kak da se spravim s kriti4eskata vazrast kogato sme samo na 23

  • 2 882
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 340
Мелка, не мога да дам компетентно мнение по проблема ти, но тъй като имам дълъг опит и с български и с американски лекари искам да те посъветвам да продължиш с изследванията в Щатите, ако можеш.  В Щатите никога не дават диагноза ако не са доста сигурни в нея.  Е, разбира се, и те бъркат понякога и е хубаво човук да получи второ мнение.  Но в БГ съм забелязала, че лекарите са много често страшно бързи в диагнозирането и страшно категорични без да са напълно сигурни.  И много обичат да твърдят, че диагнози поставени от колеги са "смешни", "глупости" и т.н. обидни квалификации.  Така че въпреки, че е възможно американската ти диагноза да е грешна, не бих се доверила на лекар, който я отхвърля като смешна особено преди да ти е видял изследванията. 

# 16
Сега съм в Америка но ще се прибирам за около месец през Май. Може ли да ми препоръчате добра клиника или доктор с които мога да се свържа преди да се прибера за да знам дали трябва да спра да пия противозачатъчните хапчета, понеже знам че те могат да повлияaт на изследванията. Интересувам се от клиника в Пловдив.

Благодаря Ви от все сърце за помоща ви!

# 17
  • Мнения: 7 716
Мелка, стоянието ти е прекалено серизно, трябва да се ориентираш към София. Специалист в тази област е д-р Владимиров. Можеш да му пишеш и-мейли.

# 18
  • Мнения: 313
От всичките изследвания които си описала, не прочетох да са ти пускали на 3-ти ден на цикъла FSH, Inhibin B...по принцип те са показателни за яйчниковия резерв и за наближаваща критическа..първия не трябва да е висок, а инхибина трябва да е над 45...а това че ти липсва цикъл може да се дължи на други хормонални проблеми...аз подкрепяв Лали за д-р Владимиров..като не подцинявам другите специалисти разбира се, но по-добре си запази час поне месец-2 предварително..дори моя съвет е по мейл да му обясниш случая, защото ако ще оставаш малко в БГ може да не успееш за всички изследвания!!!!! Упех!!

Общи условия

Активация на акаунт