въпрос за детенце на 4 с понежин имунитет

  • 3 465
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
Моят син е на 5 години,същата работа!Отровиха го с антибиотици,много боледува и оня ден го водих при 1 доцентка и тя ми изписа For Kid,s,струвало около 40 лв,имуноподсилващ сироп.Аптекарката ми каза,че е фантастичен,подсигурявало се е имунитет за година напред.Така,че минаваме на него,защото ми писна!Консултирай се обаче с лекар,преди да си предприела нещо!

# 16
  • Мнения: 356
нека направи курс с Рибомунил.Много съм доволна от него за сега!Скъпичък е,но определено засилва имунната система!
И аз съм много доволна от Рибомонил. Направих 6 месечен курс на дъщеря си и да чукна на дърво, за 1 година е боледувала веднъж от ангина и се пребори за 5 дена. Сега на малкия давам профилактично Респивакс / 3 курса/ и зимата ще му направя и на него един 6 месечен курс на Рибомонил.

# 17
  • Мнения: 4 244
Напълно съм съгласна с Афродита и Айлийн
Само да добавя че едно дете на 4 г не е с отслабнал имунитет, а просто си тренира имунната система!
Според тукашните лекари за един зимен сезон са нормални от 12 до 15 простуди. Това как ги храним и дали излизат често на разходка води до по слаби реакции на едно такова вирусно заболяване.
Те не могат да се избегнат напълно, но може да се помогне на малкото телце да се справя по лесно с тях.
Моите са навън и в дъжд и в мъгла. Поне по 1 ч на ден!
Спят на отворен прозорец откакто температурите станаха навън нощно време положителни.
Сополевят ми се от време на време но горещата баня и хомеопатията си казват думата. На другия ден няма и помен
А излишното тъпкане с химия уж за подсилване на организма само го замърсява допълнително и не помага много качествено
Аз като АнМари помня тия инжекции и не бих дала детето си да му слагат такова нещо. По мое време даже бяха задължителни!

# 18
  • Мнения: 161
благодаря на всички за отговорите пак да кажа не е мое детнцето на една приятелка е тя прочете всико /в тях намат РС/ и все пак реши да сложи този гамаглобулин. АЗ бях ПРОТИВ, но тя си преценя сега търси лекар който да го намери и да ги сложи май ще се наложи и да плати.
На мен ми хареса идеята с капките грейпфрут. тази зима и аз ще ги пробвам

Общи условия

Активация на акаунт