Сайтове с хубави мебели....

  • 103 276
  • 175
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 13
В този сайт има страхотни детски стаи.Знаете ли как вървят цените?Има ли магазини в други градове?

Аз харесвам детските стаи на Мебели Класико

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Да се включа и аз в тази прекрасна и полезна темичка! Laughing

http://perfecta-furniture.com/index.php?a=main&b=product&id=148 - италианска мека мебел на приемливи цени Peace

http://www.valinordesign.com/index.php?step=module_action&mo … cat=73&lang=2 - също мека мебел

# 62
  • Мнения: 5 160
Още нещо:) Имат някои промоции в момента.
http://www.arthome.bg/BG/index_bg.html


http://www.tradelink.bg/bg/

Последна редакция: пт, 20 ное 2009, 12:24 от lorenca

# 63
  • Мнения: 9 192
  bouquet
за полезните линкове
намерих си идея за коледа
мерси
http://zainteriora.com/index.php?option=com_content&task=vie … 345&Itemid=42

ФЕН съм на този тип мебели жалко че нямат магазин в софето http://www.greenhousebg.com/bg/products/bamboo/coaches/153/

Последна редакция: пт, 20 ное 2009, 17:10 от pinko

# 64
  • Мнения: 48
www.mixera.bg

Имат много красиви мебели и интересни решения за интериор, в Пловдив се намира централния магазин, иначе има и в Слънчев бряг.

# 65
  • Мнения: 2
Здравей:)))) поздрави за хубавата тема Simple Smile   bouquet  bouquet  bouquet
Скоро обзавеждах апартамента и офиса си и ми се наложи да се поинтересувам от фирми и магазини ,който предлагат по разлияни и дизайнерски неща от повечето магазини и фабрики предлагани на Българския пазар.След няколко седмици търсене,гледане,обикалняне по магазините и шоурумите попаднах на една страхотна фирма , която внася уникални реплики на дизайнерски мебели,изработени от фибростъкло,кожа,метал и много други матеряли .Фирмата се казва Tradelink. Не искам да прозвучи като реклама,защото нямам нищо общо с фирмата.Удивих се от мебелите и аксесоарите който предалгат и най  от вече цените.Видях,че в тази тема се обсъждат разни фирми и сайтове,който са ви впечатлили и реших аз също да изкажа опита си в търсене на нещо дизайнерско ,уникално и на достъпна цена за дома и офиса си.Така попаднах на тези симпатични хора от www.tradelink.bg  bouquet Много искам да пусна снимки на мебелите ,който си купих за вкъщи и офиса, но се страхувам модераторите на сайта да не преценят ,че правя реклама или нещо подобно . Хората , който работят там са страшно креативни,иновативни и предлагат единствени по рода си дизайнерски мебели за момента в българия.Съдя по опита си ,когато търсех подобни мебели из Българския пазар.
Много ще се радвам ако съм успяла да ви помогна поне малко в избора на фирма и мебели за обзавеждането на дома ви.Поне когато аз търсих мебели за моя дом ,единственните ,който ми хванаха окото и ме удоволетворяваха като качество-цена бяха мебелите на Tradelink .
Поздрави на всички дами   bouquet  bouquet  bouquet

www.tradelink.bg
http://www.facebook.com/pages/Tradelink/83192846536?v=info Страницата на Tradelink във Facebook


Това са адресите на магазините ,който копирах от сайта на фирмата.  bouquet
гр.София
изложбена зала и офис : бул."Цариградско шосе" 15

0887 71 77 21
0888 160 882 - за едрови поръчки и информация за дистрибуция

info@tradelink.bg
shop@tradelink.bg


гр. София, бул. Черни връх, " Интериор Сити Център " - Dafini Accento

гр. София,
бул"Симеоновско шосе" 1, в сградата на Fest apartment - магазин INTENTO
тел: 0888233973

скоро в Пловдив и Варна!

гр. Русе : магазини Редо, ул . Ангел Кънчев 15 (на кръстовището с ул.Асен Златаров )
тел. за контакт: 0885 65 69 61

гр.Бургас
студио за архитектурни проектиране и интериорен дизайн:ВЕРТИКАЛИ
Бургас 8000 к/с Славейков бл.159, ет.1, офис 1
/зад "Поморина", до у-ще „Димчо Дебелянов”/
тел.за контакт:056 / 988 289

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 23:15 от rihanna91

# 66
  • Мнения: 3 830
Здравей:)))) поздрави за хубавата тема Simple Smile   bouquet  bouquet  bouquet
Скоро обзавеждах апартамента и офиса си и ми се наложи да се поинтересувам от фирми и магазини ,който предлагат по разлияни и дизайнерски неща от повечето магазини и фабрики предлагани на Българския пазар.След няколко седмици търсене,гледане,обикалняне по магазините и шоурумите попаднах на една страхотна фирма , която внася уникални реплики на дизайнерски мебели,изработени от фибростъкло,кожа,метал и много други матеряли .Фирмата се казва Tradelink. Не искам да прозвучи като реклама,защото нямам нищо общо с фирмата.Удивих се от мебелите и аксесоарите който предалгат и най  от вече цените.Видях,че в тази тема се обсъждат разни фирми и сайтове,който са ви впечатлили и реших аз също да изкажа опита си в търсене на нещо дизайнерско ,уникално и на достъпна цена за дома и офиса си.Така попаднах на тези симпатични хора от www.tradelink.bg  bouquet Много искам да пусна снимки на мебелите ,който си купих за вкъщи и офиса, но се страхувам модераторите на сайта да не преценят ,че правя реклама или нещо подобно . Хората , който работят там са страшно креативни,иновативни и предлагат единствени по рода си дизайнерски мебели за момента в българия.Съдя по опита си ,когато търсех подобни мебели из Българския пазар.
Много ще се радвам ако съм успяла да ви помогна поне малко в избора на фирма и мебели за обзавеждането на дома ви.Поне когато аз търсих мебели за моя дом ,единственните ,който ми хванаха окото и ме удоволетворяваха като качество-цена бяха мебелите на Tradelink .
Поздрави на всички дами   bouquet  bouquet  bouquet

www.tradelink.bg
http://www.facebook.com/pages/Tradelink/83192846536?v=info Страницата на Tradelink във Facebook


Това са адресите на магазините ,който копирах от сайта на фирмата.  bouquet
гр.София
изложбена зала и офис : бул."Цариградско шосе" 15

0887 71 77 21
0888 160 882 - за едрови поръчки и информация за дистрибуция

info@tradelink.bg
shop@tradelink.bg


гр. София, бул. Черни връх, " Интериор Сити Център " - Dafini Accento

гр. София,
бул"Симеоновско шосе" 1, в сградата на Fest apartment - магазин INTENTO
тел: 0888233973

скоро в Пловдив и Варна!

гр. Русе : магазини Редо, ул . Ангел Кънчев 15 (на кръстовището с ул.Асен Златаров )
тел. за контакт: 0885 65 69 61

гр.Бургас
студио за архитектурни проектиране и интериорен дизайн:ВЕРТИКАЛИ
Бургас 8000 к/с Славейков бл.159, ет.1, офис 1
/зад "Поморина", до у-ще „Димчо Дебелянов”/
тел.за контакт:056 / 988 289


Абсолютна реклама!!!

Защо тооолкова внимателно и плахо 100 пъти се опитваш да убедиш, че не е реклама, че пишеш, за да се похвалиш и се страхуваш да не би модераторите да си помислят еди какво си? Така стана съвсем съмнително според мен.

За този сайт и преди време беше станала дума. Един "чичи" се опитваше да ме убеди колко хубави и на какви нииииски цени се предлагат мебелите... Истината е, че цените са почти двойни на някои неща... Абе ти да не би да си същият този " чичи"?

Интересно как изрови тази тема?  Уж си на 18, а вече офиси и домове обзавеждаш, иначе манипулираш направо като 8-годишно хлапе, не като 18. Някакви никове...Само тук имаш коментар и то гледай само какъв... Чак и фейсбука изрови... бреееййй.... Money
 И правописа да си оправиш, че ще се караме. Naughty
 hahaha

# 67
  • Мнения: 1 180
Незнам дали горния пост е реклама, а и не ме вълнува. В интерес на истината, точно от същата фирма си харесах някои неща и мислех днес да ги посетя. Да, по-скъпички са им нещата, но са и по-различни, освен това, специално креслата, масичките, фотьойлите са реплики на известни дизайнери - за някои мебели си заслужава!

# 68
  • Мнения: 2
Здравей:)))) поздрави за хубавата тема Simple Smile   bouquet  bouquet  bouquet
Скоро обзавеждах апартамента и офиса си и ми се наложи да се поинтересувам от фирми и магазини ,който предлагат по разлияни и дизайнерски неща от повечето магазини и фабрики предлагани на Българския пазар.След няколко седмици търсене,гледане,обикалняне по магазините и шоурумите попаднах на една страхотна фирма , която внася уникални реплики на дизайнерски мебели,изработени от фибростъкло,кожа,метал и много други матеряли .Фирмата се казва Tradelink. Не искам да прозвучи като реклама,защото нямам нищо общо с фирмата.Удивих се от мебелите и аксесоарите който предалгат и най  от вече цените.Видях,че в тази тема се обсъждат разни фирми и сайтове,който са ви впечатлили и реших аз също да изкажа опита си в търсене на нещо дизайнерско ,уникално и на достъпна цена за дома и офиса си.Така попаднах на тези симпатични хора от www.tradelink.bg  bouquet Много искам да пусна снимки на мебелите ,който си купих за вкъщи и офиса, но се страхувам модераторите на сайта да не преценят ,че правя реклама или нещо подобно . Хората , който работят там са страшно креативни,иновативни и предлагат единствени по рода си дизайнерски мебели за момента в българия.Съдя по опита си ,когато търсех подобни мебели из Българския пазар.
Много ще се радвам ако съм успяла да ви помогна поне малко в избора на фирма и мебели за обзавеждането на дома ви.Поне когато аз търсих мебели за моя дом ,единственните ,който ми хванаха окото и ме удоволетворяваха като качество-цена бяха мебелите на Tradelink .
Поздрави на всички дами   bouquet  bouquet  bouquet

www.tradelink.bg
http://www.facebook.com/pages/Tradelink/83192846536?v=info Страницата на Tradelink във Facebook


Това са адресите на магазините ,който копирах от сайта на фирмата.  bouquet
гр.София
изложбена зала и офис : бул."Цариградско шосе" 15

0887 71 77 21
0888 160 882 - за едрови поръчки и информация за дистрибуция

info@tradelink.bg
shop@tradelink.bg


гр. София, бул. Черни връх, " Интериор Сити Център " - Dafini Accento

гр. София,
бул"Симеоновско шосе" 1, в сградата на Fest apartment - магазин INTENTO
тел: 0888233973

скоро в Пловдив и Варна!

гр. Русе : магазини Редо, ул . Ангел Кънчев 15 (на кръстовището с ул.Асен Златаров )
тел. за контакт: 0885 65 69 61

гр.Бургас
студио за архитектурни проектиране и интериорен дизайн:ВЕРТИКАЛИ
Бургас 8000 к/с Славейков бл.159, ет.1, офис 1
/зад "Поморина", до у-ще „Димчо Дебелянов”/
тел.за контакт:056 / 988 289


Абсолютна реклама!!!

Защо тооолкова внимателно и плахо 100 пъти се опитваш да убедиш, че не е реклама, че пишеш, за да се похвалиш и се страхуваш да не би модераторите да си помислят еди какво си? Така стана съвсем съмнително според мен.

За този сайт и преди време беше станала дума. Един "чичи" се опитваше да ме убеди колко хубави и на какви нииииски цени се предлагат мебелите... Истината е, че цените са почти двойни на някои неща... Абе ти да не би да си същият този " чичи"?

Интересно как изрови тази тема?  Уж си на 18, а вече офиси и домове обзавеждаш, иначе манипулираш направо като 8-годишно хлапе, не като 18. Някакви никове...Само тук имаш коментар и то гледай само какъв... Чак и фейсбука изрови... бреееййй.... Money
 И правописа да си оправиш, че ще се караме. Naughty
 hahaha



  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Поздравявам те Simple Smile))) Постарала си се доста Simple Smile не желая да коментирам поста ти , . бях достатъчно ясна в моя пост. ако модераторите решат,че е реклама да ме изтрият просто . теб те съветвам с тази снимка на пфорила ти и ник-а ти , да оптидеш до Практикер или Комо и да прегпваряш да те вземат за рекламно лице . хахахах   bouquet  bouquet  bouquet





# 69
  • Мнения: 48
 Joy skoro i v plovdiv i varna... reklama si e otvsqkyde, no vse pak temata e, za da se puskat saitove  Simple Smile dano pone mebelite sa im dobri  Wink

# 70
  • Мнения: 111
Голяма работа, че е реклама. Разбрахте ли за още един магазин? Разбрахте! Е, какво тогава ви пречи момичето да си рекламира?

# 71
  • Мнения: 3 830
ЗдравейSimple Smile))) поздрави за хубавата тема Simple Smile   
...

Абсолютна реклама!!!

Защо тооолкова внимателно и плахо 100 пъти се опитваш да убедиш, че не е реклама, че пишеш, за да се похвалиш и се страхуваш да не би модераторите да си помислят еди какво си? Така стана съвсем съмнително според мен.

За този сайт и преди време беше станала дума. Един "чичи" се опитваше да ме убеди колко хубави и на какви нииииски цени се предлагат мебелите... Истината е, че цените са почти двойни на някои неща... Абе ти да не би да си същият този " чичи"?

Интересно как изрови тази тема?  Уж си на 18, а вече офиси и домове обзавеждаш, иначе манипулираш направо като 8-годишно хлапе, не като 18. Някакви никове...Само тук имаш коментар и то гледай само какъв... Чак и фейсбука изрови... бреееййй.... Money
 И правописа да си оправиш, че ще се караме. Naughty
 hahaha



  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Поздравявам те Simple Smile))) Постарала си се доста Simple Smile не желая да коментирам поста ти , . бях достатъчно ясна в моя пост. ако модераторите решат,че е реклама да ме изтрият просто . теб те съветвам с тази снимка на пфорила ти и ник-а ти , да оптидеш до Практикер или Комо и да прегпваряш да те вземат за рекламно лице . хахахах   bouquet  bouquet  bouquet







Оуууу, колко сме злобни...  newsm09
Била съм рекламно лице на много фирми, защото такава ми е работата. Това съвсем не ме поставя в някакви рамки, нито пък ми поставя етикети. Постът ти не може по никакъв начин да ме засегне, защото се гордея с работата си, с образованието си и с всичко друго, с което се занимавам.


Голяма работа, че е реклама. Разбрахте ли за още един магазин? Разбрахте! Е, какво тогава ви пречи момичето да си рекламира?

Попитай модераторите за това.  Wink


# 72
  • Мнения: 1 180
Защо, в която и тема да вляза, почти винаги попадам на размяна на  грозни реплики?! Момичета, не може ли да бъдем по-толерантни? Забележката можеше да е от две-три думи - какъв е този сарказъм, ирония.....чак пък и правописа Confused....
А по темата: в посочения магазин има страхотни кресла от фибростъкло. А аз се спрях на това - но в кафяво:
http://www.tradelink.bg/data/products/2009/09/Stol---Swan-Chair_p3772.jpg

# 73
  • Мнения: 2 957
Estellia нека модераторите си вършат работата, ако има такава.Ти в качеството си на каква правиш забележки и се държиш по този начин?!

И аз благодаря за сайта.Наистина има много хубави неща.

# 74
  • Мнения: 3 830
В качеството си на авторка на темата. Пуснала съм я не да се пускат реклами, не да се спами, а да бъде от всеобща полезност на хора, които искат да научат за повече фирми за мебели.

Когато ме предизвикват, се държа така, както преценя, че искам да се държа.

И на мен ми е писнало от злобни, пълни догоре с омраза и завист българи. Може  пък понякога и на мен ми идва множко.

Темата съм я пуснала, за да си показваме сайтове за обзавеждане, мебели и т.н.!

Общи условия

Активация на акаунт