С Дюкан начело даваме смело - 66 тема

  • 23 865
  • 644
  •   1
Отговори
# 555
  • Пловдив
  • Мнения: 14 106
Сиси, кашкавал се яде чак в 3-та фаза. И гледай горчицата да е без захар.

# 556
  • София
  • Мнения: 5 301
Задавам един бърз въпрос и сядам да чета!

Въпросът е: Кога се вземат овесените трици за човек, който работи нощни смени, ама не всеки ден  newsm78 И кога се тегли тоз човек същия  newsm78

Аз мисля, че "сутрин" (за тегленето) и "до обед" (за триците) се променя на "след ставане от основния сън за деня" и на "в рамките на на няколко часа след ставане от основния сън за деня" - а Вие  newsm78

Благодаря предварително   bouquet

# 557
  • Мнения: 54
Уф така си и знаех,че някъде бъркам.Ама честно казано си мислех,че е в количеството мляко.Току що прочетох дебатите и се успокоих.Благодаря ти Вещи!Стига с кашкавала,това отпада. smile3525

# 558
  • Мнения: 745
Момичета вижте какво направих току що, нали ви казах че Дюки ме вдъхнови на тема готварство, а и сега се запалих със сладкарството и това е първата ми декорация от пластилин, която се надявам скоро да е от истинско тесто Laughingи да е въху истинска торта
http://images23.snimka.bg/004968979.jpg

# 559
  • Мнения: 745
Сиси, кашкавал се яде чак в 3-та фаза. И гледай горчицата да е без захар.
Аз миналата седмица се интересувах от Горчиците и установих ,че само Дижонската е без захар, но пък е адски люта Sick

# 560
  • Мнения: 1 417
talis, vani_nik, Inay, елид, djufka, DramaQween, dudy, Лорейн, Майка Зайка, GreenApple, Били хлапето, elikaragyozova, Катя_73, pilito, mirahris, Vanity Fair, miglena_d2 (+ 2 Скрит/и) и 2 Гости преглежда(т) тази тема.Здравейте ,всички хубавици от балкона!  love001 И всички останали,които в момента ги няма.  love001 Охо,има и новички!Добре дошли!Тук е точното място.  bouquet

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 20:03 от perlata

# 561
  • Пловдив
  • Мнения: 14 106
Сиси, кашкавал се яде чак в 3-та фаза. И гледай горчицата да е без захар.
Аз миналата седмица се интересувах от Горчиците и установих ,че само Дижонската е без захар, но пък е адски люта Sick
Имало още някаква френска. Така че четете етикети и избирайте  Peace Ели, за жлъчката не може горчица, на ли Sad

# 562
  • Мнения: 745
Не не бива Горчица за жлъчката Sadти трябва да видиш какво точно те дразни, защото има хора които някои неща не ги дразнят, но трябва да се експерементира, а болките не си заслужават ако имаш такива, защото някои хора по време на криза имат по леки болки или само тежест чустват за разлика от мен. Sad

# 563
  • София
  • Мнения: 3 789
Добър вечер! Hug
Преди малко се прибрах, сложих пъстървичката във фурната. Реших да я приготвя в плик, сложих и 3 големи картофа, те са за мишлето, че то, милото, без картофчета не може!
Та като се сготви, ще хапнем, че съм мнооого гладна!
Освен това, тази вечер си купих от обезмаслената извара на Мероне- много ми хареса,  стори ми се много вкусна! Peace Има много млечно- маслен вкус, даже като че ли ми и сладнеше newsm78

# 564
  • Мнения: 54
Значи и горчицата отпада. Не бях погледнала. Най-важното е човек да се научи да чете. Като допълнение и Културата май не е трябвало да ям.От утре минавам на Верея.То се оказа ,че и киселото мляко Култура е доста маничко направо си е 3,6% от всякъде. Защо заблуждават така хората? Ама кой ми е крив,че не чета.Ох дано утре да има малко минусче. newsm17

# 565
  • Мнения: 3 983
Добър вечер! Hug
Преди малко се прибрах, сложих пъстървичката във фурната. Реших да я приготвя в плик, сложих и 3 големи картофа, те са за мишлето, че то, милото, без картофчета не може!
Та като се сготви, ще хапнем, че съм мнооого гладна!
Освен това, тази вечер си купих от обезмаслената извара на Мероне- много ми хареса,  стори ми се много вкусна! Peace Има много млечно- маслен вкус, даже като че ли ми и сладнеше newsm78

Това ясно -ами друго няма ли Flutter

# 566
  • Мнения: 45
Добър вечер момичета! Тъкмо вечеряхме с моето мило и  сядам бързо да ви пиша. Сготвих пиле тандури и стана  много вкусно, за това веднага го прибавям  при  рецептите.  Wink

# 567
  • Мнения: 352
Днес и аз прочетох на кисело мляко Култура 0.1%, че имало добавена растителна мазнина 3.5% .... а аз си я хапвах до сега  newsm78

# 568
  • София
  • Мнения: 3 789
Днес и аз прочетох на кисело мляко Култура 0.1%, че имало добавена растителна мазнина 3.5% .... а аз си я хапвах до сега  newsm78
И аз го хапвам това, Културното мляко Crossing Arms
Гледам, че масово го ядат девойките тук. Редувам го с Верея  0.1% Peace

# 569
  • Мнения: 469
Перла, чета, пиша, не стоя само на балкона, но и не съм непрекъснато на компа, готвя и т. н.
Фоли, много ти благодаря, като зная колко си добрича фея, няма как да не ме стигне твоята орисия!
Лори, честито ти ново тоалетче, подготвяш ни изненадка за събота, нали!
На мен нещо не ми върви с нови тоалети, или ми е голямо, или ми е малко, продавачките ме ядосват. Май ще чакам пролетната ваканция да отида в Русе и да се обзаведа малко, пък и ще бъда много радостна, ако Сънчето има възможност да се видим, но това засега са планове.
Днес има още нови попълнения, ДОБРЕ ДОШЛИ И УСПЕХ!
На всички с минусчета честито, а на другите в най-скоро време да им дойдат.
Вещи, като гледам, темата отива към своя край, ако се сетиш можеш да ми намалиш килцата с -1, т.е. стават -19.

Общи условия

Активация на акаунт