Цеци Красимирова: Не се интересувах от бизнеса на Косьо

  • 4 293
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
Може би куршумът в главата и е отворил местенце за господ. newsm12

То и без това там има достатъчно място... Twisted Evil

 newsm62

# 16
  • Мнения: 1 224
Само Карчева да дойде, ще видите вие Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 17 407
Цеца да не е знаела...много ме съмнява, Лиске. ДА, за мен има значение как си изкарва парите мъжа, в който ше се флюбя.
Боре, май трябва да си зададеш въпроса в едни друг подфорум  Laughing

# 18
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
аз ли да си кръстя детето-ДЖУДИТ hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 3 268
Гледах сутринта,по-точно слушах,докато правех кафето и закуската.Чудя се защо канят хора като Цецито в такива предавания?Какво мога да науча аз от тях.То едно смислено изречение нямаше,чак Ани Цолова изглеждаше тъпо.Венетка да си ги кани тези,какво правят в сутрешния блок на БТВ!

# 20
  • Мнения: 5 647
Гледах сутринта,по-точно слушах,докато правех кафето и закуската.Чудя се защо канят хора като Цецито в такива предавания?Какво мога да науча аз от тях.То едно смислено изречение нямаше,чак Ани Цолова изглеждаше тъпо.Венетка да си ги кани тези,какво правят в сутрешния блок на БТВ!

И аз това се чудя, докога ще ни занимават с простотии. Ама такава ни е държавата- просташка.

# 21
  • Мнения: 6 417
Аз на жени, дето не си крият годините вяра нямам, но евала на Цецито, че си знае цената и умее да се продава.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 3 268
Аз на жени, дето не си крият годините вяра нямам, но евала на Цецито, че си знае цената и умее да се продава.  Rolling Eyes
Въх,Шушон,недей така!Аз не си крия годините,но уверявам те,може да ми имаш пълно доверие! Grinning

# 23
  • Мнения: 25 633
Чудя се защо канят хора като Цецито в такива предавания?

Платила си е, дали са я. За скрита реклама не си ли чувала?  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 268
Обърнах внимание,че каза,че мразела да се показва.Даже цял месец отказвала на БТВ,докато дойде.Голямо молене ще да е било.

# 25
  • Мнения: 600
аз и мъжа ми не знам как точно изкарва пари. т.е. знам в общи линии за една част от работата му, но не ме интересува и не го питам. по-ме притеснява, че стоя сама в къщи и се чудя как да се справям с детето. ако подозирах, че е дрога, сигурно щях да се притесня newsm78

не  мога да повярвам, че е била в сутрешния блок, толкова ли са закъсали за новини Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 3 268
Касис,мисля че е редно да знаеш как си изкарва парите мъжа ти,ти си му жена.Не е нужно да ти описва всички срещи и далавери,но трябва да знаеш.Не може да си щраус,заровил глава в пясъка.Така стават лоши изненади.Така няма да си "емоционално нестабилна",както си писала в подписа си.Отвори очи и живей пълноценно!

# 27
  • Мнения: 5 647
аз и мъжа ми не знам как точно изкарва пари. т.е. знам в общи линии за една част от работата му, но не ме интересува и не го питам.


Мисля, че е редно да знаеш и да се интересуваш. Много странно е това, което пишеш, честно.

# 28
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
аз и мъжа ми не знам как точно изкарва пари. т.е. знам в общи линии за една част от работата му, но не ме интересува и не го питам. по-ме притеснява, че стоя сама в къщи и се чудя как да се справям с детето. ако подозирах, че е дрога, сигурно щях да се притесня newsm78

не  мога да повярвам, че е била в сутрешния блок, толкова ли са закъсали за новини Rolling Eyes
Не е нужно да знае вси4ко.Това си е негова работа.
Ако знае може да седне да се притеснява..

Цитат
Мисля, че е редно да знаеш и да се интересуваш. Много странно е това, което пишеш, честно.

Винаги може да я излъже.
По добре да премъл4и отколкото лъжа след лъжа. Peace

# 29
  • Мнения: 3 268
Леле,вие направо ме утрепахте!Как така ще сме семейство и няма да знам как си вади парите моя мъж.На Вальо Топлото жена му и тя не е знаела и гледай какво се случи.Май ще е по-добре да знам,да съм подготвена за някои неща.

Общи условия

Активация на акаунт