Gonul ne cay ister, ne de kahve, gonul muhhabet ister, kahve bahane! ТУРЦИЯ- 5

  • 18 282
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 243
За мен не е проблем да качвам навсякъде. Само да ви подсетя, че снимка.бг не се вижда от някои чужбински мами. Това може да се окаже проблем.

Мултиплай е добър сайт, има чудесни възможности. Няма против и там да остане. С пикаса уеб нямам опит, ама доста хора го ползват, сигурно е ок.

# 31
  • Мнения: 333
Сега Айля ми обясни по скайп, че в мултуплей имало опция да албума да бъде видян само, когато си влязъл с парола. А аз си мислих, че се вижда от всички и за това предложих в друг сайт. Но за мен не е никакъв проблем да сложа в мултиплея щом могат да се скриват снимките. Ако дризе не е изтрила сайта той да си остане.Наистина е по-хубав негледно от снимка.бг.
Кажете какво да правим? Ако искате да се откажем от снимка.бг и да си сложим в мултиплей?  Peace

# 32
  • Мнения: 11 747
за снимките, както решите, на мен ми е все едно. Аз в мултиплай нещо не можах да се намъкна, но нищо. Ако искате си сложете снимките там, пък аз и да не мога, аз съм си сложила снимки в снимка.бг, там може да ме видите. В профила ми е даден адреса. Peace

desert princess, имела ми е даден в профила ми - виж под подписа ми, там са ми и имейла и профила в снимка.бг, както и лични и прочие.

Аз, да си кажа, от такава конспиративност чак, нямам нужда....

# 33
  • Мнения: 6 243
Аз лично предпочитам мултиплай, по - хубаво работи. Пратете ми паролата, а аз ще си метна снимката и там.

Принцесо, когато решиш, изтрий снимките от снимка.бг - засега са само твоята и моята.

# 34
  • Мнения: 333
Грешката е в мен!  ooooh! Аз не съм доразбрала, че могат да бъдат скрити снимките и затова предложих друг сайт. Нека си остане мултиплея, само дризе вече да не е изтрила сайта.

сладка хапка аз моята я изтрих току-що сега ще изтрия и твоята.  Peace

Нека си кажат мнението и другите мами по въпроса.

Аз лично предпочитам снимките ми да не бъдат видени от всички.  Peace

# 35
  • Мнения: 6 243
Аз съм се нагледала на какви ли не луди из нета, затова съм на мнение, че е по-добре албумът да е скрит, а паролата да не се публикува изобщо тук. За съжаление глобалната мрежа е място за изява на всякакви идиоти.

За да не излезе ,че пиша само офф-топици тази вечер, само да вметна, че булгурът, който купих от Турция, е несравнимо по-добър от българския. Снощи правих набързо булгур със зеленчуци, разкошно стана. Жалко, че не се намира и тук от него. Снимката не е нищо особено, а и не може да предаде вкуса, но все пак:


# 36
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
mistik, doğum günü kotlu olsun!


Моля, спазвайте правилата на форума!
Цитат
  • Пишете на български.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 20:36 от Дивиана

# 37
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Album yok! Gitti! Изтрит е, съжалявам!

# 38
  • Мнения: 333
Album yok! Gitti! Изтрит е, съжалявам!

Жалко...  Sad
Незнам последно какво правим с албумите. Аз няма да се намесвам повече, че да не опетлая пак нещата.  ooooh!

Мистик Честит рожден ден!
http://www.viktoriyaimage.com/Images/Happy%20Birthday!.jpg

Защо тук е толкова пусто тази вечер... да не сте избягали да гледате "1001 gece"?  newsm78




Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 04:13 от Дивиана

# 39
  • Мнения: 418
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , МИСТИК   bouquet

http://www.pomonet.bg/cards/flower9.jpg

ps: Desert ,da,da 1001 ...oshte malko ostana ... Peace

ps: puskam ti email mi na LC , a moje i vsichki da si pishem i po email Simple Smile i tam da si prashtame snimki Wink

# 40
  • Мнения: 2 199
Аз направих албум Simple Smile в Пикаса  Mr. Green desert princess ще ви ги прати на мейлите Simple Smile

# 41
  • Мнения: 333
Изпратих линка, потр. име и паролата на: bz, drize и sladka hapka  Peace

Пина твоя мейл е скрит.

# 42
  • Мнения: 6 243
Аз се наместих в албума. Обаче пикаса-та зарежда ужасно бавно... дано да е само тази вечер така. Две снимки ги качва поне 5 минути.

# 43
  • Мнения: 1 243
А какво е станало с албумчето?Пратете ми  и на мен паралота? Praynig
Drize   много бързо реагираш-спринтьорка си-докатосе разберем и и хоп албумчето -изтрито Grinning
Desert princes права си .Аз също исках да са ми скрити снимките.За мен не ми пука,но исках да ви представя в албума семейството си а не ми е много приятно да ми ровичкат непознати из снимките.А и да споделя -преди време и аз получавах меко казано невъзпитани съобщения ,относно бащата на дето си и причините поради които сме заедно,относно възрастта и т.н.От тогава съм малко по-предпазлива и понякога чак параноична Grinning
ако някой се сети да ми прати парола и потребителско име няма да мъ се разсърдя1 Mr. Green

# 44
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Малко преди да свърши рождения ми ден се включвам, за да благодаря на всички , които са ми честитили newsm51
Както се досещате сигурно, бяхме на празнуване с половинката newsm68 newsm44
Тия дни бяхме малко кисели, но за днес дадохме пауза smile3505
А, между другото, за подарък получих нов нотбук, че се карахме за стария кой да го ползува, а никой не ще пред монитора да седи smile3533
Сега, като се похвалих, вече мога да си легна smile3507
Хайде, до утре smile3525, че ние сме вече дърти

Общи условия

Активация на акаунт