Ида от древността-отивам в бъдещето!-Ямбол (17)

  • 16 654
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 919
По Диана К пишеше че в 5 и 30 ще я спрат,но още има вода. newsm78

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И ние имаме още вода. Да взема да се изкъпя?  newsm78А? Че кой знае кога ще дойде пак Mr. Green

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ИВКА10(ЖИВКА)!

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моля ви не ме пращайте в лудницата! Rolling Eyes Преди малко усетих трус, еднократно беше, вертикален, дори мониторът премигна, все едно някой ме поднесе отдулу, не мога точно да обясня.
Сега трябва да тръгвам на работа, а Данчо трябва да остане сам за около час, докато си дойде баща му. Ще се притеснявам много, дано да няма земетресение и да е било нещо друго. Вие усетихте ли нещо?

# 19
  • Мнения: 919
Не,но водата минералната в тубата мърдаше. newsm78
Ивка,честит празник!  bouquet

# 20
  • Монреал
  • Мнения: 631
Аз нищо не усетих, но точно тогава сме били улисани в игра с бебо. Не се притеснявай излишно. Всичко ще е наред.

Иначе снощи след като разбрах, че 2 дни няма да има вода /така ми казаха/ напълних де що имаше туби, чистих, наготвих, изкъпахме се всички, пуснах съдомиялна и пералня. И по закона на Мърфи, водата все още не е спряла.  Twisted Evil

 Един голям букет за Ивка10  Grinning  bouquet

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 13:40 от dima

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз все пак изчаках мъжа ми, а и той си дойде малко по-рано. А трусът е бил локален - нещо от асансьора ни е паднало, но не знам какво и се е усетило разлюляване. Може да ви се е случвало да усетите вибрация в земята, когато наблизо минава тежкотоварен автомобил.

# 22
# 23
  • Мнения: 919
MARIKA и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Госте,стига си чел. WinkСлез долу! Laughing

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Все пак е имало земетресение. Знаех си аз. А това с асансьора е било съвпадение или следствие от труса.
Тук на работа някои колежки споделиха, че също са го усетили.

# 25
  • Мнения: 83
Диме пиши ми координати на Костадинов ,моля те.
Земетресение не съм усетила,вода имаме ,снощи беше малко слаба ама .......
Нина си е в къщи днес,защото оня ден едно дете от нейната група я гримирвало с неизвестни сенки.....и естествено има възпаление на окото
Честито на Живка!!!

# 26
  • Мнения: 83
Красе ,базикаш ли се с това:"Диана К"????

# 27
  • Мнения: 919
Красе ,базикаш ли се с това:"Диана К"????
Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Не,така си съкращавам. Wink

# 28
  • Мнения: 83
По въпроса с водата,Не си Купувайте мин.в."ДЕВИН"от както беше спряна водата предния път,сега става две туби от 11 л да хвърляме-мирише на сяра или на нещо подобно гадно и няма същия хубав вкус.
Красе Peace

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ние пием Банкя(от както я взеха Кока Кола стана много хубава) или Горна Баня.
Девин е с високо съдържание на някои елементи. Обърнете внимание, че в Девин има най-голямо количество флуор, 4 пъти повече от другите води.

Общи условия

Активация на акаунт