има ли известни личности тук

  • 3 447
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Добре де,ако си признаят ще им повярвате ли?Няма ли да си помислите,че ви пързалят?

# 31
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
приятно ми е - аз съм Прасчо. не съм сигурен дали Мечо Пух се е регистрирал newsm78

# 32
  • Мнения: 3 830
Добре де,ако си признаят ще им повярвате ли?Няма ли да си помислите,че ви пързалят?

Мисля, че съм по-склонна да повярвам Thinking

# 33
  • Мнения: X
приятно ми е - аз съм Прасчо. не съм сигурен дали Мечо Пух се е регистрирал newsm78
да,и Мечо Пух е тука,някъде по спамо-чат темичките го мярках Wink

# 34
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
приятно ми е - аз съм Прасчо. не съм сигурен дали Мечо Пух се е регистрирал newsm78
да,и Мечо Пух е тука,някъде по спамо-чат темичките го мярках Wink

да се яви веднагически  Joy и магарето също!

# 35
  • Мнения: 3 830
С подобни постове тая тема се обезсмисля и май ще е най-добре да бъде заключена от модератор Peace Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 2 978
На мен лично би ми било приятно, ако знам, че във форума има някоя известна личност.
Какво е ДИС? newsm78


Ама защо ще ти е приятно?
Защото пише тук или? newsm78

ДиС- дом и семейство.

# 37
  • Мнения: X
ии,значи почвам да съжалявам,че не съм поне малко известна,за да се разкрия пред вас и да ви зарадвам,ама..съдба...

# 38
  • Мнения: 3 830
На мен лично би ми било приятно, ако знам, че във форума има някоя известна личност.
Какво е ДИС? newsm78


Ама защо ще ти е приятно?
Защото пише тук или? newsm78

ДиС- дом и семейство.

Не знам... Може би ще ме изпълва някаква странна гордост. Просто ще ми е приятно. Освен това на много известни бг жени се възхищавам Peace

# 39
  • Мнения: 2 018
Истински известните едва ли биха искали да се разкрият. Поне тук се отнасят с тях, като с нормални хора  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 585




Като чукнеш Wolf на Гугълката, излизам аз, с Бугатито си. Като чукнеш мъзгясала, пак аз.
Много съм известен, с всички хора се поздравявам, всички зваят кой съм, в нашту селу.
Аз съм Цони, на Раоулу Керча мунчету.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Има.
Няма да си кажат.
Не е и нужно.
Заключвам преди да е дошла 4-та страница.

Общи условия

Активация на акаунт