Как се прави този трицветен кекс?

  • 32 159
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 017


А голямо е - 50 гр.Не го слагаш цялото.Аз сложих докато цвета стана наситено кафяв - май към 2 с.л.
Качих и снимка - ето това откраднах за себе си Mr. Green - на терасата за по едно кафенце и десерт да има за мене Mr. Green
Пробвай няма да сбъркаш - само да кажа печ го  на слаба фурна - 150 градуса, моя малко поизгоря отгоре.За следващия път ще знам Peace
Наистина е танало тъмно кафяво. С обикновено какао този цвят не може да се получи. Много пъти съм пробвала  Peace
Иначе за кейка знам, че става много вкусен. Правиля съм го. Даже и снимка съм сложила по- назад в темата. Определено ще си купя такова какао на д-р Йоткер. За да не изгаря отгоре му сложи хартия за печене...по този начин ще се надигне повече.

# 46
  • Мнения: 4 358
ООО мерси за съвета за хартията - абе и аз видях че моя не се надигна много - писали са хората че много се надува , а моя не Sick - ама беше страшно вкусен.
А за това какао знам от момичетата от тортената тема - вече само такова ползвам.Вкуса е бая различен Peace - другото за мен има вкус на едни хапчета фарингосепт май бяха - помня ги от детството за гърло Sick
Love - видях и твоята снимка - доста по добре си го докарала от мен.Но пробвай с това какао - ще стане на шарки убийствен Peace

# 47
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Момичета, много хубави кексове сте заформили. Аз правя един подобен - много е вкусен. Ще покажа как изглежда, а ако има желаещи, ще напиша и рецептата Peace



# 48
  • Мнения: 4 433
Този кекс ни е от любимите у дома. Ако ще трябва да има овации с кекса е най-лесно Wink

АИЯ, за меренето с чаша не е проблем когато мериш всичко с една и съща чаша. Рецептата по която правя кекса е  ТУК! , като при тази рецепта меря с чаша ,която е с вместимост 220мл. Винаги ми се е получавал ето и фото Simple Smile

ХММ Бопси много хубаво изглежда  Grinning  chef Peace

# 49
  • Мнения: 6 017
От къде я върнахте тази тема бе хора....Постоянно снимки....чак на мен ми се прияде пак от този кекс. Трябва да правя, няма как.  Confused

# 50
  • Мнения: 4 358
От къде я върнахте тази тема бе хора....Постоянно снимки....чак на мен ми се прияде пак от този кекс. Трябва да правя, няма как.  Confused
Ми аз я върнах Embarassed - направя ли нещо на което съм се точила дълго време не мога да не споделя Hug - още повече че е хубаво.
За хубавите неща трябва да се напомня - няма сама да дабелея я Wink Mr. Green

# 51
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ама и мен ме подсетихте и ще взема и аз да го заджуркам, тъкмо имам домашни яйца и ще станат хубави цветовете.   chef

# 52
  • Мнения: 216
Отдавна му се каня на този кекс.Тези дни ще го спретна и ще пусна снимки.

# 53
# 54
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Момичета, много хубави кексове сте заформили. Аз правя един подобен - много е вкусен. Ще покажа как изглежда, а ако има желаещи, ще напиша и рецептата Peace




Давай рецептата   chef

# 55
  • Мнения: 832
Ето го и моето творение:
http://www.dionvarna.snimka.bg/album.php?album_id=228839&pid … 5881&lp=-1037
Всички бяха много доволни,хареса се и вида му.Кексовете са моя голяма страст.Много ги обичам, обичам и да ги правя Laughing

# 56
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Unknown_lady , заповядай - Кейк "Фантазия" bowuu

# 57
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Благодаря   bouquet ще се пробва   chef

# 58
  • Мнения: 329
Реших - днес ще правя трицветен кекс  Whistling

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Отдавна му се каня на този кекс.Тези дни ще го спретна и ще пусна снимки.
И аз, и аз.. умирам си за кексове

Общи условия

Активация на акаунт