дали съм бременна

  • 4 248
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 206
Присъединявам се към ваш'та групичка Hug Hug HugСтискам ви палци!  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 1 946
gevi82, безсмислено е да си даваш парите за кръвен тест. Вече имаш почти две седмици закъснение! Гинекологът НЯМА КАК да не види плодното сакче с ембриончето. Моля те, просто иди на лекар и то възможно най-скоро. Най-добре е за теб. Не ти трябва кръвен!  Naughty
Вариантите са два - или си бременна, или не.
В хубавия първи случай кръвен е излишен, направо отиваш при док и виждаш на екрана прекрасната си малка точица. Очите ти се насълзяват от радост и идваш тук да пишеш за щастливата новина. Дано стане точно така!  Praynig
В по-гадния случай бебе няма, но има закъснение. Което е проблем, а този проблем няма да решиш с кръвен тест, а с преглед при лекар.
Просто посещението при док ми се струва по-разумно в твоя случай. Желая ти много късмет, редовно следя темичката и ти стискам палци.  Hug

# 47
  • Мнения: 551
Благодаря ви много за съветите.Нямате си на представа колко ми помагате.Направо ми идва да ви разцелувам  Hug Работата е там ,че много ме е страх от резултатите не ми се иска да се разочаровам.

# 48
  • Мнения: 69
gevi82 карай я по спокойно smile3521 ще видиш че напразно си се притеснявала! Hug
Пък и много време мина! Най- вероятно бебчо е там а ти само се напрягаш допълнително!
Ве4е нямам търпение! Изживявам твоите вълнения!
А аз вече работя по въпроса да си пишем и за мен newsm47 по към стедата на месеца!
УСПЕХ 

# 49
  • Мнения: 49
gevi82, безсмислено е да си даваш парите за кръвен тест. Вече имаш почти две седмици закъснение! Гинекологът НЯМА КАК да не види плодното сакче с ембриончето. Моля те, просто иди на лекар и то възможно най-скоро. Най-добре е за теб. Не ти трябва кръвен!  Naughty
Вариантите са два - или си бременна, или не.
В хубавия първи случай кръвен е излишен, направо отиваш при док и виждаш на екрана прекрасната си малка точица. Очите ти се насълзяват от радост и идваш тук да пишеш за щастливата новина. Дано стане точно така!  Praynig
В по-гадния случай бебе няма, но има закъснение. Което е проблем, а този проблем няма да решиш с кръвен тест, а с преглед при лекар.
Просто посещението при док ми се струва по-разумно в твоя случай. Желая ти много късмет, редовно следя темичката и ти стискам палци.  Hug
Peace  Peace  Peace  напълно съм съгласна. Бягай при доки и дано новините са добри  Praynig  Hug

# 50
  • Мнения: 551
Здравейте момичета  Laughing днес ходих при личната и тя ми каза че няма смисъл да ходя още на доктор било рано и най-много да почнат да ме мотаят. посъветва ме да изчакам още малко и да ида за направление към началото на другия месец тогава щяло да бъде по-сигурно,но все пак трябвало да се пазя.Така,че ще си почакаме още малко Praynig.Аз все още нямам никакви признаци нито за едното,нито за другото,да се надяваме,че е за добро и че бебчо е някъде там Hug

# 51
  • Мнения: 551
pettteto и denndi с вас съм стискам палци и чакам добри новини  Hug

# 52
  • Мнения: 92
желая ти от все сърце да си бременна!

# 53
  • София
  • Мнения: 1 946
Точицата е там, то е ясно.  Hug Ще чакаме значи началото на другия месец. Не остава много.

# 54
  • Мнения: 49
Здравейте момичета  Laughing днес ходих при личната и тя ми каза че няма смисъл да ходя още на доктор било рано и най-много да почнат да ме мотаят. посъветва ме да изчакам още малко и да ида за направление към началото на другия месец тогава щяло да бъде по-сигурно,но все пак трябвало да се пазя.Така,че ще си почакаме още малко Praynig.Аз все още нямам никакви признаци нито за едното,нито за другото,да се надяваме,че е за добро и че бебчо е някъде там Hug
newsm78 аз си мисля че ако са минали 4 седмици от евентуалното зачеване би трябвало да се види вече резултат  Wink . А при теб до колкото разбрах са минали. Защо докторката ти е казала че е рано  33uu
Направо ти завиждам на търпението  Peace
Но пък от друга страна до края на месеца остава една седмица  Crazy няма да си пускам палците мила  Hug

# 55
  • Мнения: 28
Бременна си, ще видиш. В тебе расте едно малко съкровище. Малко остана и ще го видиш.Пази се и късмет!!! Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 10
И аз се присъединявам към вас. Миналата седмица бебеправихме и сега тръпна в очакване  Praynig.  Дано се е получило! Притеснявам се от това, че вчера малко прокървих иначе трябва да ми дойде на 29-30. Стискайте ми палци, моля. Успех на всички!

# 57
  • Мнения: 21
Здравейте момичета. Може ли да се присединя към вас? И аз имам доста надежди този месец - незнем защо но ми се струва че този път е станало бебчо. Всъщност да ви кажа какви симптоми имам - болят ме гърдите вече 2 седмици и от тогава имам ПМС, страшно ме боли корема долу ниско но не постоянно ами така с интервали. Пък до датата на Ц. имам още 4 дена.

# 58
  • Мнения: 64
И аз се присъединявам към вас. Миналата седмица бебеправихме и сега тръпна в очакване  Praynig.  Дано се е получило! Притеснявам се от това, че вчера малко прокървих иначе трябва да ми дойде на 29-30. Стискайте ми палци, моля. Успех на всички!
И при мен беше така.Бях сигурна,че сме си направили бебчето,изведнъж прокървих и се отчаях,но се оказа,че съм бременна.Дано и при теб е така.Пожелавам ти успех. Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 10
ivka82, много ти благодаря, че ми вдъхна надежда. От вчера не се чувствам добре и ми се гади, но приятелката ми и мъжа ми смятат, че си внушавам, че е много рано, ама знае ли човек. Нали надеждата умира последна Simple Smile Смятам да си взема тест Presto, нали уж най-рано отчитал, та ще се разбере.

Общи условия

Активация на акаунт