Търся добър гинеколог-гр.ТЪРГОВИЩЕ

  • 41 159
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20
Благодаря ти, B_RaiA_T   bouquet

# 16
  • Мнения: 0
здравеите и от мен.Аз сам Гали от гр.Разград.Бременна сам и сам чувала доста хубави думи за лекарите в гр.Търговище,мисля да раждам там но не сам ходила на консултация нито веднъж.Имали някакав проблем с това.Терминат ми е на 16.05.2010г.Ако може някои да ми пише нещо повече за там ще сам много благодарна.Например:какво искат да се носи в болницата,взимат ли парички за раждането ако не си с уговорен екип....Благодаря предварително,ще чакам вашите коментари.Приятен ден

# 17
  • Мнения: 246
Здравей galia85. Би било добре да се запишеш на ЖК при някой доктор от Търговище. Мога да ти препоръчам.
Пари в родилно не са ми искали за нищо защото съм здравно осигурена. А в родилно носех 3 чаршафа- подлугани, 2 термометъра, памперси за бебето и за мен, мокри кърпи, сапун, гребен, кърпа за лице, чаша, лъжица и вилица. Надявам се да не съм пропуснала нещо.

# 18
  • Мнения: 0
Здрасти и благодаря за това което си ми написала.Ти там ли ражда?Ако може да си пишиме ако имаш Skype,каква ти е рожбичката-момченце или момиченце.

# 19
  • Мнения: 0
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out.....................

# 20
# 21
  • Мнения: 0
DR.DARIN DIMITROV KAKSTE STANAL ZAVEJDAS OT DELENIYE NENIYE YASNO?KADE E ZDRAVNIYA MINISTIR DA VIDI TEZI SMESNICI NARICASTISE DOKTORI. smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3513 smile3513 smile3513 smile3513 smile3513 smile3513 smile3513 smile3513

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте!Някой може ли да ми даде  координата  на Марио Георгиев-гинеколог Търговище

# 23
  • Мнения: 237
Здравейте ! разбрах,че съм бременна преди повече от седмица и сега искам да ида на преглед в Търговище,от четеното до тук разбрах ,че всички са доволни от др Марио Георгиев,но не мога да открия координатите му.Някой може ли да ми помогне?Мислих да ида на преглед утре,защото са точно 2 седмици от закъснението на цикъла ми

# 24
  • Мнения: 2
Здравейте,на мен също ми предстои първо раждане след малко повече от месец и все още се колебая дали да е нормално или секцио,защото направих грешката да гледам видеоклипове от раждания без никаква цензура и отделно слушам приятелки,които са минали вече по този път и страшно съм се наплашила,аз съм при доктор Георгиев,искам да ви помоля за съвет кой начин е по-добрия,да ви попитам при нормалното раждане,ако има нужда от шевове дали шият с упойка,защото от малка не мога да издържам на силна болка и припадам,да попитам и за секциото с каква упойка е точно,защото едни ми казват пълна,а други  е с такава,която не се чувства от кръста надоло,дали си в безсъзнание или не,и ако някой от вас знае каква цена се заплаща за секцио,когато е по желание,или номер,ако имате,на който да звънна за тази информация,благодаря ви много предварително и се извинявам за простите въпроси,но наистина се притеснявам много как ще минат нещата,отново благодаря и всичко хубаво от мен Simple Smile

# 25
  • Мнения: 12
Здравейте мамита , искам да ми кажете някой добър гинеколог от Търговище понеже аз съм от Попово а тук няма добри . А и да дам мнение за докторът при който съм сега . В момента съм при доктор Марио Георгиев но въобще не съм доволна. Вече минавам 5 тия месец от бременността ми а той не ми е дал никаква информация за бебето как е расте ли развива ли се нормално . Отделно от това последния път чаках 2,30мин да вляза за 10 мин преглед . А когато  влязах  той дори ме попита дали имам направен картон . Знам няма как да познава всяка бъдеща майка  лично но и няма как да се държи така . И така ако някой има предложения за някой лекар нека пише тук или по skype : kraker_89

# 26
  • Мнения: 237
здравей, f089
аз също бях при него в началото а след това се преместих при Иван Иванов в Омуртаг,той е страхотен,работи и във Варна а също така идват и майки от там и други градове при него,има над 30 години стаж  Peace

# 27
  • Мнения: 12
Аз не искам да се меся но много от бъдещите мамита търсят координатите на Марио Георгиев ,искам просто да кажа ,че и на мен ми го препоръчаха записах се при него и пак казвам ,че съм много недоволна .Може би от това, че вече има твърде много пациентки , не обръща достатъчно внимание на всички . Дори с една позната си говорихме , и тя беше на преглед , и тя заяви че докторът абсолютно нищо не и казва за бременността както и на мен .Аз съм в 5 ти месец , а на последния преглед той ме попита дали имам картон при него ???? След като съм ходила вече 4 ри пъти .Лично аз искам да се преместя при един от докторите Абаджиев и ако някой може да даде мнение за тях координати и работно време ще съм много благодарна Simple Smile

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, аз съм от Търговище, но при първата си бременност бях при д-р Йорданов от Омуртаг и сега пак се записах при него. Страшно съм доволна! За Търговищките лекари нямям никакво мнение, но скоро ходихме спешно вечета в отделението и на смяна беше Абаджиев, който ме прегледа и без никакво обяснение се прибра в стаята си. Дано повече не ми се налага да ходя в това отделение... Sad

# 29
  • Мнения: 4
Здравейте, мами
първото ми раждане се случи при д-р М Георгиев и Димитров нямям оплаквания от докторите, но най важното според мен е да случиш на акушерка. Първата ми бременност следеше д-р И Гущанов  от Попово, но той почина. Сега с второто мисля да се запиша при Георгиев защото е приветлив и като го питаш отговаря и дано пак така да случа разбрана акушерка , не някоя тросната щото повечето са такива.

Общи условия

Активация на акаунт