Кога за последно ходихте на театър?

  • 2 900
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 589
Преди две години, комедията беше супер забавна и ние доволни си тръгнахме, взехме си дрехите от гардероба, облякохме се ... и видяхме, че останалите просто си говорят пред залата - беше антракт. С две думи не съм по театъра, това е второто изкуство \заедно с цирка\, което не ми е на сърце.

# 46
  • Мнения: 3 537
Преди малко повече от месец ходих/между Коледа и Нова година/, не помня точно как се казваше , но беше лека ,забавна и разпускаща комедийка.

# 47
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Миналата година - началото на 2007 и гледах "Фенове"

# 48
  • София
  • Мнения: 346
Царицата на Чардаша в Музикалния - миналата седмица.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Sorry за спама, но купували ли сте билети от тук:http://bgbileti.com/main.php?module=events&object=event& … &evnt_month=0
вече 2 пъти им пиша, и никакъв отговор  newsm78

За да резервираш и купуваш билети оттам, трябва да имаш мултинеткарта.
Аз имам от миналата година и ми е много удобно.

# 50
  • Мнения: 4 170
Царицата на Чардаша в Музикалния - миналата седмица.
Супер,там е много хубаво. Heart Eyes Аз пък гледах "Циганска любов" миналата събота. Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 346
Да попитам :  Не ви ли дразнят организираните групи ученици? Вярно, че част от децата гледат с интерес, но и голяма група от тях говорят и се хилят непрекъснато . Имам чувство, че стоят там само за да са на топло  #Cussing out

# 52
  • Мнения: 274
През 2003. Гледахме "Женско царство" на театър "Искри и сезони". Отидох служебно и не останах доволна. Оттогава мнението ми за Искра Радева тръгна главоломно надолу, но това е една друга тема. Предпочитам да гледам вкъщи записите на "Българи от старо време", "Криворазбраната цивилизация", "Вестникар".......Старата школа.

# 53
  • Мнения: 4 170
Да попитам :  Не ви ли дразнят организираните групи ученици? Вярно, че част от децата гледат с интерес, но и голяма група от тях говорят и се хилят непрекъснато . Имам чувство, че стоят там само за да са на топло  #Cussing out
Според мен не са виновни децата,а учителите които ги водят.Хем знаят,че преобладават палави и буйни деца,които няма да издържат да стоят кротко и половин час, и които са дошли за да си поприказват и да се наядат от барчето,хем продължават да го правят... ooooh!

# 54
  • Мнения: 5 103
В понеделник- Tестостерон.
Преди 3 седмици някъде - Вражалец / не знам как се пише/.

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 18:52 от Мирела

# 55
  • Мнения: 7 716
Снощи. Ходя често, поне веднъж седмично. Laughing

# 56
  • Мнения: 39
аз не съм ходила от основното училище  Embarassed

# 57
  • Мнения: 1 270
снощи: http://lifestyle.ibox.bg/news/id_503425152 "С любовта шега не бива" на Алфред дьо Мюсе - препоръчвам  Peace голям смях падна

# 58
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Сигурно преди 4 години, дори 5  Embarassed Преди да родя, а ми харесва, но не съм ходила скоро...нямам и извинение  Blush Трябва да подюра мъж ми.

# 59
  • Мнения: 2 700
А кои постановки ще препоръчате като подходящи и за 10 годишно дете. Водих дъщеря ми на "Оливър" и много й хареса, но идея си нямам с какво да продължа.   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт