как махнахте крустите

  • 2 118
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 003
  Мазах ги с Мустела,мазах...............и накрая ги изчоплих.. Laughing Laughing Laughing

Еее, само с мазане как да паднат. hahaha Мажеш с Мустела да омекнат и после ги избутваш/изчопляш. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 55
Не ги махай с нищо,след време сами ще паднат,а още по-малко ги чопли-МНОГО  е опасно! NaughtyНямаш работа около фонтанелката на бебо,те неслучайно са там,предпазват я! И с химии не мажи-само ще си даваш парите,периодично пак ще се появяват! Wink

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 22:47 от Vera_25

# 17
  • Враца
  • Мнения: 173
С крема на Мустела се махнаха за 2 дена. Peace Оттогава не е имала нови.

 Peace

# 18
  • Мнения: 2 677
Една вечер преди баня го намазах с лосион на Бюбхен. След банята и едно разресване паднаха и повече не се появиха.

# 19
  • Мнения: 409
Мажех от време на време с крема против крусти на Клоран Peace

# 20
  • Мнения: 18
 При къпането я намазвах с шампоан и решех с гребенчето- за 3-4 пъти така се изчистиха напълно.

# 21
  • Мнения: 117
При къпането я намазвах с шампоан и решех с гребенчето- за 3-4 пъти така се изчистиха напълно.

И аз така. Само преди къпане понякога мажа с бебешко олио на Мустела за около 10-15 мин. да постои и после шампоанче и гребенче.  Peace

# 22
  • Мнения: 864
С крема на Мустела,но НЕ съм чоплила,а само съм я мила и паднаха за 1 седмица.

# 23
  • Мнения: 5 790
С нищо, не виждам за какво да я мажа и да я човъркам, не са много и съм ги оставила да си падат сами, от около седмица малко по-малко се изчистват.

Абсолютно. Не съм ги пипала. Изчезнаха си сами.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 011
Мами, ние сме на 6 месеца и досега имахме малко крустички, които мажех с крема на мустела за тях но сега станаха много и не се махат. Споделете опит- вие с какво ги махнахте, педито каза да ги изчоплям с гребенчето докато я реша ама ми се струва гадно да му чопля главичката на дребосъчето.
Аз с Мустелата ги ахнах много бързо, с няколко намазвания. В банята добре ги разкисвах и решех под подвижния душ с гребенчето.

# 25
  • Мнения: 2 131
Аз ги махнах, когато моят син беше някъде около 4-месечен. Намазах му главичката обилно с бебешкото олио на Евент, и докато спеше съвсем лекичко с пръст ги изчоплих. Като се накипнат от олиото, падат лесно. Вече е на девет месеца и не са се появили отново.

# 26
  • Мнения: 16
честичко го мажа с крема против крусти на Мустела и за сега има ефект

# 27
  • Мнения: 133
При къпане я сресвах със специална бебешка четка

# 28
  • Мнения: 161
Стопляш малко олио на водна баня и 2 часа преди къпане с едно памуче мажеш главичката на детето,като междувременно го разресваш няколко пъти.Аз повторих тази процедура 3 пъти и крустите изчезнаха.успех.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Пред къпане намазвате крустите с бебешко олио, оставяте да престои така час-два да омекнат хубаво, после с гребенче разресвате и те падат сами.

Общи условия

Активация на акаунт