В огледалото се погледни и с Дюкан отслабни - 68 тема

  • 25 785
  • 696
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 3 789
Амбър, благодаря ти за страхотните линкове!
Сега ще ги разгледам. Това което много ми хареса е бейли денса, аз имам вече нещичко, дръпнах си и от тук! Скоро не съм поклащала дупара, време е да вържа шала! Peace
Милички, пожелавам ви лека и слабееща нощ! Аз си лягам, защото съм със силно главоболие, емоциите днес ми дойдоха в повечко! Cry
Лека нощ!

# 406
Здравейте Дюканки  Simple Smile от днес и мен ме бройте в отбора  Heart Eyes най - накрая се наканих да реша проблема със сланинките  Embarassed днес мина добре и се надявам и за напред на имам воля за успех  Hug направо ви се възхищавам как удържате фронта толкова дълго време  Crazy Crazy Crazy айде лека и до утре  Peace

# 407
  • Мнения: 171
Лорче, Сън   Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 14 118
Писах, писах, писах и ... ми спря тока   #2gunfire

# 409
  • Мнения: 3 640
VIP_Girlfriend, добре дошла и успех!   bouquet

Лека нощ и сладки сънища, сладурки!  Heart Eyes До утре!   bath newsm46 smile3524

# 410
  • София
  • Мнения: 6 292
Престрашавам се и аз и се включвам във вашия отбор, ако ме приемете  Flutter

От 4 дена съм на ударния режим. Само вчера прегреших малко (хапнах байганетки в О!Шипка  Rolling Eyes ). За сега удържам фронта (хем бяхме по гостита вчера и днес), не типично за мен, защото не мога да паза диети.

Имам амбицията да сваля 24 кг., за да съм в оптималната за мен си форма (около 75 кг, висока съм 180 см.). Напълнях страшно много по време на бременността (а и малко преди това си трупнах) и след като свалих половината от качените килца, се закотвих на 99-100 кг. и не смъквам, и не смъквам  Twisted Evil Все още съм кърмачка, та се надявам, че рижима няма попрече на това.

Имам 2 проблема от началото:
1. Не съм свалила нито кило  Confused . Кантара ми не е дигитален, но все пак не би ли трябвало да има някакъв ефект  Cry
2. Имам проблем с ходенето до ВЦ-то. Преди спасението ми беше сутрин на гладно мед с топла вода или овесени ядки. Сега хапвам на закуска кафе и 200 гр. кисело мляко с 2 с.л. смляно ленено семе. Даже даже си капнах няколко капки течен парафин в киселото мляко, ама пак няма ефект. Надявам се до ден-два да се сдобия и с овесени трици и да почна и тях (то верно се оказва голяма трудност намирането им, обиколих всички големи магазини и няма, вчера стигнах и до диетичния магазин на Екзах Йосиф, но беше затворил  Sad .

Ще се опитам да не задавам много глупави въпроси, опитавам се да следя текущата тема и да прочитам старите, ама вие наистина сте много бързи  Laughing

# 411
  • Мнения: 1 408
Пловдивчанки, страхотен купон сте си спретнали с Кри, Бачи   и Боби! Two Hearts Чудесни снимки! smile3501

Е, имаме право на един порок по избор. Алкохола е забранен, така че остава да избираме от другите два  Joy
smile3506Ще спирам цигарите, то е ясно  Joy

Ох, да ви се оплача, аз съм на работа и не си взех нищичко за ядене и сега съм гладна Weary Само ровя из темата с рецептите и набелязвам какво ще си сготвя утре   Confused

catty_m, пробвай Сание или някакъв друг подобен слабителен чай от аптеката. Peace

# 412
  • Пловдив
  • Мнения: 14 118
Кати, добре дошла   bouquet Не искам да те плаша от началото, но просто ти казвам това, което казвам на всички. Тук малки прегрешения няма. Всички са големи. А ако и при вас байгънетите са панирани хапки, както са и при нас изобщо не става дума за нещо невинно. Още повече, че си все още в ударния режим. Не че през другото време е разрешено, но поне първият месец би трябвало човек да е много стриктен. И както виждаш резултата е насреща - няма понижение на теглото. За това влияят явно и други фактори, но това си зависи само и единствено от теб. Дай и малко информация - колко кила си, колко искаш да станеш, какво ядеш, такива неща.
Вип, добре дошла   bouquet Дай и ти малко инфо за себе си - да те държим под око Wink
Мамче на Румцче, добре дошла и ти   bouquet Няма да повтарям момичетата, на същото мнение като тях съм.
Сноу-Анна, добре дошла   bouquet За шунката вече се разбрахме, чакаме инфо и от теб  Laughing
На всички други  Hug  Hug  Hug
Ако съм пропуснала някой нов да го поздравя ще ме извини, нещо тоя ток ме ядоса и имам бели петна в паметта  Mr. Green
Ако съм пропуснала и да се скарам на някой пак да ме извини, ама ще се постарая утре да го открия и да му се скарам, че мразя да пропускам таквизи неща  Twisted Evil


# 413
  • Пловдив
  • Мнения: 14 118

Е, имаме право на един порок по избор. Алкохола е забранен, така че остава да избираме от другите два  Joy
smile3506Ще спирам цигарите, то е ясно  Joy


Правилно!!! Те са вредни  hahaha

# 414
  • Мнения: 1 314
Пловдивчанки + Софиянки, таквиз сте хубави дюканки! Бравос!  bouquet
Лека от мен до утрешния ден! Hug

# 415
  • София
  • Мнения: 1 544
Добро утро Дюканки калпазанки Hug

Слагам кафето и отивам да чета са срещата гореща в Пловдив.
Шуменки -много сте готини.  bouquet

Аз още задържам и това 80,2 имам чувството че е ковнато с пирон на кантарЯ. #Cussing out
Няма да е зле Фоли Heart Eyes да ни ориса с Лорчето (Лорче, месец ли задържаш?) да мръднем малко , а по-старшите да дадат идея за раздвижване на нещата. Дали да не направя 5/2? или 7/7 както беше казала Вещи?
 Усмихнат ден ви желая.

# 416
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
О Заяц!
Впивам първа от смъртоносно черното ти кафе!! Mr. Green Hug Heart Eyes
Започвам деня с настроение и сс мечти, че кантара след малко кат осе кача ще е мръднал минимум с 0,3 надолу след 3 дни П  Mr. Green
Ще дам отчен!
ЛЕка и много минусова седмица за всички дюканстващи!!!!!

# 417
  • София
  • Мнения: 5 303
Добро утро на всички!

Вереята е годно  ама на вкус е  Sick пууууууу по голям боклук не съм консумирала .То няма вкус на кисело мляко.

А на мен пък много ми харесва!

Снимките от срещата са много хубави, а шишовече са  #Crazy Интересното е, че имам чувството, че познавам Вещи от някъде  newsm78

Иначе да питам нещо интересно... пак за пиле, де. Оказа се, че пилето на грил в нашия магазин се кисне в МАРИНАТА. Обаче не можаха да кажат какво има в таз марината. Идвала барабар с пилетата (готова). Какво мислите по въпроса доколко е режимно туй пиле, без кожата, де  newsm78

Успешен ден на всички!

П.С. За пустия му правопис внимавам,
емоции обаче много получавам.
Изглежда следва да си замълча,
че само ядове бера  Embarassed

# 418
  • Мнения: 1 353
Добро утро и от мен  Hug
Благодаря на Майка Зайка за кафето    smile3525
Ето едно и от мен, че сме много хора и едно до никъде няма да стигне



А аз да се похваля. В ПЗ дните нямах спад на килограмите, но свалих леко на обиколки. Сега талията ми е -5, ханша -1,5 , а бедрото -1. Последните две най-много искам да намалеят, но както гледам ще стане най-бавно.
Лек ден на всички.

# 419
  • Мнения: 352
Хайде и от мен едно  кафе и закуска за добро утро  Embarassed/нямам снимка/:cook3:  food010

Пловдивската среща - страхотни и усмихнати Дюканки, питам се дали тези чаровни усмивки и сияещи погледи не е страничен  супер ефект от режима. 
Не мога да ви опиша каква надежда ми вдъхвате като ви гледам.  bouquet  bouquet  bouquet

Пожелавам на всички успешна седмица.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт