Как е започнало раждането ви???

  • 20 312
  • 138
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 60
значи е нормално да се получи кафеникаво зацапване на белиото,трябвали веднага да се ходи в болница

# 106
  • Мнения: 329
А бе хора каква е тая тапа дето ви пада  newsm78
Не ми се смейте ама досега никой не ми го беше казвал това, знаех само за водите и контракциите, макар да не ми е ясно и контракциите какво точно представляват  Blush

# 107
  • Мнения: 1 763
А бе хора каква е тая тапа дето ви пада  newsm78
Не ми се смейте ама досега никой не ми го беше казвал това, знаех само за водите и контракциите, макар да не ми е ясно и контракциите какво точно представляват  Blush

При мен тапата беше едно бяло слузесто нещо, премесено с кръв. Започна да ми пада след преглед за разкритие няколко дни преди термина. Пада ми два дена, а родих десет дена по-късно. Така че, не е задължително веднага след падане на тапата да родиш, макар да е много вероятно. Водите ми ги пукаха в болницата, а контракциите ще ги познаеш по силната болка Mr. Green

# 108
  • София
  • Мнения: 3 753
Първото ми раждане започна с контракции,които продължиха 12часа.А при второто ми изтекоха водите и родих след 5часа.И 2-те нормално.

# 109
  • Мнения: 249
Първият път преносих една седмица. Приеха ме в болница - преглед за разкритие и 4см без грам контракции.На следващият ден вечерта почват контракциите на 5 минути след два часа родих. Вторият път през нощта ми започнаха контракциите и докато се чудех да будя ли мъжа ми, взеха че станаха на 5 минути. Докато стигнем до болницата имах 3 контракции( а тя ни е на 10минути път)с влизането направо на магарето и след няколко минути родих. И двата пъти доста бързо, пожелавам го на всеки.

# 110
  • Мнения: 1 080
Водите ми изтекоха и след 24 часа се появи сина ми!!!

# 111
  • Мнения: 552
Термина ми беше за 9ти февруари,но в началото на януари ядох някаква гадост и повръщах на следващия ден,цял ден!От там си докарах страшни контракции и ме приеха за задържане.Там пък бебчо се смъкна надолу и получих разкритие.Все пак ме изписаха в понеделник на 07,01,но на 9ти започнаха едни непрестанни контракции и до вечерта бебчо се появи на бял свят Peace

# 112
  • Мнения: 354
след лееееко преносване 1/4 капче за предизвикване на контракции свърши работа. От първите редовни контракции (на 3 мин) до раждането 6-7 часа.
 Mr. Green

# 113
  • Мнения: 2 660
Оказах се с 3 см разкритие без абсолютно никакви болки. Чакахме я бебка да пожелае да излезе, но след като не поиска, отидох в болницата за индукция. До 5 см нямах никакви болки, контракциите се виждаха само на апарата, след това ми пукнаха мехура и нещата си тръгнаха по осезателно. 2 часа по-късно родих.

# 114
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Дойде терминът, а бебе няма, контракции няма, висок корем ...
Отивам на поредния преглед при моята докторка, сядам на магарето, тя слага ръкавиците, проверява и казва: Може и да си нямала разкритие, но сега имаш 2 см.
Ходи си и ме дръж в течение.
Прибирам се, малко ми е тежко от това бъркане, но почвам да шетам, почва да боли повече, започвам да не си намирам място, звъня й, тя пита за интервала - през 5 минути - и ми казва идвай.
Звъня на съпружето, той лети и пътом да зареди дизел и му наливат бензин ...
Няма да продължавам по-нататък Simple Smile

Леко раждане!

# 115
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
с изтичане на водичките  Simple Smile
и два часа по-късно - секцио и бебе  Simple Smile

# 116
  • Мнения: 2 015
Изтекоха ми водите и след 10 часа се роди синът ми Peace.

# 117
  • Мнения: 233
И аз пренасях вече цяла седмица  Crazy Наложи се предизвикване. Ама то не свърши никаква работа.  ooooh! Цяла нощ лежах в болницата, без никакво разкритие. Мехура ми сам се спука там и така ми почна моментално раждането. И добре че бях в болницата, щото след пукането, контракциите ми почнаха на 2 мин.  Crazy Ако си бях вкъщи, нямаше да устискам до болницата.  Joy

# 118
  • Мнения: 174
Аз се бях наканила в 6.30 сутринта да излизам за лабораторията, където да ми направят последните изследвания (да изпреваря бабите на опашката уж). Обаче нещо по улицата взех да се подмокрям. Стана ми много смешно, "а, сега, напишка се!", обаче реших като се върна, да се изкъпя. Но то не спира. Чак след няколко минути загрях, че водите ми изтичат. Не беше наведнъж и се оказа, че може и да не разбереш в началото, че са те. Върнах се, а момчето ми се ококори защо се прибирам толкова бързо. Сети се, че има нещо съмнително и хайде към болницата. Шест часа по-късно видях Емо  Hug

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Изтекоха ми водите.Като отидох в болницата имах 4см. разкритие,но се наложи секцио по спешност,защото малкия беше седалищно.

Общи условия

Активация на акаунт