LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 45

  • 58 152
  • 1 719
  •   1
Отговори
# 1 665
  • София
  • Мнения: 1 740
Моята от вчера наобяд стана "A domicile" днес наобяд  Peace

# 1 666
  • Мнения: 6 624
ами то какво се оказва - че от време на време  трябва да си правим нови акаунти - хем да ползваме стари хубави кодове, хем и новите да са валидни
Е, да ама нали с една карта може само от два акаунта да пазаруваш.

# 1 667
  • на пистата
  • Мнения: 5 850
ами то какво се оказва - че от време на време  трябва да си правим нови акаунти - хем да ползваме стари хубави кодове, хем и новите да са валидни
Е, да ама нали с една карта може само от два акаунта да пазаруваш.
аз за тва имам 2 карти ама кредитната я приема само от 1 акаунт #Cussing out

# 1 668
  • Мнения: 733
Момичета, здравейте!
Отдавна и аз и сестра ми сме хвърлили поглед на тези сребристи сандалки:


Чела съм цялата 45-та и 44та тема и 43-та тема (мноооого четене падна, но и много неща научих!:) и имам бегъл спомен, че някой си ги е поръчвал, но не помня дали имаше коментар за тях.
Бих искала да ви попитам - получил ли ги е някой? Отговарят ли на номера си? Материята - лак ли е, ако или е от тази, която при прегъване се напуква? И последно - това отпред на сандалчето.... камъчета ли са?
Благодаря ви предварително! А на всички ни пожелавам скоро да "разхождаме"вече поръчаните неща!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 1 669
  • Мнения: 6 624
Момичета, здравейте!
Отдавна и аз и сестра ми сме хвърлили поглед на тези сребристи сандалки:


Чела съм цялата 45-та и 44та тема и 43-та тема (мноооого четене падна, но и много неща научих!:) и имам бегъл спомен, че някой си ги е поръчвал, но не помня дали имаше коментар за тях.
Бих искала да ви попитам - получил ли ги е някой? Отговарят ли на номера си? Материята - лак ли е, ако или е от тази, която при прегъване се напуква? И последно - това отпред на сандалчето.... камъчета ли са?
Благодаря ви предварително! А на всички ни пожелавам скоро да "разхождаме"вече поръчаните неща!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ето ги http://www.snimka.bg/album.php?album_id=176388&photo=7 -отговарят си на номера ,не са лачени .За напукване не знам не съм ги носила.

# 1 670
  • sofia
  • Мнения: 176
Момичета, къде го това "A domicile". Утрепах се да го търся, хич не ми излиза. Горе ляво-суиви де команде и после  newsm78

# 1 671
  • Мнения: 1 756
Моята от вчера наобяд стана "A domicile" днес наобяд  Peace

моята е пак по това време но още не е фактурирана

# 1 672
  • Мнения: 733
Iliana, страшно си бърза! много ти благодаря!!!!!!!

# 1 673
  • Мнения: 590
Дайте код с подарък, някой хубав, изпробван. Тези за безплатна доставка ми свършиха.

# 1 674
  • Мнения: 1 140
Алекс1, моля те дай малко разяснения как се публикува обява в този сайт от първата страница - продавалника. Опитвам се, ама нещо не става...

# 1 675
  • някъде там
  • Мнения: 1 467
57428 ми маха доставката newsm78Дали има условие за намаление?

# 1 676
  • София
  • Мнения: 1 740
Момичета, къде го това "A domicile". Утрепах се да го търся, хич не ми излиза. Горе ляво-суиви де команде и после  newsm78
Последната графа на таблицата Ma livraison трябва да го пише  Peace

# 1 677
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз още си чакам масата от 04.12.

# 1 678
  • sofia
  • Мнения: 176
450, много благодаря.  Hug Още не го пише  Tired

# 1 679
  • София
  • Мнения: 6 571
ами то какво се оказва - че от време на време  трябва да си правим нови акаунти - хем да ползваме стари хубави кодове, хем и новите да са валидни
Е, да ама нали с една карта може само от два акаунта да пазаруваш.
при мен става без проблем. ползвала съм я нееднократно. последно вчера и днес през 5-6 часа. поръчах от двата.  май с над 2 акаунта не става с една карта.

Общи условия

Активация на акаунт