или не има две скумриести близначки, много ми приличат на Верга.

  Недей така Simple Smile NaughtyВергилия е много красива.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Е, не съм казала, че е грозна, просто близначките имат сходни черти, но пък са скумриести. А тя и Верга е един глист кльощав  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт