Какъв абсорбатор?

  • 41 715
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 422
Franke. Доволни сме. Много държахме да е с копчета, които се натискат навърте, а не с плъзгачи.

# 46
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Да използвам темата. Моля авторката да не се сърди  Hug

Някои да има такъв:
http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=22&pid=271

 Като капацитет ни е достатъчен, но малък ми се вижда. Дали малката му полезна площ, няма да се окаже проблем  newsm78

# 47
  • Мнения: 5 916
Изчетете статиите в Гугъла за абсорбаторите и тогава си преценете кой от какво има нужда.Мощността значи колко пъти на час да ви се обмени въздуха в стаята.Щом сметките са обем стая х 10,значи за един час 10 пъти да обмени въздуха.Веднаж обменя за 6 минути. Естествено,че в стаята ще стане зверски студ за 5 мин., колкото и да е отоплена.Просто изхвърляш топлия въздух от ЦЯЛАТА стая  навън.Ако стаята има перфектна дограма,наистина става засмукване и вихрене на леки предмети,защото се получава вакуум.Защото смуче въздух и го изхвърля навън-ами на негово място какво идва?
И защо сте против абсорбатор с въглен.Моят е такъв,Конеляно,толкова стар,че не му помня мощността,но има един плъзгач.Ако искам въздухът излиза през комина /това пролет,лято и есен/, ако искам върти въздуха в кухнята.Вярно,че не е същото,но не ми прави темературата непоносимо ниска през зимата.Сега за новият апартамент ще търся с подобни възможности.

# 48
  • Мнения: 689
И аз да използвам темата, за да попитам - някой може ли да ми препоръча абсорбатор/аспиратор островен тип, подходящ за стая 23 кв.м, h - 2.60?

# 49
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Извинете, че не съм по темата, но някой да знае от къде мога да си купя филтър с активен въглен, за да си го сменя на моя Аристон. Стар е, но си вършеше чудесна работа, но вече тц....явно трябва да се смени този филтър...Благодаря!!!

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 097
У дома е Eurolux , произведен от Faber , ето такъв: http://leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=3&pid=44 Доволни сме много, вече 2 години го ползваме.  Peace На най-високата степен е малко шумен, но няма как... Помещението е почти 30кв.м. и се справя с миризмите перфектно. За мен Фабер са най-добрите в производството на аспиратори.

Общи условия

Активация на акаунт