Рицарки на Бялото кантарче 14.01.2008 - 20.01.2008

  • 15 101
  • 714
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 040
момичета, изчезвам  Sad
моля ви  Praynig стискайте палци свеки да се е издънила с манджата
боже кви снахи са се навъдили  ooooh!

хубава седмица ви пожелавам  Hug
приготвила съм си за цялата седмица без петък кутиики с по 300 - 350 грама варено бяло пилешко и 100 гр. варени зеленчуци микс /има грах, моркови, чушки и царевица вътре/

 Heart Eyes Hug

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 19:34 от huffman

# 706
  • Мнения: 2 492
Добър вечер момичета !
Бях на гости , казах ви че приятелката ми на , която съм кума след близо година без да сме се виждали се прибра в България за малко , при това с 4 месечния й син , който е истинско бижу.  Heart Eyes
Развълнувана се нагласих и очаквах , че като ме види ще унемее колко съм отслабнала .
Да ама не , въобще не забеляза някаква промяна , освен в косата ми .  Crazy Cry
Аз от своя страна леко се стъписах колко е напълняла , но запазих усмивка и не казах и гък .
На вайканията й , че е напълняла повтарях , че ще се оправи .
А на въпроси ми дали забелязва някаква променя в мен -" Ми да , страхотна ти е станала косата , какво си й правила "?! Sick
Е преглътнах тежко и си замълчах , явно не съм се постарала достатъчно .
Честно ви казвам , направо все едно някой ме поля със студена вода .
Върха на всичко беше , когато ме поканиха на масата и аз отказах , под претекст , че съм яла .
И майка й ми каза - Айде миличка хапни си и без това няма ефект от тези диети !
Това ми е много близка приятелка , не би ме обидила нарочно .
Явно наистина не ми личи , прекалено дебела съм била .
Но защо тогава толкова хора ми казаха , че съм свалила напоследък .
Абе в шок съм , сигурно ми личи .  Sad
Поговорихме си , но бебчето много плачеше , защото му никнат зъбки , на 4 месеца е .
Връчи ми един огромен плик с козметика , та някак си ми върна настроението .
Представете си цял плик с козметика  клиник , есте лаудер и други благинки .  Laughing
Радвам се , че не се изкуших и не близнах нищо .
Аз си знам , че вървя по правилната посока , все в един момент , ще трябва и останалите да го видят и да го признаят .




Това е кръщелника ми .  Sunglasses
Real ladykiller !

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 22:16 от nepukistka

# 707
  • Мнения: 4 116
Хъфииии, кви са тез задачки, без магданоз, моля ти се , и с претенции... алеее
Ади, от мене да мине.

# 708
  • Мнения: 2 956
Пуки  Hug приеми го от добрата страна...още един стимул  Wink А че ще го признаят- ще стане. Не се съмнявай. След още малко време и сериозност от твоя страна няма да има как да избягат от очеизвадното  Hug

Тед  Laughing Laughing

Хъфи - нямам аз опит с ключарите  Laughing Laughing Laughing отварях вратата с щанга  Mr. Green и двата пъти  Crazy а пък за в нас -майка ми си хвана такси от някъде си-далече беше - и дойде та ми отвори  Joy Joy

Миракъл  Hug дано бързо се оправиш. А някакви от сорта на МилгамаН не ти ли изписаха? Поне таблети,ако не инжекции...имаше и още едни дето само 3 броя се бият,ама им забравих наименованието-точно за таквиз неща.  Peace

# 709
  • София
  • Мнения: 1 642
Пуки, хич да не ти пука, че хората не са забелязали отслабването ти. Ти нали си знаеш, скоро ще е очевидно за всички. Аз като свалях първите пет кила и никой не забелязваше, пък толкова се гордеех и фуках. Изведнъж обаче взе да личи и всички се изумиха на промяната.
Пък може би приятелката ти те помни по-слаба и затова не усеща разлика.

Много е готин кръщелника и поставката му също  Joy

# 710
  • Мнения: 2 492
Много е готин кръщелника и поставката му също  Joy
Това е младия татко , малко не съм доволна , че завлече приятелката ми чак в Америка , но какво да се прави .
Бебчо е омесен - наполовина българска  кръв , наполовина американска и се е получило един невероятен сладур .
Уви , не прилича и грам на майка си , иначе щеше да е още по красив .
Майката прилича на Покахонтас , ние и така си й викаме .  Grinning

# 711
  • Мнения: 5 873
пу-пу,сладур ! Heart EyesДа го нацелуваш тоз кръщелник твоя. Hug
Пък на таткото не се сърди,важното е Покахонтас да е щастлива. Hug

# 712
  • Мнения: 2 897
Аууууууууууууууу колко сладко бебеееее Heart Eyes!
Искам да го стискам и мачкаааааааааааааааааам Mr. Green!

# 713
  • София
  • Мнения: 1 642
Пуки, мен веднага ми стана ясно коя е поставката  Wink То прилика, та чудо. Пък за Покахонтас се се коси, важното е тя да е щастлива  Peace

# 714
  • Мнения: 1 369
ДоПър Фечер, драго ми И да ви видя отново  Hug
Ай, към новата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт