...за пиърсинга, татуто....и още нещо- 2

  • 22 267
  • 321
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 7 723
....А и още не съм раждала/забременявала, та....И това трябва да го взема под предвид.
Мислиш, че ще се деформира ли? newsm78
Възможно е.....изчакай тогава Wink Peace

# 241
  • Мнения: 10 758
Супер е! Peace
Цомбеееееееееее? Whistling
ноу яко Crazy
Кво реши, на гъзО или на кракО Mr. Green

# 242
  • Мнения: 7 723
Супер е! Peace
Цомбеееееееееее? Whistling
ноу яко Crazy
Кво реши, на гъзО или на кракО Mr. Green
Или по- нагоре и в страни от Венериния хълм? Mr. Green newsm78

# 243
  • Мнения: 10 758
точно където са ми операциите Whistling

# 244
  • Мнения: 803
Руске, да изчакам, ама то сърце трае ли?! Mr. Green
Туко-виж на 01.02 като отида, да го помоля да ми даде идеи за този надпис, и доколкото го познавам, Емо ще ми нарисува някой страхотен дизайн. А това значи, че началото на март сигурно пак ще го посетя.
М/у другото схемата май ще се повтори - 1вата си я направих февруари, втората - март, третата - май (през 2003г.)

# 245
  • Мнения: 10 758
Руске, искаш ли при Емо Whistling

Ох, що жена му не пише в темата беее Cry

# 246
  • Мнения: 395
Момичета искам и азззззззззззззз........ама и аз искам на онова място от пъпа надолу. Но много се страхувам, че боли. Да попитам дали няма начин да се сложи някаква местна упойка...лидокаин примерно. Не знам дали няма да прозвучи тъпо, но щом са измислили упойките би трябвало и при татуиране да могат да се прилагат. Знам ли.. newsm78

# 247
  • Мнения: 1 243
Светнете и мен -непросветената.ИСкам тату на  самата операция от секциото.Някой правил ли си е там?или на кръста?Ама много ме страх и не търпя на болка.Като ходя на зъбар Embarassedи само за да ми прегледа зъбоците искам упойка.Много ли боли?
Не се смейте ама много много ме страх-ама пък ще си направя на пук на самата себе си #2gunfire

# 248
  • Мнения: 803
Светнете и мен -непросветената.ИСкам тату на  самата операция от секциото.Някой правил ли си е там?или на кръста?Ама много ме страх и не търпя на болка.Като ходя на зъбар Embarassedи само за да ми прегледа зъбоците искам упойка.Много ли боли?
Не се смейте ама много много ме страх-ама пък ще си направя на пук на самата себе си #2gunfire

Най-важното е личната нагласа. Ако си се настроила на вълна, че ще боли, то ще те боли. Най-страшно е винаги очакването преди първия път. Аз не знаех какво да очаквам, но ентусиазмът ми беше много голям. И аз не търпя на болка, дори ушите не съм си пробила, защото умирам от страх само при мисълта. Първата ми татуировка беше на кръста и следователно бях с гръб към татуиста. Чух моторчето на машинката и се бях стегнала цялата, очаквайки какво ли не като усещане. Да, ама не. Той направи една чертичка по кожата, спря и ме попита как съм, дали ме боли. За мое най-голямо учудване, болка не усещах! Усещането е странно, при мен беше нещо средно м/у гъделичкане и все едно те удря съвсем лек ток...Все пак иглата влиза на около 0,5см най-много.
Също така много зависи дизайна на самата татуировка - дали е нещо нежно, например изписване на някоя дума, или е нещо с контури, плътно - например дебела плетеница и т.н. Зависи и от размера. Ако е много голяма и изисква повече време за правене, след 40-50мин. ще изпиташ дискомфорт, защото мястото е вече раздразнено. Но не е нещо ужасно.

За упойките - доколкото знам има места, на които се предлагат. Аз лично не съм ползвала, не са ми предлагали, но и аз самата не съм изпитвала нужда. И пак казвам - не търпя хич на болка, голямо съм шубе, но пък ентусиазмът ми беше огромен първия път, а след това просто знаех, че няма нищо страшно и стигнах до 5 броя, с тендеция към 6та. Wink

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Не се слагат упойки, питала съм изрично татуиста си  Mr. Green

А относно болката - всичко е свързано с прага на поносимост, който имаш .... мен ме болеше ... особено на кръста ... но ....  Grinning

# 250
  • Мнения: 10 758
Аз точно заради болката не си правех толкова години.Бях се настроила, че ще боли много.Обаче се изненадах претно, че всъщност болката е такава, каквато я описа ти.И аз не търпя на болка.И мен ме е страх от зъбари.

# 251
Кис дъ рейн си е казала че много зависи от личната нагласа. И аз не знаех какво да очаквам, беше ме шубе, още повече че първия ми татус беше на врата, там където се предполага че има доста нервни окончания и ще боли. За моя голяма изненада, не болеше, по-скоро пощипваше, но пък и самия татус беше малък и не отне много време.
Втория си има контури за запълване, и отне около 2 часа, долу на глезена, е там си боля. Simple Smile

# 252
  • Мнения: 4 362
Дея, а априлската, която си си харесала на това място ли мислиш да я правиш? Отстрани на пъпа, слизаща надолу?
Аз само да те предупредя, че си боли там, а аз уж съм вече ветеран. Хем моята е по-встрани, на самата любовна дръжка.
Но въпреки всичко, не съм се отказала да си направя една под пъпа, възможно най-ниско. Ама малко ме е шубе Blush

 Rolling Eyes въх,а на кръста и плешката как е? Rolling Eyes Или зависи от прага на поносимост,ама аз за кръста и плешкатаа твърдо съм го решила ,ама за априлската ще си помисля малко.Да от страни на пъпа и да слиза надолу искам да е както на снимката.

# 253
  • Мнения: 10 758
Дея, ние с Руска си направихме на плешката.Там не боли.

# 254
  • Мнения: 757
Хайде и аз да се запиша

много ми харесва Peaceи на бомба също със здраве да си ги носите

Общи условия

Активация на акаунт