Nightwish

  • 6 739
  • 137
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 917
От друга страна ми е много любопитно, как тази мома ще се справи на живо с песните на Таря! Сигурно ще е жалка картинка!
Отговорът е - ужасно! Ужасно се справя. Гледай някое концертно изпълнение и ще разбереш. Нека си пее там нейните си нови песнички, но да не пипа старите, защото се вижда разликата там най-добре  и то не е в нейн плюс. Опитах се да слушам Nemo в нейно изпълнение-  Sick Naughty Stop

# 76
  • tardis
  • Мнения: 329
От друга страна ми е много любопитно, как тази мома ще се справи на живо с песните на Таря! Сигурно ще е жалка картинка!
Отговорът е - ужасно! Ужасно се справя. Гледай някое концертно изпълнение и ще разбереш. Нека си пее там нейните си нови песнички, но да не пипа старите, защото се вижда разликата там най-добре  и то не е в нейн плюс. Опитах се да слушам Nemo в нейно изпълнение-  Sick Naughty Stop
Точно заради това групата вече звучи по-различно, защото песните се съобразяват с възможностите на новата вокалистка. Туомас отново пише страхотни неща, но вокалната интерпретация е по-различна. Самият той е сформирал групата с идеята да се свири симфоничен метъл след като чува специфичния глас на Таря. Сега стилът бавно се променя. На мен новите неща ми харесват, но не колкото старите. Просто липсва онази интензивност на чувствата, няма го симфоничното, няма я тръпката. Само в някои парчета, където пее Марко има все още нещо.

# 77
  • Мнения: 3 216
Сякаш преди повече ми харесваха,или пьк остарявам Thinking

# 78
  • Мнения: 8 917
От друга страна ми е много любопитно, как тази мома ще се справи на живо с песните на Таря! Сигурно ще е жалка картинка!
Отговорът е - ужасно! Ужасно се справя. Гледай някое концертно изпълнение и ще разбереш. Нека си пее там нейните си нови песнички, но да не пипа старите, защото се вижда разликата там най-добре  и то не е в нейн плюс. Опитах се да слушам Nemo в нейно изпълнение-  Sick Naughty Stop
Точно заради това групата вече звучи по-различно, защото песните се съобразяват с възможностите на новата вокалистка. Туомас отново пише страхотни неща, но вокалната интерпретация е по-различна. Самият той е сформирал групата с идеята да се свири симфоничен метъл след като чува специфичния глас на Таря. Сега стилът бавно се променя. На мен новите неща ми харесват, но не колкото старите. Просто липсва онази интензивност на чувствата, няма го симфоничното, няма я тръпката. Само в някои парчета, където пее Марко има все още нещо.
Така е, за съжаление newsm10

# 79
  • Мнения: 6 993
По мои спомени последно бяха казали, че няма да идват, докато не се справим с пиратството Joy
Това наистина ли са го казали?
Не Найтуиш, Бон Джови го беше казал в интервю Grinning
Кремена, не остаряваш...

# 80
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Аз нещо яко съм назад с материала, защото тези само съм ги чувала като име, но никога не съм ги слушала. И сега ми стана любопитно с тази тема и взех, че си дръпнах ей тъй за идея просто две парчета: Moondance и Walking in the air. И взе, че много ми хареса. Я, кажете още някакви супер любими парчета, за да се зарибя съвсем.

# 81
  • Мнения: 3 216
Еовин дай един адрес на лични,че имам да ти врьщам нещо Embarassed

# 82
  • Мнения: 6 993
Бомбо, суперлюбими - Swanheart, Moondance, Sleeping sun, The phantom of the opera, While your lips are still red, Planet hell, Nemo, Over the hills and far away, Gethsimane...Simple Smile

# 83
  • sofia
  • Мнения: 1 606
moondance особено ме вдъхнови и мен. После ще докладвам за другите, които си написала. Мерси, Ео Wink

# 84
  • tardis
  • Мнения: 329
bomboto, можеш да си потърсиш и последния им концерт заедно, от преди да се разделят: "End of an Era"
Иначе първите, които на мен ми харесаха бяха Angels fall first, Astral romance, Away, Ocean soul, Sleeping sun, Elven path, Sleepwalker... много са.

# 85
  • Мнения: 6 993
Elvenpath, дам!

# 86
  • Мнения: 676
Според мен двете изобщо не могат да се сравняват.
Всяка има свой чар и излъчване, за стил да не говорим.
Харесвам много групата, харесвах я и преди, харесвам я и сега. Но преди и сега са твърде различни, това е.
Новият албум е страхотен според мен!
Новият албем на Таря обаче не ми допада особено.

# 87
  • София
  • Мнения: 313
Позънайте за кого гласувах  Wink
За Tarja разбира се!
Все още не съм преживяла раднялата и с Nightwish  Sad  За мен те бяха явление! Нещо изключително!
Не съм спряла да слушам старте албуми!
Сигурно някой ден ще свикна и с това недоразумение Анет  Confused
Още докато си търсеха нова вокалистка се чудих, какво ли ще е концерт на Найтуиш без Wishmaster и как ли новата ще я изпълни. После попаднах на изпълнението на Анет и...  без думи  Confused
Имаше и едно много смешно интервю с Анет по Z-rock мисля, в което тя каза, че допреди да се присъедини към групата само е била чувала, че някакави Nightwish съществували, но не е била запозната с музиката им (а аз се чудех откъде е намерила куража да влезе на мястото на Таря  Rolling Eyes ) А пък в клипа на Bye Bye Beatiful изглажда толкова евтина  Sick
Таря има излъчване, пък било то и студено, има харизма някаква. Цялостното и поведение кореспондираше перфектно със стила на групата.

Иначе My Winter Storm на Таря, не е много лош (с изкл. на Poison). Die alive ми харесва най-много  Simple Smile

Ео, While your lips are still red е уникална песен! Уникална, уникална!!!

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 22:52 от Таря

# 88
  • Мнения: 6 993
Таря, нали Grinning Последно ме е трясвала така Melancholy на Iced Earth, но отдавна, отдавна...И сега тази не мога да си я избия от главата...Сигурно аз съм и навъртяла половината гледания в ютюб.

# 89
  • Мнения: 2 386
Абе аз защо чак сега я виждам тази тема?!
Ео? Mr. Green


Да ви споделя нещо...Прибрах се скоро в България и съм си бутнала българския телефон в якето. Надупена в магазин за обувки чувам Муунденс и започвам да гледам влюбено иначе наклепаните каки продавачки.. Аз ги гледам, те ме гледат..Мдам..Оказа се, че не те слушат Найтуиш, а аз.. Joy Joy Откъде да помня коя мелодия съм оставила на заминаване аз?!

И, да. Таря!Таря!Т-а-р-яяяяяяяяяяяяяяяяя! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт