Крайна ли съм?

  • 2 963
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
трябва да си вземеш решението за предишния си брак, освен ако си решила да си боцкаш любовника и не ти стиска да се обвържеш с развод, проблеми и тн!децата предполагам са пълнолетни и можеш спокойно да пристъпиш към план в!а 4овекът пак си е дискретен, ти не си готова за него, той е оба4е и няма да те 4ака без край!

# 31
  • София
  • Мнения: 399
 Значи мацката му се набутва, а той да й каже, че е хубава- така ли?! Според мен трябва да си доволна, че я е отблъснал, като й е казал за гаджето.
 И на теб ако някой познат ти каже, че има любовница, да не би да знаеш коя е? Първо предполагаш, че не я познаваш, иначе би ти казал.
Затова поглеждай малко и през очите на другите, за да разбереш какво точно е станало. В случая- нищо заради което да си разваляте отношенията и да тровите нерви.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 444
Не зная на колко години си, имаш ли деца, работиш ли, въртиш ли домакинство и т.н. и т.н. но това, което си написала и последващите ти постове ми звучи като написани от малко момиченце. Много детинско и несериозно отношение към живота, семейството и бъдещето за да приема, че е написано от жена с 20 годишен брак зад гърба си и съпътстващият го житейски опит.
Все пак хора разни, никого не мога и не искам да виня заради ценностите и разбиранията му, ще дам съвета си. Аз държа на откровенноста в отношенията и то най-вече не само заради уважението, което дължа на дългогодишен партньор, заради уважението към себе си. Ако по някакви причини вече не се чувстваш на място у дома, при съпруга си, щом си намерила човек, с който се чувстваш добре и искаш да създадеш домашен уют, то редно е да се изправиш срещу фактите и да бъдеш откровена към съпруга си. Кажи му как стоят нещата и започни да градиш живота си с човека, който казваш те обича много и държи на тебе. Така обиждаш и нараняваш и него и себе си и съпруга си. Щом си жена с опит такива детски криеници и реакции нямат място в отношенията ти с любимите около теб хора.

# 33
  • Мнения: 22 465
А бе я и аз да се изходя по въпроса. ))))

Щом имате донякъде общ приятелски кръг, то бъди сигурна че рано или късно нещата ще се размиришат. )))
Както вече са ти казали света е толкова малък, а един град още повече, за да плъзнат клюките със скоростта на светлината.
Нормално е един влюбен мъж да иска да се похвали. На теб като не ти стиска, стой си у вас и не ходи в гората за мечки.
"Ще си оправя нещата", ама кога ще стане това и в полза на кого не се споменава. Те много хора така си ги оправят, а пък си влачат любовниците с години и никога не се развеждат.
Първо се замисли какво искаш и после се жалвай как гаджето ти говорило с общ познат и за малко да му каже с кого е.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 074
Хормони, скъпа и неизживяни мигове, тогава когато е трябвало.
Седни си на дупето , поразмишлявай малко, помисли за децата и това което си съградила до момента и с кой. Може и да направиш равносметка, дай боже да не е толкова късно, че да съжаляваш, защото ми се струва, че от тук насетне грешки не трябва да правиш, просто защото няма за кога и защо bowuu

# 35
  • Мнения: 3 423
Ако пък се поставя на твое място, си мисля,
че при така създалата се ситуация аз бих
реагирала по твоя начин само ако в този
момент бих искала да се отърва от въпросния
любовник. Глупаво поводче, ама добре дошло.
Но ти разправяш, че сте луда любов, че и с погледи
в бъдещето. Откъде тогава неуравновесеността ти?

# 36
Ами...вие ме накарахте да се замисля,явно ...не знам,обърках се....може би имам труден характер...или не знам сърби ли ме или ме боли!
Приемам всички упреци,защото ме сваляте на земята!!!

# 37
Снощи бях сигурна,че съм права!Сигурна!А сега... Tired

# 38
  • София
  • Мнения: 1 444
На колко години си и имаш ли деца?

# 39
На 42,обаче детенцето ми е на 6..може би затова още ме е страх......нямахме деца дълги години... Tired

# 40
  • Мнения: 3 423
Какво детенце, бе? Ами свекървата?
И как реагира любовникът, като му
каза да сгъва цирка, самоуби ли се?

# 41
Не знам,не съм го чувала.......

# 42
  • Мнения: 2 863
Аз едно знам със сигурност, когато от мене са изисквали връзката да е в тайна, човекът насреща никога, ама никога не е имал най-далечно намерение да предприема каквото и да е .
За да реагираш така истерично, твоите намерения са само в сферата на някакви фантазии, изобщо нямаш решения и според мен  си твърде зависима от хорското мнение...

# 43
  • София
  • Мнения: 1 444
Значи живота те е очукал донякъде, не си минала метър от житейските неволи. Наистина недоумявам как можеш така повърхностно и по детски да разсъждаваш за нещо толкова важно и съдбовно. Помисли добре какво в брака ти те тормози изобщо има ли нещо, което да е нетърпимо за теб, какво те привлича в новата ти връзка. Опитай се да предугадиш дали ако започнеш нов живот с любовника, ще намериш хармонията, която ти е необходима в живота. Тази твоя стъпка ще е определяща целият ти по-нататъшен живот и ако го даваш така вятърничаво може да е фатално за теб. Детето ти е малко, но това е последния проблем, защото за него е по-добре да живее в една спокойна среда, бързо ще порастне и излети от гнездото, не бива заради него да си нещастна *ако е така*. Но да не стане така, че да се поддадеш на една временна тръпка, каквато на всеки с дълъг брак липсва и когато огънят и изтлее и влезе в руслото на ежедневието, да разбереш че си направила огромна грешка. Тогава връщане назад няма да има, живота за жалост не е игра, на която да сменяме правилата както намериме за добре. Помисли добре с главата си, разбери себе си, подреди приоритетите си и тогава действай като 42 годишна жена, не питай по форумите и не лети в облаците-нямаш право на тази възраст.
Успех!

# 44
  • Мнения: 983
Кой се е изказал оплюващо и кой са овцете ?
Може ли да не даваш такива класификации на хората .
И твоето мнение като гледам не е по темата .
Даже си е чисто заяждане .
Нали всеки е свободен да напише това , което иска .
Какъв е проблема . Tired

Защо реши, че се заяждам. Напротив и аз изказвам мнение. Щом вие можете, значи и аз мога. Или всички трябва да мислим като вас. Дай сега света да обърнем,за да разберем дали жената си измисля или не. Да не би някой да ви принуждава да пишете в този форум и едва ли не като се появи такава тема- "Ох, каква глупава тема, сега трябва на сила да пиша и в нея". И аз съм чела къде, къде по-глупави въпроси. Или не преминавам към другата или не я чета и до края. А що се отнася за мнението ми- аз съм първата отговорила!
Преди време имаше жена, която със съвети искаше да помогне. Но се намери една да я оплюе и последваха 5 страници критики, след което още 5стр извинения.

Общи условия

Активация на акаунт