Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 6 ....

  • 11 742
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 521
забравих да ви кажа,че каквото и да пращате по пощата,най-добре си вземате кашонче от тях.аз миналата седмица пусках едни играчки и най-голямото кашонче е 1.6лв.и поне знаете че няма да ви върнат.

# 241
  • Мнения: 2 471
Amelia хартията не трябвало да е гланцова. Редих се 40 минути на опашка, за да ми го кажат. На гишето за опаковане пък нямаше никой. Идеше ми да се разрева от яд.

# 242
  • Бургас
  • Мнения: 561
База Немцов била тук до нас.
Така че ангажимента към сушилниците ми остава, само да кажат повече хора от кои да взема.  Peace

А кога мислите, да ги караме ? За 1-и март или по- скоро ?!?

# 243
  • Мнения: 2 577
Velvet_s СОРИИИИИ  Embarassed
наистина как те изключих  Whistling
видя ли как съм сложила снимки в албумчето - качвай и ти  Peace
аз пък работя в сградата на Стандартизация, така че може да се видим някъде там - на смени ли си

# 244
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Velvet_s е на смени  Peace

МЕРЕЛИН си купи днес мартенички - имаме си 20 лв. в касата  Grinning
/Ками ... а материалите - какви парички искате за тях ???/

 GJK - ако успеем да осигурим сушилниците по-рано ... според мен може и по-рано да се отиде да им ги отнесем  Peace да не чакаме 1ви  Simple Smile

Хартията за пощата трябва да е от амбалажната, онази кафявата, с която едно време завиваха продуктите в магазините за ХР и която впрочем не се намира много лесно ... Другият вариант е да си намерите бяла  Peace

# 245
  • Мнения: 1 294
Момичета, разчитам някоя от вас или всички вие да решите, на какви цени ще се продават мартениците изработени от мен.Не ме бива в ценообразуването, ама хич! LaughingМоля ви Praynig
Утре ще кача снимки в албумчето.
Лично аз, пари за материалите не искам.Бях решила те да са от мен, още когато предложих да започна работа по мартеничките.

# 246
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Имам един ? - за следващата или последващата седмица имам нужда от микробус да пренесем две пружинени лигла .... Дава ни ги Reny27 -   bouquet /от Отчетния/, за някой в нужда  Hug ... Говорих вече с Директорката на Комплекса за социални услуги и тя ми каза, че имат няколко нуждаещи се семейства  Sad ... по-подробна информация очаквам в сряда .... но аз преди това да съм подготвена и да питам /и кога евентуално ще е удобно на микробуса - ако има възможност да е в делничен ден  Praynig, за да може да дойде и някой от социалните работници от Комплекса/
Няма проблем да се направят снимки  Peace

# 247
  • Мнения: 2 577
Материалите, с който аз работих са от МЕРЕЛИН   bouquet  и от мен
/нищо, че тя пак си ги купува после мартенички Mr. Green/
Аз пари за тях не искам, предполагам и МЕРЕЛИН, тъй като тя ми ги даде с тая цел - аз да купя повечко материали  Peace

Колкото до цените и аз много мислих разгледах на 2-3 сергии какво продават и горе-долу /малко по-надолу/. Затова ви питах и как ви се струват на вас Embarassed

Снежи20 вече си пусна поръчката /10лв/ и я обработвам  Mr. Green
Благотворителния Първомартенски он-лайн базар отвори врати  Peace

# 248
  • Мнения: 521
Amelia,каде е Стандартизация?обяснявай подробно за такива като мен Simple Smile .не съм ги снимала,ама и май не знам как да ги кача ако ги снимам /мартениците/.утре и ж неделя съм от 07 часа до 19 часа на омв.ако имаш възможност,ела да ги жземеш.

# 249
  • Мнения: 2 577
Velvet_s OK  Peace
пусни на ЛС телефон  Hug
и без това планирах едно МЕТРО  Wink

# 250
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Ками, изглежда при теб ще е основния соборен пункт за мартеничките  Mr. Green
Утре да не забравиш да донесеш на отчетната тема  Grinning

Asya_ ще очаквам и твоите окончателно да си избера  Hug

# 251
  • Мнения: 451
Относно мартеничките за домовете, т.е. за децата, могат да бъдат изработени и в последствие! Важното е тази мартенички да продадем, а за другите не берете грижа - за колко ще ги изпраскам!

# 252
  • Мнения: 451
Забравих да кажа, че си имаме 10лв от deli   bouquet  - снощи ми донесе и подаръкът за рожденника, който й се падна!  Hug

# 253
  • Мнения: 1 294
Качих мартеничките в snimka.bg
Amelia, моля те ако не те затруднявам, сложи цени и на моите Praynig Hug

# 254
  • Мнения: 2 471
Нещо хич не ми върви с този подарък. Изпратих го днеска

Общи условия

Активация на акаунт