Запек при бременност

  • 10 708
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
аз залагах на кивито и цитрусите Peace

# 16
  • Мнения: 11 004
На мен ми помагаха
- сутрин кисело мляко с ленено семе или трици + горещо кафе
- сушени сини сливи и водата, в която ги накисвах
- много вода, поне 2 литра на ден

# 17
  • Мнения: 770
Киви и круши

# 18
  • Мнения: 1 080
МнОООООго вода - само това ме спасява!!!

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 570
Оф, на мен нищо не ми помага. Sad Но и с първата бременност бях така - първите 3-4 месеца ужасен запек, а после от самосебе си се оправиха нещата.

# 21
  • Мнения: 37
сутрин по една лъжичка зехтин. има си начин да се пие и да не е гадно, колкото и звучи Sick след като напълните лъжичката със зехтина, я изсипвате в устата под езика  без да я гълтате. после пиете вода и така зехтинът преминава едновременно с нея и не ви става гадно.  Grinning

# 22
  • Мнения: 9 973
круши и грозде,череши Peace

# 23
  • Мнения: 64
И аз известно време имах такъв проблем по време на бременност, но го реших с киви.

# 24
  • Мнения: 92
При мен запека се появи след 3ти месец. Всяка сутрин закусвам с плод и прясно мляко с мед и какао.  Ако изпусна закуската идва и проблема. Joy

А бирата вечер ми помага най-много за киселините. Изписаха ми хапчета Stopacid, но стана по-лошо. Единствено бирата ми помага  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
На мен безотказно ми действа кафе сутрин, но естествено реших да се откажа от кафето заради бебето. Изкарах няколко неприятни седмици и реших, че напъването ще навреди повече от чаша дълго безкофеиново кафе и си пиех до края по едно кафенце на ден.

# 26
  • Мнения: 4 401
и аз да помогна -сутрин на гладно 1-2 лъжици сладко от рози /продава се в метро/ ви праща директно в тоалетната и е по-силно като действие от дуфалак а и е безвредно Peace

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На мен ми помагаше вс.вечер преди лягане една или две суп лъжици ленено семе и ги прокарвах с 1 или 2 чаши вода  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 5 720
Знам,че помага сутрин хапването на киви Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 192
Сладко от рози !!!!!
Аз имах много упорит запек и пробвах круши, сливи и т.н.  нищо не се промени.
Но гюловото сладко е незаменимо!

Общи условия

Активация на акаунт