Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 427
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 001
2006г след като родих, даже вече малко позаслабнала  Wink, си намирах дрехи без проблем.  Простох ходех в магазини, в които има различни номера, а не един стандартен. Ботушите за зимата тогава си взех най-горе можеха да се стягат и отпускат с катарама, тогава ги носех най-отпуснати, сега вече с килограмите си отпреди бременноста ги нося пак, само че горе най-стегнати.

# 106
  • Мнения: 69
ох голям проблем е това навсякъде маи,малки големи градове всичко е за манекенки.И аз много се изнержям като ходя по магазини и нищо не ми става....скапва ми се настроение и самочувствие.А иначе не съм някоя цоцла просто съм закръглена и съм на 30 години не искам да нося бабешки дрехи и обувки Twisted Evil

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 702
Явно в шивашкия бизнес се печели доста добре, след като могат да си позволят да пренебрегнат 90% от потенциалния си пазар  Crossing Arms

# 108
  • Мнения: 11 607
Пропуснала съм си темата....прочетох само началния пост на авторката  bouquet...ще отбележа...че тук, в Благоевград, един много добър магазин за макси дами бе закрит.....Но....откриха друг, но не с толкова богат асортимент.......Проблем е,че напр. аз съм един номер горе, и друг долу...и стандартните костюми не ми става...просто трябва разместване и продажба поединично.....


Пак ще пиша.....От пухкавите във форума, сигурно аз съм Нумбър Уан!!!!!

# 109
  • Мнения: 8 999
Аз пък да ви кажа, че това, с липсата на големи номера,  е долна инсинуация. Изобщо няма малки номера, а са останали само големи. Същото е и за обувките - аз нося 37-38, обаче те първи се изчерпват. Любезно ми предлагат да пробвам 39 или 40. Няма малки номера и това си е! Дискриминация. Тия магазини само за гиганти ли продават. Тъкмо си харесам нещо, обаче - ядец! Има само L, XL, XXL. Откакто се напънах да сваля тези излишни 10 кила /но с тях свалих и два номера/, изобщо не мога да си намеря дрехи. Е, какво, ние, по-слабичките да мрем ли? Няма справедливост на този свят.

# 110
  • Мнения: 6 167

Етикетът на Елена Миро стои и на доста мои дрехи, купени от магазина на Миролио срещу Св. Седмочисленици.
В Италия има доста бутици на Елена Миро , в интерес на истината моделите от сфилатите на Елена Миро и това, което аз имам тяхно (купено от Бг, разбира се) нямат нищо общо. Купувала съм дреха с етикет на Елена Миро и от магазина на Миролио в Сливен.  Първата очебийна разлика, разбира се е цената.


www.elenamiro.com

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 16:04 от Lennie

# 111
  • София
  • Мнения: 11 711
Както каза по - горе тити - има нещо сбъркано в цялата работа  Thinking
Не може един и същи човек да има дрехи S и L едновременно !
A-а-а не е вярно,може-може!Типичен пример аз!Е вярно е че повечето дрехи L ми големеят
И ботушки 36 номер си взех /защото 37 ми бяха големи/ и се оказа,че горе в прасеца ми стягат при по-продължително носене,макар да имам слаби крака от коленете надолу.Ама това късно го разбрах.

# 112
Рила Стил също поддържат номера за по пищни дами,а и правят корекции. Почти цялата си бременност изкарах с техни дрехи, съответни с корекция за шкембе, тъй като заради работата ми се налагаше да съм в костюм и много много да не ми личи. Макс мара имат големи номера

# 113
  • Мнения: 22 929
Не проочетох всичко по темата и се извинявам ако повтарям нечий горен постинг.Аз също съм от пухкавите,вечно отслабващи и напоследък намирам сносни дрехи в Овиезе ,и Касиди в моловете.Давам доста пари,но поне има номера и моделите са актуални.С обувките е трагедия.

# 114
  • София
  • Мнения: 2 671
Аз пък да ви кажа, че това, с липсата на големи номера,  е долна инсинуация. Изобщо няма малки номера, а са останали само големи. Същото е и за обувките - аз нося 37-38, обаче те първи се изчерпват. Любезно ми предлагат да пробвам 39 или 40. Няма малки номера и това си е! Дискриминация. Тия магазини само за гиганти ли продават. Тъкмо си харесам нещо, обаче - ядец! Има само L, XL, XXL. ...
Къде това?  Rolling Eyes

# 115
  • Мнения: 382
Аз пък напоследък гледам един сериал"V.I.P." с Памела Андерсън по АXN.Актрисата не е от любимите ми,но не мога да откъсна очи от сутиените й.Ако някой ми каже откъде мога да си намеря подобно нещо,има подарък от мен...

# 116
  • София
  • Мнения: 12 554
Пак ще пиша.....От пухкавите във форума, сигурно аз съм Нумбър Уан!!!!!

Мамо Цоцоланке, може да се сборим за титлата Mr. Green Ма килограми ще цитирам на ЛС само Joy

# 117
  • Мнения: 4 120
аз обявих бойкот на магазините в БГ,и пазарувам по интернет,или в редките ми излизания извън Бг.Висока съм 180 см,около 70 кг,41 номер обувки.Винаги се прибирах депресирана след обиколка по магазини за обувки след като ме гледаха като извънземно "41ви номер,дамска номерация?"...ами аз съм 180,ако нося 37ми номер няма да мога да си стоя на краката ако са верни законите на физиката.за дрехи да не говорим-дали защото производителите в Китай не са виждали 180 сантиметрова жена...дали защото аз съм несъразмерна-пове4ето блузи са ми като подарени,ръкавите къси...
голям кеф ми прави  да меря обувки в магазин навън-да знам 4е има до 44 номер ,4е не съм патологи4ен слу4ай и най-важното-4е имам избор,а не както тук...да питам :"от кое имате 41?"...
засега laredoute.fr ми върши 4удна работа,4е другите магазини с доставка за БГ имат висока такса доставка,докато в ларедут е 5 евро,дори понякога изпращат кодове за намаление и доставката е безплатна.в момента има намаление с до 70 %

# 118
  • Мнения: 4 195
41 номер ботуш - никъв шанс, особенно за едър баджак.....обикалях си със 150 лв в джоба, мерих, мерих , мерих.............изпотих се 18 пъти, над 4 часа обикалях и нищичко:(
при нас има магазин, не го знам къв, некъв микро се води, за 9 лв велурени ботуши си купих, имаше 41 номер, и ми ставаха, викам си, тея ботуши им давам 200 метра и са до там, ама 2-ри месец ги нося, не мърдат, баси 9 лв, хората не ми вярват, че струват толкова, мисля да си закупна още един брой, ама от другия цвят Crossing Arms
така е Джулка, евала за темата, поне разбрах вече директно къде да се насочвам, а не д амиткам като луда, щото всичко е за чируси ooooh!

# 119
  • Мнения: 22 929
Аз пък напоследък гледам един сериал"V.I.P." с Памела Андерсън по АXN.Актрисата не е от любимите ми,но не мога да откъсна очи от сутиените й.Ако някой ми каже откъде мога да си намеря подобно нещо,има подарък от мен...
В Триумф си намирам големи размери с нормални кройки,а не бабешки палатки.Даже са пуснали една серия с твърда чашка,чудесно оформя бюста ,без да го уголемява допълнително.

Общи условия

Активация на акаунт