Островът на изкушението - финална тема

  • 11 726
  • 227
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 890
 Нагляр !!!  Sick Нямам думи !  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 31
  • Мнения: 3 453
Как ме издразни тоя идиот! ooooh! И чак сметка и държи, не се била държала адекватно! Shocked Няма такъв мухльо, няма!
Щял да се самоубие! hahaha Хората с възрастта помъдряват, тоя се връща назад в интелектуалното си развитие! Баси дебила! ooooh!
Ех, защо не ми падне в ръчичките! Twisted Evil

Очакваме зрелищното харакири на Филчо! hahaha

# 32
  • Мнения: 1 541
Милена може да е всякаква - всеки си има право да я харесва като визия или не, но аз смятам, че се държи адски на ниво. Страхотна е - аз , кой знае какво щях да направя  -  дет каза някой да 4упя и викам , а това е много грозно.. Rolling Eyes
 А тоя  Филип??? Sick Боже, аз ли4но не съм имала отношение с тазиква мъже... направо не мог ада повярвам на очите си

# 33
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
На всичко отгоре я заплашва с бой Shocked


Ако го видя тоя на улицата, с чиста съвест ще му забия един в кривата мутра!
smile3521

# 34
  • Мнения: 4 447
освен, че ще я шамари, щял да се самоубива!!!
чухте ли го?  Shocked Shocked Shocked

Абсолютен нещастник, не мога да повярвам, че съществува такъв екземпляр. То каквото и да го наречеш ще обидиш съществото.....

# 35
от това, което видях, според мен Милена я е страх от Филип.... държи се уплашено, не е разочарована от това, което чу като че ли?

# 36
  • Мнения: 374
ама сега мадамата ще се отурве от всички комплекси които и е насаждал тоя дебил.....и ше си намери свестен....

# 37
  • София
  • Мнения: 1 890
     Милена наистина се държа на ниво, виж аз ако бях...ехеее - не само щях да викам и крещя, ами можеше и да не е жив вече !  Mr. Green  Дай боже по-малко плужеци като него да има... Stop

# 38
  • Мнения: 374
освен, че ще я шамари, щял да се самоубива!!!
чухте ли го?  Shocked Shocked Shocked

а дано се гръмне най-накрая  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 4 447
Нищо чудно тоя тъпак да я е маризил преди и тя за това да не смее да му зее.... Аз ако бях да сум му набила шамарите до сега.

Но, определено Милена е най-интелигентният човек то всички, които бяха на острова. Изключително еродиран човек.

# 40
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Баси мазното леке е Филип Sick

# 41
  • София
  • Мнения: 2 356
да, и е извикала охраната да го изхвърли

той се държа така щото го беше яд на себе си, че оплеска всичко - хем секса не на ниво, хем го хванаха, хем му биха шута. Човек като го е яд се озлобява. Искаше според мене тя да отстъпи пред влажния му поглед и да му прости та да се почуства победител  Crazy
А как ли се е държал пък като няма камери после

Ама обичам като има хепиенд - лошия е наказан, а другите се обичат  Laughing Joy

# 42
  • Мнения: 3 453
И аз видях страх у Милена. На тоя тиквеник не му е за първи път. Тя самата каза, че Филчо няма да я пусне лесно. А и нали веднъж са се разделяли. Кой знае тогава какви гнусотии е сътворявал! ooooh!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Хора, сори за офф-а, обаче някой знае ли откъде мога да си дръпна музиката, която звучи по време на финалните надписи?
По-темата - Филип е дебелокожо, мазно гаднярче. на мястото на Милена ако бях щях да викам, да крещя, да блъскам, за да ме остави на мира. И да го обиждам също така  Crazy

# 44
  • Мнения: 6 618
Май тук четох ,че живеели заедно сега ,вярно ли е?

Общи условия

Активация на акаунт