Къде хвърлихте пъпчетата на бебетата си?

  • 2 247
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 93
Темата е интересна!
 Поздравявам те Simple Smile
И нашето пъпче е в къщи.
 Мисля да го сложа в книга -може би мениджмънт или анатомия на човека.

# 31
  • Мнения: 641
...За съжаление му падна в родилния дом и въобще не съм разбрала даже и малко ме е яд,де!...
Laughing Може да стане АГ Peace
И на двете ми деца са в двора на университета  Thinking

# 32
  • Мнения: 724
Не вярвам на такива неща.Пъпчето си го пазя в къщи Heart Eyes

# 33
много ми помогнахте, а аз си мислеш че след като сме почти на 3 г. няма смисъл. Сега обаче ще си помисля повече... Знам ли - ако е в банка може да се разтълкува по два начина - или ще виси постоянно за кредити или ще има пари, ако е в съда: прокурор или престъпник? Сложна работа, а? Самата аз завършвам висшото и доста съм си мислила в униврситета, обаче някак си не си виждам детето като научен сътрудник Laughing
Сега си стои в един английско-български речник - поне в езиците да е по-добра от майка си. Joy

# 34
  • Мнения: 252
И аз още си го пазя., сърце не ми дава да го хварля Simple Smile. От време на време си го гледам . Май така ще си остане в кутийката.

# 35
  • Мнения: 125
 Засега го съхранявам в книгата на Йохан Хьойзинха Homo Ludens. Все още не зная къде ще го хвърлим  Thinking

# 36
  • Мнения: 6 461
И на двете ми деца пъпчетата са си в къщи.
Нямам намерение да ги изхвърлям .

# 37
  • София
  • Мнения: 4 397
И на двете ми деца пъпчетата са си в къщи.
Нямам намерение да ги изхвърлям .


и аз така  Peace

# 38
  • Мнения: 493
И нашето е в къщи,още не съм решила къде да го изхвърля.

# 39
  • Мнения: 3 929
нашто пъпче си стои в една кутийка и си чака мястото  Mr. Green не сме го измъдрили още с баща и

# 40
  • Мнения: 812
още го пазя

# 41
  • Мнения: 157
И аз оше пазя пъпчетата на близнаците и не знам къде да ги хвърля. newsm78

# 42
  • Мнения: 111
И нашето е в къщи,още не съм решила къде да го изхвърля.
newsm10 и аз така!

# 43
  • Мнения: 512
Още не съм го хвърлила - не знам къде  Embarassed Crazy

И аз така - не мога да реша...

# 44
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
По принцип мога да си призная, че съм лееееко суеверничка.
Аз съм се родила, когато родителите ми са били студенти в юридическия факултет на Софийския университет и там са ми метнали пъпа - в 272 аудитория. След 17 годинки и аз имах щастието да стана студентка там и да го завърша тоя факултет. Като се роди сина ми Дани през лятото ходих за нещо до София и неговия пъп го метнах също в 272 аудитория на Юридическия в СУ!  Grinning Само времето ще покаже, дали правилно съм уцелила мястото, но така или иначе като хвърлях пъпчето си пожелах малкото човече да обича науката и да има желание да чете и да се развива, това е най-важното! Wink

Общи условия

Активация на акаунт