СРЕЩА В ПЛОВДИВ

  • 10 037
  • 223
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 552
Момичета, извинете, че се набърквам, но мисля, че това се намира на хижа Здравец. Въпросните 25 км. от Пловдив са по криволичещ второкласен път - с 2 думи не е за шофиране вечерно време. Миналата година правиха ремонт на детския кът - отвън е - в двора зад хотела (за вътрешен не съм сигурна дали има). Ресторанта им е добър, кухнята - също много добра. Обстановката е приятна, но е наистина далечко от Пловдив. С мъжа ми не сме спали там и не съм виждала стаите. Общо взето в този комплекс ходят семейни компании с деца, защото е удобно и приятно. Няма чук-истории (или ако има, са по-дискретни).

# 76
  • Видин
  • Мнения: 961
Муш, тия хотелчета дето си дала линк са хубави Simple Smile
А такъв от типа на  Родопи неща Shocked
Рожбата много нагледно го е описала Mr. Green

# 77
  • Мнения: 1 792
такаа да си кажа и аз мнението.аз за извън гарад не съм навита защото наистина като километри е малко ама пътя е завои и аз не се наемам да карам.
Родопи си е ебалник верно е.ние сме го ползвали за тва като нямахме терен на младини Laughing Blush
а тези другите хотелчета немога да коментирам защото не съм ги ползвала просто това изнамерих на сносни цениима и по-скъпи хотели ако някой иска и може да дава пари да влезе на търсачка ще му узлезнат и други.както си решите.

# 78
  • Мнения: 2 309
КВИ ХОТЕЛИ БЕ,ТИ МАСА ЗАПАЗИ...ДРУГОТО ОСТАВИ НА НАС Hug Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 1 792
ама ква маса ма за тебе или ебалника или изтривалката Joy
шегувам се РОЖБО ЗА ТЕБЕ НАЙ-ДОБРОТО
алоо пловдивчанкиии къде ще ги водим.
предлагам в Даяната до Тримонциум.кухнята е супер,без жива музика;
или във Веселото село ама там има програма и оркестър;
или в Красито пак е с оркестър;

# 80
  • Мнения: 2 309
Сега - ако има оркестър,нЕма си чуваме глупостИти!Само ша си ги пипаме Crazy
Аз сега така говоря,ама като сьм със съпруга,съм срамежлива Flutter и мълчалива...
Мушо,аз ако се откажа от ебалника,отписвам се от форума в Държавен весТник Crossing Arms

# 81
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Всичко много хубаво, ама никой не каза ще останете ли и на 03.03 да се видим на по кафе поне? newsm78 Мрън, мрън, мрън!!! Crossing Arms
Мушо, ай довечера в скайпа да ти разкажа пъкления план на кака ти Стелка-барабелка! Mr. Green

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Всичко много хубаво, ама никой не каза ще останете ли и на 03.03 да се видим на по кафе поне? newsm78 Мрън, мрън, мрън!!! Crossing Arms
Мушо, ай довечера в скайпа да ти разкажа пъкления план на кака ти Стелка-барабелка! Mr. Green
Нидей мрънка, бе Mr. Green Ако убедя Маджаров да тръгнем, ще се прибираме заедно на 3-ти. И без това имаш подарък от Илчо. Вчера преправях пелената от неговото изписване, като и свалих синята панделка и промуших розова. И той вика "Сега синята да не я запилееш, ще я подарим на леля Стела за Митко" Mr. Green
Дари, ще минем по магистралата за всеки случай, че да не реши туй да се появи къмто Копринка Crazy

# 83
  • Мнения: 1 792
ейй такива мрънкашти как въ търпят хубавите ви мъже.
ама Стело ща смачкам според тебе ще си в Плоудиу в понеделник и аз няма да додъ да нацелува малкия задник на Миташки.....е требе да съм много луда.
мен ме пишете на 1,2 и 3 на линия
Рожбо ти само зяпаш тебе та знайм.дрънка дрънка и кат дойде момента седи на минерална вода и ни гледа сеира как се излагаме.ама нищо

# 84
  • Видин
  • Мнения: 961
Рожбо ти само зяпаш тебе та знайм.дрънка дрънка и кат дойде момента седи на минерална вода и ни гледа сеира как се излагаме.ама нищо
Ква минерална вода бе?! Crazy
Такова вече не се сервира...Бременните и децата им са полага фреш, а останалите  Wine Glass cheers cheers nuts newsm35 smile3556 smile3524 kaffeetrmker_2

# 85
  • София
  • Мнения: 1 248
Понеже гледам тука говорите за хотели, аз да си предложа услугите. На миналата междуградска среща бяхме в ремонт, но сега поприключихме, така че можем да приютим някое семейство. Засега, ако Никита дойдат се разбрахме че може да спят у нас, но има място и за още някой...При мен се очертава да съм свободна около 3-ти и много ще се радвам да се видим...

# 86
  • Мнения: 1 792
значи в нас има за 2 семейства място.едните ще са Ели и Ицо с малкия и другата спалня е свободна.и в Катето са Никитка и има място за още една двойка.
ако искат тези дето са с децата да казват че те да са с предимство зарад малките.за мен е без значение

# 87
  • Мнения: 2 751
значи в нас има за 2 семейства място.едните ще са Ели и Ицо с малкия и другата спалня е свободна.и в Катето са Никитка и има място за още една двойка.
ако искат тези дето са с децата да казват че те да са с предимство зарад малките.за мен е без значение
Ами, аз бих се възползвала, но ме притеснява първо, че ако сме с Кало ще трябва да си тръгнем рано и второ, че сутрин, пак ако сме с него, става към 7:30 - 8  Embarassed Да не ви притесним  newsm78

# 88
  • Мнения: 1 792
абе честно казано и аз откакто съм с корема немога да се похваля с много издържливост а и винаги може да се приберете преди нас.а за сутринта ще сме готови със закуска от предния ден и всеки става и сам се спасява.в нас никой не е на гости всеки се оправя сам.то като се замисля и Ели незнам до колко късно ще седят с макия бебок тъй че не е проблем.женени с деца са извинени. Hug

# 89
  • Мнения: 2 309
Ние,ще правим бебе и сме на хотел Embarassed
Вие ще стискате палци Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт